‘همسر در حال اجرا’: نیاز به یک محل عالی برای پیاده روی اجرا و یا دوچرخه ؟ Indio Hills دنباله مناسب کامل

مایدزرت | No comments

اگر شما به طور مداوم به عنوان به پالم اسپرینگز یا نخل کویر برای پیاده روی مسیرهای پیاده روی شما از دست رفته در شرق Coachella Valley سنگ.

جمع در تپه های مشرف به باشگاه گلف در زمین لاگو این Indio Hills دنباله یکی از شرق دره, هوای آزاد, جواهرات با آن جارو انداز کافی تعداد فضاهای پارکینگ و گسترده زمین است که می تواند مقدار زیادی از کوهنوردان.

در یک راه نوین است و نه جدید از بسیاری از آنها استفاده از برخی از تغییرات آن در گذشته است. آنچه تغییر کرده این است که بازنگری شده Indio Hills دنباله در حال حاضر شامل یک بهبود پارکینگ منطقه علامت و به خوبی مشخص شده در پنج مایلی حلقه.

“ما اساسا ایجاد یک دنباله جدید که در آن وجود دارد تا به حال شده است یک سری از کثیف جاده ها و دره ها و محاکمات غیر رسمی است که مردم استفاده می شود گفت:” جیم Karpiak مدیر اجرایی Coachella Valley کوه محافظت.

دنباله یک ضربه اخیر بعد از ظهر جمعه با چند نفر پارکینگ اتومبیل خود را در ابتدای مسیر و گام گذاشتن در یک گردش بعد از ظهر.

Indio را مقامات منتخب نیز دامن زده در مورد دنباله بهبود.

“نگاهی به این زیبایی های طبیعی” شهردار Pro Tem ایلین هلمز گفت: به تازگی.

برای هولمز یکی از مزایای این است که به خوبی مشخص شده دنباله مردم را تشویق به ماندن در شاهراه اصلی به جای کنده کاری مسیر خود را دارد.

“آن محافظت از محیط زیست طبیعی,” او گفت:.

شهردار گلن میلر گفت: دنباله بخشی از شهر که مایل به ارائه بیشتر فعالیت های در فضای باز.

“من دوست دارم آن را در اینجا,” او گفت:.

به منظور دسترسی به دنباله کوهنورد می تواند پارک در خیابان 42 و گلف مرکز پارک وی. از آنجا که آنها می توانید به دنبال دنباله نشانگر برای تکمیل پنج مایل حلقه.

برای بسیاری از آن را به عنوان شناخته شده Indio Hills دنباله. اما برای دیگران این Indio Hills بدلندز دنباله شرق Indio Hills دنباله یا گلف مرکز نوین.

پیشرفت های ساخته شده بودند ممکن است با Coachella Valley کوه ها و محافظت از دوستان از کوه صحرا شهر از Indio, Indio سازمان آب و اداره مدیریت زمین. سگ و غیر موتوری دوچرخه مجاز در دنباله.

“این مهم است که به ارائه یک سازمان تفریحی ملایمت به خصوص در مناطق دره که آن را ندارید” Karpiak گفت.

در علاوه بر این به بهبود Indio Hills دنباله های محافظت و گروه های دیگر کار کرده اند و همچنان به مقابله با پیشرفت های دیگر.

در سال 2018 به محافظت و دوستان از کوه صحرا باز کیم ستاره دنباله 5.6 مایل حلقه در unincorporated کویر لبه جامعه است. آن را پس از نام یک مدیر منطقه ای برای وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش که پشتیبانی فضای باز و حفاظت از گونه های در معرض خطر.

این گروه ها همچنین کار بر روی پیشرفت های به دره عمیق و باریک دنباله دار که امتداد به بخش غربی Joshua Tree National Park. این گروه به دنبال ایجاد trailheads و مناطق پارکینگ در زمین های خصوصی در انتهای دنباله دار که در کویر چشمه های آب گرم و Yucca Valley.

اعضای عمومی می تواند در یک Indio Hills باز دنباله جشن در ساعت 9 صبح 20 مارس در ابتدای مسیر.

قهرمان کلیسای جامع شهر زن پذیرفته به ایالات متحده آمریکا, مسابقات سه گانه سالن از شهرت

نژاد مدیر: مردی که در پشت برخی از Coachella Valley محبوب ترین نژادها

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>