فراری ادعا می کند از ‘تجاوز سوء استفاده’: می سی سی پی, پسران انزال در عمل با کمی نظارت

لدگر | No comments

در حالی که جستجو احزاب خار شمال می سی سی پی برای یک نوجوان مبتلا به اوتیسم که فرار از اجلاس از نظر پسران انزال, یکی از کارکنان سابق و پدر و مادر از دانش آموزان سابق صدا زنگ در مورد اتهامات بدرفتاری و سوء استفاده در مرتع پرورش احشام.

نشست نمایش — که توصیف خود را به عنوان “ایمان مبتنی بر مراقبت های مسکونی” مرکز “سرکش و مشکل پسران” — در حال حاضر تحت بررسی توسط, می سی سی پی در بخش حمایت از کودکان خدمات قبل از 14 سال ناتان Covarrubias راه می رفت خاموش اموال و به تنسی باعث گسترده جستجو و تلاش است که درگیر محلی و مقامات ایالتی و فدرال.

ناتان داشت در تنسی 10 روز پس از او گزارش شده بود گم شده پیوست با خانواده اش.

نشست نمایش یکی در میان بسیاری از ایمان مبتنی بر مشکل جوانان اردوگاه در دولت

نشست نمایش است که در میان چندین سازمان های مذهبی در دولت است که ارائه مسکونی درمان و مراقبت از بچه ها در معرض خطر با هیچ مجوز یا مجوز رسمی. مشکل بچه ها که اغلب به مواد مخدر و سوء مصرف مواد و مشکلات سلامت روان و مسائل رفتاری و یا unaddressed تروما یادگیری کار و زندگی تمام وقت در این امکانات گاهی اوقات در سراسر کشور از خانواده خود را با کمی به هیچ نظارت از دولت است.

در سال گذشته CPS دریافت کرده است تلفن تماس در مورد بدون مجوز و غیر قابل تنظیم فرزندان را به خانه آورده و آنها را به توجه دولت نیروی کار. طرفداران می گویند دولت باید برای انجام یک کار بهتر از تنظیم این صنعت و مطمئن شوید که در خطر کودکان نیست قرار داده و بیشتر در معرض خطر عدم پاسخگویی.

خط تماس فوری تحقیقات در اجلاس را مشاهده

در حالی که معلوم نیست چه خط تلفن تماس باعث CPS به بررسی نشست نمایش — آژانس دولتی توسط قانون نمی تواند تایید و یا اظهار نظر در اکثر تحقیقات — مصاحبه با یکی از کارکنان سابق مادران از دانش آموزان سابق و یک پسر که تا به حال اجرا به دور ریختن نور را در آنچه به عنوان مشکل انضباطی روش های مورد استفاده توسط مزرعه را بنیانگذار دیوید دوست داشتنی.

اتهام حوادث شامل جوراب توری, جوراب یک پسر به یک نردبان برای چند روز siccing یک سگ بر فرزند و مالش mop مورد استفاده برای تمیز کردن ادرار در چهره پسر در حالی که سرزنش کردن او را.

دوست داشتنی و خود را وکیل تونی Farese تایید CPS بررسی اما محروم میشوند ،

“دکتر دوست داشتنی را انکار می کند سوء استفاده از هر یک از فرزندان خود را در” Farese گفت: شیپور لجر. “او را انکار می کند قانون شکنی و یا هر گونه قوانین ایالتی می سی سی پی. او متهم شده است با هر گونه جرایم که تأیید میکند خود را ادعا می کنند که او را شکسته و بدون قوانین.”

Farese گفت: “غلط و مخرب اظهارات” آمد از ناراضی سابق کارکنان و CPS تحقیقات منجر به از تلافی جویانه “ادعای” ظ توسط یکی از بستگان که در نشست نمایش و رو فسخ است.

“اجلاس سران را مشاهده متعهد به حصول اطمینان از ایمنی همه دانشجویان و استادان” Farese اضافه شده است.

اجلاس را مشاهده آغاز به کار کرد و در سال 2018 قرار دارد و تا 33 یا 34 پسران قبل از ناتان فرار Farese گفت.

دوست داشتنی گفت: او الهام گرفته شده بود به شروع اجلاس را مشاهده توسط تجربه کار با زندانیان در بزرگسالان و اطفال زندان. او می خواست برای کمک به “رسیدن به آنها را قبل از آنها زندانی.”

“من یک بار در معرض خطر در ’70s به …. یک جایی مثل این زندگی من تبدیل به اطراف” دوست داشتنی گفت.

یکی از والدین که با پشتیبانی دوست داشتنی گفت: او را به قله دیدگاه به عنوان “آخرین تلاش خندق” و برنامه تبدیل پسرش را برای بهتر.

“که برنامه ذخیره شده پسر من از زندگی از تخریب گفت:” مادر که خواسته بود به نام برای محافظت از هویت پسر کوچک او. “….به طور کلی من فکر می کنم جای خوبی است و آنها در حال انجام کارهای فوق العاده با پسران و تبدیل زندگی خود را در اطراف. وجود مشکلات ؟ بله. هر مرکز دارای مشکلات…هیچ جایی کامل است.”

پسر او لذت می برد اجلاس را مشاهده تاکید بر تربیت بدنی در نظر گرفتن کلاس های آنلاین و احساس جامعه, او گفت:. “این فقط به نظر می رسید مانند یک خانواده جو مانند دیگر پسران بودند مانند برادران.”

او معتقد است اقدامات خاص در حال گاهی اوقات نیاز برای مشکل پسران.

“وجود دارد یک پسر نیاز به مهار,” او گفت:. “اگر که شامل کافهای در پایان روز قرار دادن دستبند در اجلاس تگزاس است که به مراتب نسبت به آن پسر بودن دستبند توسط پلیس گرفته و به زندان است. برای برخی از کسانی که در پسران صورتی که آنچه در آن طول می کشد پس از آن می شود.”

‘بدون مجوز و غیر قابل تنظیم’

در سال گذشته یک فرماندار منصوب نیروی کار متمرکز بر کودک آزاری و غفلت از مسائل رشد کرده است به طور فزاینده ای نگران CPS خط تماس در آینده در مورد بدون مجوز خانه برای بچه ها در معرض خطر با توجه به Rankin County قاضی دادگاه تام بروم رئیس فرزندان عدالت عمل نیروی کار.

وجود دارد 10 خانه های کودکان از جمله اجلاس را مشاهده سراسر کشور هستند که با ثبت نام می سی سی پی, وزارت بهداشت, اما ادعای مذهبی معافیت که اجازه می دهد تا آنها را به کار بدون مجوز از CPS.

بروم وجود دارد گفت: تعداد نامعلومی از دیگر خانه های کودکان در می سی سی پی که نام آنها نه در فایل با وزارت بهداشت اجازه می دهد آنها را به کار گیرند و بدون هیچ دولتی نظارت.

در “بدون مجوز و غیر قابل تنظیم” امکانات بروم گفت: می توان آن را دشوار است به اتهام سوء استفاده و غفلت برای رسیدن به مقامات مناسب. یک بار CPS و اجرای قانون شروع به تحقیق در مورد آنها مدتی مشکل به دست آوردن دسترسی به کودکان و اعضای هیات, او گفت:.

“ما همه چیز را تنظیم از کوتاهی مو… تمام راه را به خانه های مراسم تشییع جنازه. این واقعیت است که ما نمی اطمینان از ایمنی این کودکان است که تا حدودی در مورد” بروم گفت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

سابق عضو هیات: ‘من تا بیمار به معده من که من تا به حال به ترک’

ادی تاملینسون زندگی در نزدیکی قله را مشاهده و صاحب اد گاراژ, فروشگاه خودرو. دوست داشتنی تا به حال با نزدیک شدن او در سال گذشته در مورد تبدیل شدن به حرفه ای مدیر به آموزش پسران جوشکاری مکانیک خودرو و نجاری تاملینسون گفت.

در تاملینسون کار شامل برش از یک اتاق خوابگاه با کمک به او گفت.

تاملینسون گفت که او شروع به داشتن سوء ظن در مورد اجلاس را مشاهده حدود یک ماه پس از شروع به کار وجود دارد.

“(دوست داشتنی) شروع به نشان دادن برخی از خصومت نسبت به بچه ها و سمت کارکنان,” او گفت:. “او را عصبانی بسیاری از سوء استفاده های کلامی در کودکان و نوجوانان. Hollering در آنها فریاد در آنها است.”

تاملینسون گفت: او یک بار دیدم دوست داشتنی توبیخ یک کودک در مقابل پسران دیگر توسط او را مجبور به ایستادن بر روی یک میز در آشپزخانه. به عنوان دوست داشتنی berated پسر او در زمان mop از دستشویی که استفاده می شود برای تمیز کردن ادرار و مالش آن در نوجوانان, چهره, او گفت:.

“کودک فقیر بود و تکان و لرزش و گریه او بود و او بشود او” Tomlinson گفت.

در حادثه دیگری تاملینسون توصیف و تایید شد توسط یک دانشجوی سابق نیز در مصاحبه با شیپور لجر — یک نوجوان بود و دستبند به دست برای روز به یک نردبان در ورزشگاه. پسر روی زمین خوابیدیم و ارائه شد یک سطل برای از بین بردن خود را در.

آن حادثه و دیگران led تاملینسون تصمیم به ترک در مه, او گفت:.

“من دیده می شود به اندازه کافی است که آن را ساخته شده من تا بیمار به معده من که من تا به حال به ترک” Tomlinson گفت.

Farese گفت: Tomlinson ادعای نادرست هستند.

“ما باور داریم آقای تاملینسون یک ناراضی کارمند سابق که منتشر شده است نادرست و مخرب در برابر اظهارات دکتر دوست داشتنی و نشست نمایش” Farese گفت. “….اگر او را دیدم سوء چرا او گزارش آن ؟ اجازه دهید آقای تاملینسون توضیح است که به مقامات. من می توانم آن را توضیح دهد — به دلیل آن اتفاق نمی افتد و یا او را گزارش کرده اند آن را.”

تاملینسون گفت: او سعی کرد به صدای زنگ با مردم در جامعه, اما آنها به نظر نمی رسد به این باور او است.

ایمیل به پدر و مادر گفت: اتهامات ‘شامل موارد تجاوز و سوء استفاده’

کسی گزارش اتهام سوء استفاده و یا غفلت در اجلاس را مشاهده CPS در ماه مه.

در یک ایمیل دیوید دوست داشتنی برای والدین فرستاده می شود در مارس 19, او تایید مقامات محلی و CPS تا به حال مصاحبه با دانش آموزان است.

دوست داشتنی گفت: مداخله از مقامات باعث شده “نامه های…ارسال شده از پرسنل به قله را مشاهده مدیره که ادعا نادرست از اطلاعات بهداشت شخصی تهمت علیه تیم ما اعتبار و همچنین نمونه هایی از تجاوز و سوء استفاده است.”

به پدر و مادر او نوشت: “پسر خود را امن است در حال حرکت در این برنامه و یادگیری بسیاری از مهارت های زندگی/درس در مرتع پرورش احشام.”

در ایمیل دوست داشتنی اشاره کرد که چهار نفر از اعضای هیات به تازگی چپ به طور ناگهانی.

در مورد ایمیل Farese گفت: کارکنان که در سمت چپ قله را مشاهده شامل اعضای دوست داشتنی خانواده. قبل از آنها بودند به اخراج آنها واصل “false” ادعا می کند با CPS در اقدامی تلافی جویانه و استعفا Farese گفت.

یکی از کارکنان سابق عضو و دوست داشتنی نسبی کاهش یافته است به نظر زمانی که درباره یک خبرنگار با استناد به تحقیقات در حال انجام.

دوست داشتنی گفت: شیپور لجر “اگر خودم یا یک عضو هیات تا به حال آزار کسی یک کودک می تواند برداشته شود و یا خودم و یا عضو هیات خواهد بود برداشته شود. من کاملا سازگار (با تحقیق).”

“ما هیچ کنترل آنچه مردم می گویند آنچه آنها فکر می کنم. من می خواهم به تمرکز بر روی کودکان و نوجوانان” او گفت:.

اتهامات واصل شده اند در برابر دوست داشتنی و یا دیگر کارکنان در اجلاس را مشاهده کنید.

بعد از کالیفرنیا ساکن تریسی بلوم دریافت ایمیل مورد CPS تحقیقات او نگران است و تصمیم به جلو و پسر او را از برنامه.

او بعد از آموخته پسر او وجود دارد بسیاری اتفاق می افتد در اجلاس سران که او نمی دانم.

“پسر من بود گفت: اساسا, ‘پدر و مادر خود را نمی خواهد شما را باور دارند. دلیل شما ارسال می شود در اینجا دلیل این که شما یک مشکل.’ (آنها) در واقع یادآوری میکند که آنها در حال رفتن به شما کمک کند. در واقع بچه ها می ترسند اگر کارکنان متوجه آنها صحبت با پدر و مادر خود آنها خواهد بود در مشکل” بلوم گفت.

او گفت که پسرش با تجربه سوء استفاده کلامی نامناسب فیزیکی و انضباط بود و انتظار می رود برای کمک به جلوگیری و مجازات پسر دیگر.

“قلدری و ارعاب هرگز مناسب,” او گفت:. “این هرگز مناسب است که کسی وجود دارد برای دریافت کمک به خود است (انتظار می رود) برای کمک به نظم و انضباط. شما آموزش هر چیزی مثبت به بچه ها زمانی که شما در حال انجام چیزی شبیه به آن.”

بلوم و یک دوست خانوادگی وارد اجلاس در مه 30 روز پس از ناتان گزارش شد گم شده است. او گفت: یک گفتگو با تبدیل ستیز و اجرای قانون نامیده می شد. با توجه به حادثه گزارش, دوست داشتنی, متهم, خانواده, دوست, دوست 70 سال از خاطی. زن مسن گفت: معاون دوست داشتنی بود “با خشونت راندند” او را از راهرو.

این حادثه تقویت بلوم تصمیم به عقب نشینی پسر او, او گفت:.

“آن ویرانگر است. من و پسر وجود دارد به کمک او واقعا مورد نیاز است. من اعتماد اجلاس را مشاهده تگزاس و مدیر آن و همسرش…. به فکر می کنم من باعث پسر من بیش از آسیب خوب است بسیار ناراحت کننده,” بلوم گفت.

دانشجوی سابق خود صحبت می کند در مورد اینکه چرا او فرار کرد

سابق اجلاس مشخصات دانشجو گفت: او فرار کرد در این سال پس از او را برای اصلاح سر خود را. او گفت که او دوباره مصدوم و مجبور به رول در اطراف گودال کوچک آب در یک زمینه و اقامت در خارج از سرد و مرطوب به مدت سه تا چهار ساعت است.

شیپور لجر نیست شناسایی نوجوانان را به درخواست او را به خاطر جزئی و او معتقد است که او یک قربانی سوء استفاده.

زندگی در اجلاس را مشاهده نبود همه بد پسر گفت. به خصوص در ابتدا و زمانی که برنامه کوچکتر بود کارکنان در زمان پسران در سفرهای خارج از محوطه دانشگاه. آنها رفت و به خوردن و یا برای دیدن فیلم, او گفت:. او از ذهن نیست تربیت بدنی و در برخی از راه های آن خیلی بهتر از برنامه های دیگر برای مشکل پسران او شده است فرستاده می شود به قبل از.

اما گاهی اوقات نظم و انضباط بیش از حد رفت و او را دوست ندارم چگونه او دستکاری برای تنبیه بچه های دیگر, او گفت:.

پسر اتهام زیر است:

  • دانش آموزانی که تا به حال به دست آورده کارکنان اعتماد آموزش دیده بودند به “رها کردن و اسلم” دیگر بی ادبی دانش آموزان که او به عنوان یک جسمی را به پایین.
  • هنگامی که یک کودک حاضر به خوردن مواد غذایی خود را بود, مخلوط شده و به او گفته شد آن را می نوشند. اگر او نمی نوشند وعده غذایی خود را, مواد غذایی ریخته بود روی او و او نیاز به “فصل” آن را در اطراف.
  • هنگامی که یک دانش آموز بدرفتاری او تنزل در رتبه بندی است که می تواند با از بین بردن زبان و امتیازات و بدتر مواد غذایی است.
  • یک بار او را دیدم دوست داشتنی sic یک سگ بود که گزیده دانش آموزان قبل از یک پسر در طول یک تربیت بدنی و ورزش. دانش آموزان دیگر گرد هم آمدند برای محافظت از کودک و لگد سگ دور. Farese گفت که او غافل است از یک حمله سگ در اجلاس را مشاهده و دوست داشتنی را انکار می کند فرمانده یک سگ برای حمله به یک کودک است.
  • دیوید دوست داشتنی, همسر تری دوست داشتنی, اصلاح کرده, مقابل نیمی از سر خود را به تحقیر او گفت:. دانش آموز گفت, اصلاح کرده, بقیه از سر خود و به عنوان مجازات, مجبور شد به خزیدن به اطراف در زمینه های سرد. او نمی تواند به عقب در داخل و یا تغییر به لباس خشک تا تیره. Farese بیان که منکر هر گونه سوء استفاده از کودکان.

نوجوان تصمیم به فرار به زودی پس از آخرین حادثه است. او گفت که او ساخته شده آن را به ممفیس که در آن او بود بی خانمان برای چند روز. در نهایت او را به نام مادر خود را که سوار به تنسی به او را انتخاب کنید تا.

“پس از آن بود بسیار روان سوء استفاده” گفت: این پسر ، “دستکاری آنها را با قرار دادن آنها را از طریق این چیزهای بی رحمانه آنها را به یکدیگر و تلاش برای پوشش دادن آن با مسیحیت و خدا. به من… خدا عشق است. همه چیز را با بچه ها از طریق رفت عشق بود حداقل وجود دارد. همه آن ظلم و ستم و دستکاری شده است.”

نشست نمایش نیست تنها بدون مجوز مسکونی مرکز درمان برای بچه ها در معرض خطر است که جلب توجه کودک طرفداران در می سی سی پی. کارشناسان می گویند بیشتر قوانین و مقررات مورد نیاز است و دولت وظیفه نیروی است که در حال حاضر به دنبال این موضوع است.

‘قالب رشد می کند در مکان های تاریک’

بچه ها ارائه نشده با غذای کافی و سرپناه و یا مراقبت های پزشکی. کودکان در حال نامناسب منظم. سوء استفاده جنسی. اینها برخی از انواع تماس CPS دریافت کرده است در مورد بدون مجوز خانه های کودکان با توجه به بروم.

کودکان, عدالت, قانون نیروی کار خواهد بود تعامل با ذینفعان در گفتگو در مورد آنچه در قوانین و مقررات ممکن است شبیه به او گفت. در نهایت آنها برنامه ریزی برای ارائه توصیه به دولت و قانونگذاران.

آن را سخت به رنگ همه مذهبی معاف مسکونی درمان برنامه های گسترده برس بروم گفت.

“وجود دارد امکانات وجود دارد که کار خوب انجام می دهند و در حال حاضر به صورت شفاف و باز است.” “دیگران وجود دارد که شما ممکن است بدانید در مورد. آنها در حال عملیاتی کردن این شبکه است.”

یا راه بروم معتقد است بیشتر در پاسخگویی خواهد بود یک چیز خوب است.

“کودکان ما با ارزش ترین منابع” بروم گفت. “ما نیاز به انجام همه چیز را در قدرت ما برای حفاظت از آنها و آنها از هر فرصتی برای یک زندگی عالی است.”

در حالی که اجلاس را مشاهده و ثبت شده است با وزارت بهداشت و درمان است که می آید با خود مجموعه ای از الزامات مورد نیاز از جمله آتش و بازرسی وزارت بهداشت, جنایی, چک پس زمینه در کارکنان و داوطلبان آن را ندارد به ملاقات سختگیرانه تر و جامع تر مجوز استاندارد.

برای مثال CPS-مراکز مجاز هستند به صراحت ممنوع از استفاده از سخت و خفتآور که شامل فیزیکی و عاطفی, سوء استفاده, سوء استفاده کلامی از یک کودک و یا اظهارات موهن در مورد کودک یا خانواده.

بسیاری از دولتی یا خصوصی در مراکز درمانی و یا خانه گروه باید پاسخ به چند لایه از دولتی و پاسخگویی در صورت صدور مجوز, مجوز رسمی و صدور گواهینامه از سازمان های دولتی و فدرال.

جان دیمون مدیر عامل شرکت سایبان کودکان, راه حل های, یک سازمان غیر انتفاعی است که در خدمت 6,000 خطر کودکان و نوجوانان و خانواده خود را یک سال در سراسر سی سی پی 82 شهرستان گفت: داشتن امکانات پاسخ به سطوح مقررات در نهایت محافظت از کودکان و خانواده خود را.

“هرگاه یک سازمان است که تمایلی به پاسخگو است که می فرستد تا یک پرچم قرمز” دیمون گفت. “من باور دارم که قالب رشد می کند در مکان های تاریک و راه شما ضد بالقوه سوء استفاده و غفلت است به مطمئن شوید که وجود دارد این است که برخی از خط شفافیت است.”

دامون معتقد است دولت باید نیاز به صدور مجوز برای تمام امکاناتی که برای مراقبت از کودکان.

“من سعی می کنم برای قرار دادن خودم در محل از یک خانواده است که در پایان خود طناب….” دیمون گفت. “آنها در حال ضعف و تاکید کرد. و آنها پیدا کردن یک محل و خواندن وب سایت تصمیم به قرار دادن. من فکر می کنم کسانی که خانواده ها باید انتظار وجود یک ساختار پاسخگويی است.”

تاملینسون و سابق دانشجویی گفت: نشست نمایش تلاش می کند تا درست فرزندان و رفتارهای طریق اقدامات تنبیهی — آنها را دور امتیازات و متر کردن مجازات از طریق ورزش و فیزیکی محدودیت. کارشناسان می گویند که این روش بی اثر هستند و مضر دیمون گفت.

“آنچه ما می دانیم در زمینه روانشناسی — مجازات بسیار موثر است. می توان آن را به طور موقت استفاده می شود برای سرکوب رفتار” دیمون گفت:, و اضافه کرد که دوباره حادثه, کودکان از طریق مجازات می توانید فعال خود را “مقابله یا گریز” پاسخ و آنها را از قید روابط است.

جوان نرم و قابل انعطاف مغز می توان به توسعه سالم, بهبود روابط زمانی که بچه ها متوجه آنها امن دیمون گفت. به جای تمرکز بر مجازات مسائل رفتاری باید درمان شود با تقویت رفتارهای مثبت.

این نمایش که به اشتراک گذاشته شده توسط مجاز و معتبر سلامت رفتاری سازمان در سراسر کشور است.

“(در خطر کودکان) بسیار آسیب پذیر جمعیت و شایسته به لایه های حفاظت نه بیشتر دوباره traumatization,” Damon گفت.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>