Saints’ پیشنهاد برای تبدیل شدن به کویر چهارم دختران تیم بسکتبال همیشه به بازی به صورت CIF عنوان می افتد کوتاه

مایدزرت | No comments

اهداف برای میزبان خاویر دبستان در CIF-SS Division 4AA نیمه نهایی شنبه شب دو برابر شد.

مرحله 1: سعی کنید برای تبدیل شدن به فقط چهارم-همیشه girls’ تیم بسکتبال در کویر تاریخ برای بازی در یک CIF عنوان بازی.

مرحله 2: دریافت وجود دارد با توقف انتاریو مسیحی سوپر دانشجوی سال اول چوپان بریگز کشور سوم گلزن پیشرو در 34.7 امتیاز در هر بازی.

با وجود یک بازی تلاش و 19-10 سرب پس از افتتاح سه ماهه خاویر دبستان سقوط کوتاه در پیشنهاد خود را برای رسیدن به قهرمانی بازی, از دست دادن 57-44. Briggs بود که ستارگان به عنوان تبلیغ به ثمر رساند بازی-بالا 41 امتیاز در 12 رشته اهداف از جمله پنج 3-اشاره گر.

خاویر دبستان (28-4) شکست نخورده قهرمانان کویر امپراتوری لیگ وارد شب به عنوان بخش شماره 3 دانه و برندگان 18 از آن گذشته 19 بازی. انتاریو (29-2) وارد برگشتی به عنوان شماره 2 دانه است و در حال حاضر برنده 15 بازی متوالی مسیر برای رسیدن به قهرمانی بازی.

بیشتر: آهسته شروع به غرق رانچو مایراج دختران واترپلو در بخش 7 قهرمانی

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

ستاره ها

– خاویر دبستان دریافت یک تیم بالا 14 امتیاز از کاربر انجی کارول که همچنین گل نشسته محیط دفاع در Briggs بسیاری از شب.

– مقدسین متعادل به ثمر رساند حمله نیز شاهد هشت نقطه از تاریخ و Kylah Toland, در حالی که Kandisiyah Bosley, Trinity, اسکینر, بین نژادهای مختلف, سیاه و Rile همه اضافه شده شش امتیاز هر کدام.

– آن را سخت به این باور است که Briggs منجر کالیفرنیا گلزن است و فقط یک دانشجوی سال اول. داشتن ستارگان زمین بازی به همراه او ابریشمی تیرانداز را لمس چند از 3 آمد از فراتر از arc. Briggs بدون شک در میان ملت آرزو کالج استخدام.

لحظه ای

پس از خاویر دبستان آمد اوایل تغذیه کردن صفحه اصلی بدنسازی انرژی بازدید شوالیه نشان داد قابل ستایش خونسردی چیدن دور در کسری. یک 15-6 انتاریو اجرا به سه ماهه دوم گره خورده است این بازی در 25 سال قبل از یک 10-0 شوالیه’ اجرا در چهار-به علاوه دقیقه دوم نیمه باز 40-27 فاصله بیش از میزبان.

پچ

— Saints سر مربی تاد Bosley روی خاویر دبستان برنامه بازی: “من فکر می کردم وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که ما نمی تواند اجازه اتفاق می افتد را پشت ریباند به آنها شانس دوم و اجازه دهید بازیکنان دیگر از بریگز نمره.”

— Bosley در شوالیه’ comeback: “متاسفانه ما فقط باید تمایل به سهل انگاری در سه ماهه دوم. آنها در رفت و خود را اجرا کنید و یک کمی سخت است برای ما برای تنظیم و بازگشت از آن است.”

— Bosley در فصل: “این یک تیم است که با هم از سال اول به طوری که قادر به رفتن شکست نخورده در لیگ, و آن را به مرحله نیمه نهایی پانچ بلیط به دولت نهایی — آن را یک فصل بزرگ برای ما است.”

— Bosley در بریگز: “او این معامله واقعی است. من در حال حاضر به همین دلیل آن را سخت برای محافظت از او. حتی زمانی که شما در حال جیغ کردن چه باید بکنید, من فقط فکر می کنم دختران مرعوب. آن زمان ما دو چهارم به ارسال آن دو تیم است. آن را سخت برای دختران واقعا می خواهید برای پاسخ به این تماس دفاعی. او خاص است.”

— Carroll در تیم تلاش: “این یک بازی بزرگ است. و ما تا به حال یک کل برنامه بازی برای او (Briggs), اما آن را دشوار است. هنگامی که شما با یک تیرانداز که می توانید آن را از هر کجا او می خواهد و او بسکتبال I. Q. آن دشوار است. من فکر می کنم پس از شروع سریع است که ما فقط خسته است.”

— Carroll فصل: “این شگفت انگیز بوده است. ما خیلی سخت کار کرده و ما به آن چیز است.”

غذای آماده

فقط با یک تنهاست ارشد در صف خود را (Amor Toland) و یکی از صحرا بهترین ذهن بسکتبال در Bosley خاویر دبستان موفقیت های این فصل — از اولین مدرسه hoops عنوان به CIF نداد به آینده ظاهر در دولت — تمام خواهد شد یک راه طولانی به سال بعد هنگامی که مقدسان بازگشت چهار استارت و هفت هشت بازیکن که دیدم کف شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>