بیمارستان های روستایی در می سی سی پی در حال حاضر بر روی یک صخره. Coronavirus می تواند فشار آنها را بیش از.

لدگر | No comments

وجود یک بیمارستان کوچک در شمال می سی سی پی که خریدم 100 ponchos برای آماده شدن برای کوروناویروس. یک بیمارستان در مرکزی می سی سی پی رو ماسک و انزوا لباس از طریق کارخانه مرغ تامین کننده. گروه از زنان شده اند و دوخت پارچه ماسک برای دو بیمارستان در دلتا.

پزشکان و پرستاران به تعویق افتاد غیر ضروری روش. بیمارستان ها به سرعت در حال اتخاذ پزشکی از راه دور. مقامات هشدار اعضای جامعه به دور ماندن مگر در موارد اضطراری. کارکنان در حال تبدیل اتاق به موقت مراقبت های ويژه.

در ضمن درآمد رو به کاهش است — و این فقط آغاز است.

پس از سال ها از کاهش خدمات ورشکستگی و تعطیلی و ترکیبات روستایی بيمارستان های مورد نیاز در حال حاضر بیش از همیشه به مبارزه بی سابقه است. virus. چند ماه آینده آشکار خواهد شد که آیا آنها به اندازه کافی منابع برای زنده ماندن و نیروی آنها را به زندگی یا مرگ تصمیم گیری اگر آنها نمی.

“یورش به آمار نیست و در عین حال گفت:” دکتر کنت ویلیامز داد, بهداشت و درمان, بیمارستان در هالی اسپرینگز. “… آن را تقریبا مانند شما در حال گرفتن آماده برای نبرد.”

شیپور لجر صحبت کرد و به مدیران در پنج بیمارستان های روستایی در سراسر, می سی سی پی.

مدیران و گفت که آنها انجام می دهند همه چیز ممکن است برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر است که آغاز شده است به پایمال بيمارستان بزرگ در مناطق شهری مانند شهر نیویورک است. هر می سی سی پی با مدیر تا به حال یک داستان در مورد تلاش برای به دست آوردن تجهیزات — ماسک, دماسنج, انزوا, لباس و یا هواکش و گفت: آنها رفته خارج از عادی زنجیره تامین را امتحان کنید و آنها را دریافت کنید.

‘از دست دادن درآمد به سرعت’

حتی اگر این بیمارستان ها — که به طور معمول باید چند ده تخت یا کمتر — زنده ماندن همه گیر بدون اینکه ضعف آنها می تواند اجرا از پول نقد در طول راه.

یک شرکت مشاوره مدیریت به نام Navigant شناسایی 64 بیمارستان های روستایی در می سی سی پی در سال 2019 و گفت: 31 شد و در “بالا ریسک مالی.” این بالاترین تعداد هر دولتی در کشور است.

به تعویق انداختن و لغو انتخابی و غیر ضروری روش در حال حاضر کاهش درآمد بسیاری از بیمارستان های روستایی گفت: Ryan Kelly, مدیر اجرایی, می سی سی پی بهداشت روستایی انجمن.

“آنها در حال از دست دادن درآمد به سرعت در حال کند.” “… مبارزه بیمارستان های روستایی — آن را مانند آنها مقدار زیادی از پول نقد به آنها نشستن بر روی … شما صدای جیرجیرک در اطراف وجود دارد.”

کلی گفت که او شنیده ام در مورد اخراج در یک کلینیک در لوئیزیانا و انتظار دارد دیگر روستایی خدمات بهداشتی و درمانی از قبیل مطب های دندانپزشکی و یا درمانگران فیزیکی به صورت یک ضربه مالی.

در Lackey بیمارستان یادبود در فارست مدیر عامل شرکت سیدنی ساویر گفت: بسیاری از روش های خود را در حال خدمات سرپایی و کسانی که نزدیک به زمین را متوقف کند.

“ما چگونه ما پول — اگر شما می توانید می گویند ما پول” ساویر گفت. “… یک زن و شوهر هفته از در حال حاضر ما در حال رفتن به احساس درد است.”

بیمارستان دارای یک “کمی بافر” ساویر گفت و او امیدوار است که فدرال قوانین تصویب شده توسط کنگره در این هفته ارائه خواهد شد محرک پول برای بیمارستان ها بود.

چاد Netterville مدیر عامل شرکت زمینه نظام سلامت در کنترویلل گفت: بیمارستان خود را در “نسبتا مناسب و معقول شکل” است اما در مواجهه با یک شیب افت در عادی خدمات مراقبت های بهداشتی.

“ما شاهد یک کاهش شدید در حجم و گفت:” چاد Netterville از “… بسیاری از ما در حال زندگی کردن است که جریان نقدی است.”

وقتی پرسیده شد که اگر coronavirus می تواند خود را در بیمارستان به یک بحران مالی Netterville گفت: “اگر آن را طول می کشد طولانی به اندازه کافی است ؟ بله … ما نمی توانیم حفظ مدت طولانی از هیچ جریان نقدی است.”

آنچه که در این دولت انجام شده است؟: رژیم صهیونیستی. تیت ریوز مسائل جدید اجرایی سفارشات هیچ مستند

این ویروس می رسد

پنج مدیران در مصاحبه با شیپور لجر گفت: آنها در حال شروع به دیدن اولین coronavirus موارد است. برخی از بیماران دوره نقاهت در خانه. چند نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

به دلیل وجود تعداد محدودی از آزمون تنها بیماران مبتلا به برگزاری نمایشگاه های متعدد علائم مانند تب 100.4 یا بالاتر, سرفه, تنگی نفس یا خستگی — در حال آزمایش هستند.

تعداد coronavirus بیماران در می سی سی پی است به طور فزاینده به سرعت به عنوان تست بیشتر انجام شده است.

می سی سی پی وزارت بهداشت گفت: وجود 485 تایید موارد coronavirus در وزارت امور خارجه که پنج شنبه بعد از ظهر. یک تیم از محققان از دانشگاه کلمبیا برآورد هفته گذشته که تعداد موارد کشف نشده است 11 برابر بالاتر از آنچه است که رسما گزارش شده است.

سه مدیران خود گفت: بيمارستان شد گرفتن نتایج تست در کمتر از 24 ساعت از آمریکا باطنی آزمایشگاه در ممفیس.

“آنها سزاوار تجلیل” ویلیامز گفت.

دو مدیران گفت: بیماران خود را در انتظار بودند تا هفت روز به یاد بگیرند که آیا آنها تا به حال coronavirus.

شکار برای هواکش

Coronavirus است به خصوص خطرناک برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات تنفسی و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن. بیمارستان های سراسر کشور را درهم برای تهیه هواکش برای کمک به آن دسته از بیماران نفس.

“این بیماران — آنها می توانند شما را در یک دقیقه” ویلیامز گفت. “… بنابراین شما باید آماده برای قرار دادن آنها را در یک ونتیلاتور.”

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از هواکش وجود دارد در می سی سی پی.

از پنج روستایی مدیران بیمارستان در مصاحبه با شیپور لجر دو حال هواکش. دو گفت: آنها درخواست های خود را با شهرستان های اضطراری سازمان مدیریت برای هواکش. پنجم گفت: بیمارستان خود را ندارد و انتقال بیمارانی که به آنها نیاز به یک بزرگتر بیمارستان.

ویلیامز قرار است در یک درخواست برای 10 هواکش — پنج ثابت و پنج portable — هر چند او هنوز مطمئن شوید که او به هر.

“به اندازه کافی وجود ندارد از کسانی که” ویلیامز گفت: از هواکش. “… این است که همه در آماده سازی, در مورد همه چیز بد است.”

می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری دارای مخزن لوازم پزشکی, سخنگوی Malary سفید گفت: اما این را شامل نمی شود هواکش.

2010 مطالعه از این کشور آمادگی اضطراری تخمین زده است که می سی سی پی به حال 769 هواکش بود که یکی از بالاترین سرانه های هر دولت است.

با این حال, می سی سی پی وزارت بهداشت است که پیش بینی آن نیاز به مراتب بیشتر هواکش برای مبارزه با ویروس. سخنگوی لیز Sharlot گفت: می سی سی پی درخواست کرده است 2,100 هواکش از دولت فدرال است.

همانطور که از چهارشنبه Sharlot گفت: دولت دریافت نکرده اند هر.

‘ترسناک مکالمه’

برای بیمارستان ها که فراموش کرده اند هواکش وجود دارد اضافه اخلاقی معضل — در یک بحران است که می شود از آنها استفاده کنید ؟

زمینه نظام سلامت در کنترویلل تک-داستان بیمارستان با دو بال 16 تخت و یک جفت از هواکش.

“ما همیشه به حال یک زن و شوهر پنکه” Netterville گفت. وجود دارد در نزدیکی خانه سالمندان, او گفت:, و گاهی اوقات برخی از ساکنان نیاز به یک.

وقتی پرسیده شد که چه کارکنان خود را انجام دهید اگر بیش از دو coronavirus بیماران نیاز به ونتیلاتور, Netterville آن را به نام “سوال سختی برای پاسخ به.”

“من واقعا نمی دانم. من نمی دانم که چگونه ما می خواهد که تصمیم گیری. ما در حال برنامه ریزی برای عرضه است که ما باید” Netterville گفت. “… در حال حاضر ما در حال کار با شناخته شده … به نظر می رسد مانند یک گریم گفتگو.”

Netterville تاکید کرد که این بسیار مهم است برای Mississippians به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات محلی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

“شما قطعا نمی خواهید جامعه به پاسخ و ایجاد هیستری” او گفت:. “… اما آن را خارج وجود دارد و واقعیت واقعی است که وجود دارد ممکن است کمبود تخت و یا کمبود هواکش.”

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز اذعان کرد که امکان سه شنبه. دابز به خبرنگاران گفت که مقامات در حال کار برای بسیج منابع بهداشت و درمان و “به سرعت” گسترش تعداد تخت بیمارستان در صورت نیاز.

“ما نمی خواهیم به یک وضعیت در می سی سی پی که در آن ما باید به زندگی و مرگ تصمیم گیری بر اساس عرضه هواکش,” او گفت:.

‘ما در اینجا’

هنلی Harrell گفت: از آن شده است بسیار دلگرم کننده برای دیدن جامعه تجمع در اطراف جنوب آفتابگردان شهرستان بیمارستان در ایندیانوولا که در آن او کار می کند به عنوان کنترل عفونت و بهداشت و درمان کارکنان ،

کارکنان به تازگی افزایش تعداد “بالا حدت تخت” از سه به هفت Harrell گفت و دو در حال حاضر در حال استفاده برای درمان coronavirus بیماران.

نقاشان و کارگران ساختمانی و مردم از “تمام جنبه های زندگی” را اهدا تجهیزات به بیمارستان Harrell گفت: از جمله گروهی از زنان دوخت پارچه ماسک.

وقتی پرسید که او چه می خواهد Mississippians به دانستن در مورد روستایی بیمارستان صنعت Harrell گفت: “من امیدوارم که مردمی فقط متوجه ما اینجا هستیم. ما آماده هستند و آماده برای مراقبت از آنها و خانواده خود را. من فکر نمی کنم مردم درک کنند که چگونه بزرگ از یک کادر پزشکی ما در اینجا … ما در اینجا. ما عشق ما بيمار است.”

جیم بلک وود مدیر از Tallahatchie, بیمارستان عمومی در چارلستون گفت: بيمارستان کوچک مانند اغلب تنها گزینه در مناطق روستایی می سی سی پی که در آن دسترسی به حمل و نقل است که اغلب یک مانع به مراقبت های بهداشتی.

“برای بسیاری از این بیماران 25 مایل نیز ممکن است به 250 مایل” بلک وود گفت.

می سی سی پی است که در مورد به ببینید که چقدر شدت به آن نیاز بیمارستان های روستایی بلک وود گفت.

“من امیدوار هستم که این باعث ایجاد برخی از آگاهی های بیشتر در مورد اهمیت این بیمارستان های روستایی” بلک وود گفت. “… فقط داشتن که دسترسی محلی مهم است. نه فقط برای این بیماری همه گیر اما به طور کلی.”

آیا شما نگران روستایی و بیمارستان آن را به عنوان آماده برای coronavirus? تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>