‘غمگین ‘علت من نمی می توانید ببینید دوستان من: بچه ها پدر و مادر به اشتراک گذاری چگونه آنها مقابله در insolation

مایدزرت | No comments

پنج-سال-پیر لئو Emmer از دست رفته است P. E. — مورد علاقه خود را — و همچنین کلاس ریاضی که در آن او و دوستش Caden دریافت از طریق مشکلات “فوق العاده سریع است.”

“من واقعا ناراحتم چون من نمی می توانید ببینید دوستان من” Emmer گفت: از طریق تلفن با مادر خود, این هفته است.

Emmer یکی از 6.2 میلیون دانش آموزان مدرسه ای در کالیفرنیا که در حال خروج از مدرسه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پدر و مادر در حال تلاش برای نگه داشتن بچه ها را اشغال کردند و یادگیری در حالی که آنها از خانه کار می کنند, نگاهی به دیگر مراقبان برای کمک و یا پیدا کردن خود را به طور ناگهانی بیکار به دولت رفته در مستند.

کلی Emmer نخل کویر, سن 34 ساله خودش را از این هفته به عنوان رستوران او می کند بازاریابی برای به طور موقت بسته شده است.

Emmer می گوید نیاز به ماندن در خانه است و خانواده را مجبور به خلاق با فعالیت های آنها هم می توانید انجام دهید مانند ساخت s’mores و یا داشتن یک پیک نیک در حیاط خلوت — چیزی که آنها می تواند به جلو نگاه به هر روز. خانواده خود را بدست به یک روال داشتن صبحانه با هم و صرف برخی از زمان در خارج قبل از آن زمان برای مدرسه را در میز آشپزخانه.

“آنها در حال ساخت یک باغبانی جعبه در حال حاضر به شروع به رشد انواع مختلف میوه ها و سبزیجات” Emmer گفت: او یک مربی در اجلاس دبیرستان در لا کوئینتا. “شوهر من واقعا به چیزهایی ساختمان و او تا به حال مقدار زیادی از باقی مانده چوب در گاراژ از پروژه های گذشته پس او به باغبانی جعبه برای هر یک از بچه ها.”

دختر 9 ساله Jordyn Emmer گفت: خانواده صحبت زیادی در مورد کوروناویروس و او می داند که چرا آنها باید مراقب باشید و در خانه بماند. اما این بدان معناست که او از دست خواهد در آینده او بازی بسکتبال و استعداد نشان می دهد.

“من فکر می کنم چیزهایی که من دوست دارم انجام خواهد شد لغو شود و چیزهایی که من انجام شده و در حال دریافت هستند فقط نمی خوای اتفاق می افتد,” Jordyn گفت. “منظورم این باعث می شود من ناراحت اما من حدس می زنم آن را خوب است.”

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn گفت: یکی مثبت است که او زمان بیشتری برای بازی کردن با او برادر و 1 ساله, خواهر, Olivia.

لئو همچنین اذعان کرد که از بودن در خانه نبوده است چرا که او یک جایزه برای نگاه به جلو به در پایان هفته. در مدرسه معلم خود یک گنج از رفتار برای دانش آموزان و پدر و مادر خود را تکرار آن است.

“من مادر او در حال کار سخت برای به دست آوردن همه آن اسباب بازی را که در سطل طوری که من در تلاش برای یادگیری را برای او به دلیل من می خواهم او را به احساس خوب و بهتر” لئو.

‘روال واقعا مهم است’

بتسی Zorio معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا برنامه ها و حمایت برای غیر انتفاعی نجات کودکان گفت: او توصیه می کند اولین و مهمترین است که پدر و مادر چوب به یک برنامه در طول این دوره از انزوا و عدم قطعیت است.

“معمول است که واقعا مهم است به خصوص برای کودکان بسیار جوان” Zorio گفت. “به طوری که شما می توانید مجموعه ای سازگار از خواب بیدار زمان و در بستر زمان و زمان غذا و پس از آن ایجاد برنامه از وجود دارد. این می تواند یک بیت از یک مذاکره است. ‘ما در حال رفتن به مدرسه برای 45 دقیقه و پس از آن ما در حال رفتن به یک استراحت.'”

معافیت ممکن است شامل زمان خارج و یا در یک مهمانی رقص در اتاق نشیمن. آن را خوب است برای وجود دارد به برخی از انواع و برای کودکان و نوجوانان به احساس یک حس کنترل بیش از آنچه که روز خود را در حال رفتن به مانند او گفت:.

Sheleilee سالیوان, اقامت در خانه مادر تنها و سابق پیش دبستانی, معلم, بدست به یک شیار با پسرش که یک کلاس دوم در بلا ویستا مدرسه ابتدایی در دزرت هات اسپرینگز.

“من او را آموزش چگونه به طبخ در صبح و بعد از این که ما معمولا برای پیاده روی بروید و سپس ما نشستن و انجام مشق شب برای مدتی” سالیوان گفت. “من در تلاش برای نگه داشتن او در برخی از نوع از برنامه است.”

او گفت: “چالش بزرگ” در خانه آموزش است که پسرش مبتلا به اوتیسم است, هر چند او تا به برخی از تجربه به عنوان یک دستیار در نیازهای ویژه کلاس های درس.

“این فقط یک دوره تنظیم برای من تلاش به مانند همه پدر و مادر — تنظیم به داشتن فرزند خود را در اطراف 24/7” سالیوان گفت.

Zorio تشویق پدر و مادر به ماندن به عنوان ثابت که ممکن است برای بچه های خود را.

“کودکان را نشانه خود را از پدر و مادر خود را, بنابراین اگر پدر و مادر خود را در حال, تاکید, پدر و مادر خود را در حال وحشت, شما می توانید شرط می بندم که کودک را به دنبال کت و شلوار,” او گفت:.

Zorio گفت: نجات کودکان است به خصوص در مورد اضافه شدن عوامل استرس زا قرار می گیرد در خانواده دچار فقر است.

“این ترس از ویروس تاثیر اقتصادی — این همه رفتن به تشدید استرس که,” او گفت:.

این سازمان که بر کودکان محروم در مناطق روستایی آمریکا و در سطح بین المللی است آشنا با اثرات انزوا می تواند بر روی کودکان که ممکن است رشد در خانه که در آن آنها لازم نیست که یک همسایه یا بچه های دیگر در سراسر بازی با, او گفت:.

“ما نگران تاثیر روانی است که می تواند به خصوص در این دوره طولانی از خود انزوا که در آن بچه ها در حال رفتن به مدرسه,” او گفت:. “تحقیقات نشان داده است که انزوا می تواند تاثیر مخربی بر کودکان و نوجوانان — و نه فقط در توسعه خود را امروز اما پایین جاده. این می تواند منجر به افزایش خطرات بهداشتی در بزرگسالی است.”

پدر و مادر نیاز به تغییر چرخ دنده ها برای یادگیری

در مقیاس گسترده ای دست دادن یادگیری برای کودکان آمریکایی به دلیل بیماری همه گیر است که یک نگرانی عمده Zorio گفت.

“ما در حال حاضر می دانیم که یک مقدار عادلانه از دست دادن یادگیری رخ می دهد در طول تابستان” Zorio گفت. “کودکان کم درآمد به طور معمول از دست دادن در هر نقطه از دو تا سه ماه از پیشرفت خواندن هر یک از تابستان است. بنابراین در حال حاضر شما فکر می کنم که در مورد ترکیبات شاید … تابستان که دو بار یا سه بار به عنوان طولانی به عنوان عادی و تاثیر متناوب می تواند باشد.”

محلی بسیاری از مدارس در حال تلاش برای ارائه حمایت آموزشی و غنی سازی منابع است.

Brandi توماس, 32, مسکن و صاحب کسب و کار کوچک در Idyllwild گفت: کودکان و نوجوانان و مدارس Idyllwild مدرسه ابتدایی و Idyllwild, دبیرستان, در حال کنار هم قرار دادن فاصله یادگیری برنامه درسی. آنها برخی از مشق شب, اما همانطور که در حال حاضر توماس است که اساسا winging آن است.

او گفت: وجود دارد زیادی مدرسه در منزل و جامعه در Idyllwild و پدر و مادر ارسال شده است منابع مفید مرتبط Facebook شدند.

توماس گفت: کودکان در سنین 7 و 9 و 12, مقاوم بودند در ابتدا به ماندن در خانه و می خواستم به برنامه بازی تاریخ.

“من تا به حال به تغییر چرخ دنده ها به سرعت به عقب بر گردیم به روال همانطور که در خواب نیست و چسبیده به برخی از مدرسه در صبح و داشتن آنها را انجام داده و با تمرکز خود را در وقت ناهار گفت:” توماس یک مادر تنها که با این نسخهها کار به عنوان یک عامل املاک و مستغلات. “این چیزی است که ما انجام داده ایم هفته گذشته و من فکر می کنم آن را به کار واقعا خوب است.”

او گفت که او به او صحبت کرد بچه ها در مورد کوروناویروس گسترده و آنها را به تماشای اخبار و سخنرانی های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“آن را آسان تر برای آنها را به اذعان به شدت از وضعیت هر زمان که آنها آن را ببینید که از کسی که در مقام مقایسه با” ماما گفت:” توماس گفت.

برای برخی از والدین بحران ‘کمی درس’

Georgie عدن, 56, پدر و مادر, معلم, گروهی جمهور در ریموند کری مدرسه در پالم اسپرینگز می گوید: او بسیار نگران او هفتم-کلاس پسر در حال سقوط است. او در حال مطالعه برای دو تا سه ساعت در روز و مدرسه خواهد شد به اشتراک گذاری آنلاین درس شروع این هفته عدن گفت.

“او است که بر او دائما” او گفت:. “برخی از کودکان و نوجوانان نیست. … من فکر می کنم وجود دارد یک نگرانی در سراسر کشور است.”

پالم اسپرینگز Unified School District شده است توزیع گوگل Chromebook لپ تاپ و اینترنت در نقاط مهم برای خانواده هایی که آنها را نمی و ارائه لینک به منابع آموزشی.

همچنین در Coachella Valley, شنهای صحرا Unified School District دارای یک لیست از برنامه های آموزشی و غنی سازی منابع سرپرستی کلاس در وب سایت خود را. وجود دارد پیشنهادی طرح درس برای روز, از جمله گزینه برای آموزش آنلاین فعالیت فیزیکی و خلاقیت است. خانواده ها با دانش آموزان در نمرات K-12 و یا کالج که اصلا Wi-Fi و یا یک منطقه صادر شده من-Fi دستگاه واجد شرایط برای طیف رایگان پرسرعت برای 60 روز.

Emmer از نخل کویر گفت: بسیاری از والدین در واشنگتن مدرسه منشور در حال حاضر آشنا با دستگاههای Chromebook لود شده با برنامه های آموزش خانه فرستاده شده توسط این مدرسه پس دادن بچه های خود را — که در مهد کودک و کلاس سوم — تکالیف بوده است نه یک تحمیل. هر چند او می داند که پدر و مادر دیگر که انتظار آن را تا زمانی که آنها دریافت راهنمایی بیشتر از این منطقه است.

“من فکر می کنم اگر کسی از من پرسید که چگونه در آن است و یا برای مشاوره و یا هر چیزی من می خواهم فقط آنها را تشویق به نگه داشتن مصرف آن را یک گام در یک زمان و یک روز در یک زمان نمی شود ترس برای رسیدن (به دیگران برای پشتیبانی) گفت:” Emmer که تجربه جایگزین آموزش.

بهشت گفت: وضعیت ارائه یک فرصت برای او برای صحبت با پسر خود را در مورد آنچه آن را مانند به زندگی از طریق دیگر بحران در تاریخ مانند جنگ جهانی دوم و در آنها منعکس شده چقدر خوش شانس هستند که قادر به صحبت کردن در تلفن و FaceTime با مردم در حالی که آنها مجبور به ماندن در خانه.

“من فکر می کنم ما باید تبدیل به یک جهان از در نظر گرفتن بسیاری از مسائل مسلم بنابراین این نوع از آموزش است ما کمی درس” عدن گفت.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

بیشتر به دنبال منابع ؟

در بیشتر به آموزش راه دور ارائه شده توسط مدرسه محلی ولسوالی منابع وجود دارد برای خانواده ها در نجات کودکان وب سایت از جمله راهنمایی در مورد چگونه به بحث در مورد کوروناویروس با بچه های هفتگی فعالیت های یادگیری و راهنمایی برای خانواده ها در مقابله با استرس است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در savethechildren.org.

یکی دیگر از مهم ترین چیزی که برخی از دانش آموزان تکیه بر مدارس خود به ارائه? مواد غذایی است.

یکی در هفت کودکان در ایالات متحده و یک پنجم کودکان در کالیفرنیا زندگی در ناامنی غذايی خانوار با توجه به No Kid Hungry, کمپین ملی از غیر انتفاعی به اشتراک گذاری قدرت ما.

چندین محلی ولسوالی نیز پا به مطمئن شوید که دانش آموزان خود را هنوز غذا خوردن در حالی که مدارس تعطیل هستند:

  • پالم اسپرینگز متحد است ارائه وعده های غذایی رایگان به منطقه با خانواده ها به طور منظم برنامه ریزی شده صبح متوقف می شود به مطمئن شوید که بچه ها هنوز غذا خوردن در حالی که مدارس تعطیل هستند و ارائه وعده های غذایی برای انتخاب کنید تا در مدارس.
  • شنهای صحرا متحد ارائه شده است سرد “گرفتن و رفتن” وعده های غذایی.
  • Coachella Valley متحد است و توزیع صبحانه و ناهار در مدارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>