پرستاران جدید پشتیبان گیری QB Jameis وینستون معتقد است که او به وضوح می توانید ببینید در حال حاضر در بیشتر راه بیش از یک

فلوریدا تودی | No comments

BATON ROUGE — در Jameis وینستون ذهن کارفرمایی اتاق در خلیج تمپا بود به عنوان کامل به عنوان یکی او را ساکن به زودی با پرستاران نیواورلئان.

“من در واقع یک سالن از شهرت کارفرمایی که من یادگیری از مخالف به تلاش برای یادگیری خودم و یا با استفاده از گوگل” وینستون گفت: از هم تیمی های جدید خود را — Saints’ شروع کارفرمایی Drew Brees — در زوم تلفنی با پرستاران خبرنگاران در روز چهارشنبه.

وینستون که توافق به یک قرارداد یک ساله برای $1.1 میلیون با پرستاران, سه سر مربیان و سه حمله هماهنگ در حالی که با Buccaneers از 2015-19.

بیشتر: گزارش: QB Jameis وینستون Saints نزدیک شدن به عقد قرارداد

بیشتر: سابق FSU کارفرمایی Jameis وینستون کمک می کند تا راه اندازی تلفن رایگان coronavirus خط تلفن

Lovie اسمیت که دارای یک پس زمینه دفاعی بود و اولین سر مربی در سال 2015 با خنجر Koetter به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز که Bucs رفت 6-10. سپس Koetter شد سر مربی سابق LSU رسیور مربی تاد Monken به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز برای سه فصل است. این Bucs رفت 9-7 و سپس 5-11 دو بار.

بروس Arians که تا به حال شده است در یک حمله هماهنگ کننده برای بسیاری از کار خود را قبل از تبدیل شدن به موفق سر مربی در آریزونا شد سر مربی در سال 2019 با بایرون Leftwich شدن توهین آمیز و هماهنگ کننده. این Bucs به پایان رسید 7-9.

وینستون, 2013 Heisman برنده جایزه کمک کرد که منجر FSU به سومین قهرمانی ملی که همان فصل خلیج تمپا آغاز شده به مدت پنج فصل و منجر NFL در عبور سال گذشته با 5,109 متری زیر Arians و Leftwich. اما او همچنین رهبری لیگ در interceptions با 30 و کمترين کارفرمایی امتیاز در NFL در 84.3. خطر و پاداش بهره شده است حاکی از وینستون متناقض حرفه ای تا کنون.

پس از آخرین فصل Bucs امضا تام بردی و شش سوپر باول حلقه های از انگلستان به جدید خود را کارفرمایی.

وینستون نمی خواهد که به “گوگل” برای پیدا کردن مربیگری با پرستاران است که باید به طور مداوم تا به حال یکی از بهترین قبولی های در NFL پس Sean Payton شد سر مربی در سال 2006 است که در همان سال Brees پیوست و این تیم پس از پنج سال با سن دیگو.

“بودن کارفرمایی شما باید یک دانش آموز از بازی” وینستون گفت. “بنابراین در حال حاضر من در واقع فرصتی برای شیرجه رفتن به آن بیشتر است.”

وینستون است و انتظار نمی رود به رقابت برای شروع کار و به احتمال زیاد تنها بازی باید Brees صدمه دیده که اتفاق افتاده در سال گذشته به عنوان Brees از دست رفته پنج بازی با یک انگشت شست آسیب است. عروسکی بریج را جایگزین او شده اما امضا شده با Carolina پس از فصل گذشته. Brees, 41, بازگشت به خود را در بهترین فصل تا آنجا که کارفرمایی امتیاز با بهترین کار خود را در 116.3 برای شماره 2 در لیگ.

“یکی از چیزهایی که من واقعا هیجان زده برای یادگیری — هیجان انگیز ترین چیزی که — تنها راه این است که این کارفرمایی اتاق توابع” وینستون گفت. “چه مربی Payton رویکرد به هر هفته ؟ آنچه را درو روش برای این هفته ؟ چه Taysom هیل (مقدسین دیگر پشتیبان کارفرمایی که همچنین نقش گیرنده بازگشت و تیم های ویژه) در اتاق که من می توانم اضافه کردن به بازی ؟ فقط در تلاش برای پیدا کردن چیزهای مختلف در خدمت این تیم و یادگیری از همه که من می توانم.”

برای بسیاری از وقت خود را در تمپا وینستون بود و کارفرمایی ، یکی با پرستاران او را متقاعد کرد برای مقابله با تحریمهای دیگر ارائه می دهد برای پول بیشتر و بهتر شانس برای شروع است.

“بسیاری از مردم کمک کرده اند و با این تصمیم” او گفت:. “اما آن را واقعا آسان بود از نظر دانستن کارفرمایی اتاق که من که قرار بود به در. من فقط می خواهم به بخشی از این سازمان و در کارفرمایی اتاق که به عنوان معتبر به عنوان یکی است که ما در حال حاضر. و بهترین بازیکن فوتبال بهترین هم تیمی من احتمالا می تواند باشد. این یکی از بهترین فرصت ها برای من به رشد است.”

وینستون می آید از یک سازمان است که برنده بازی حذفی پس از آن برنده سوپر باول در سال 2002 فصل آن رسیده است برگشتی از سال 2007. در پنج فصل در خلیج تمپا از 2015-19 این Bucs شد 32-48.

پرستاران بودند 51-29 بیش هایی که در این فصل به طور منظم و پیشرفته در بازی های حذفی در سال 2017 رسیده NFC قهرمانی بازی در سال 2018 قبل از از دست دادن در دور اول در فصل گذشته. Payton است 8-7 در پلی آف به عنوان Saints مربی با سوپر جام قهرمانی در فصل 2009 و NFC عنوان بازی در سال 2006 و 2018 فصل است.

“ما یک سالن از شهرت کارفرمایی و آینده سالن از شهرت مربی” وینستون, 26, گفت: از Brees و Payton. “است که بسیار جذاب برای یک جوان کارفرمایی مثل خودم. و همچنین من شده است بازی در برابر این دفاع برای پنج سال گذشته و آنها همچنان به دریافت بهتر و غالب است.”

پرستاران بودند 6-4 برابر Bucs بیش از وینستون فصل در خلیج تمپا.

“این یک سوپر باول تیم رقیب و من فقط خوشحال می شود بخشی از آن,” او گفت:. “آنچه که من نیاز به انجام این است که من نیاز به یک هم تیمی. من باید برای خدمت به تیم ما, و من نیاز به رقابت در هر روز است. “

و وینستون متوجه چقدر بریج و تپه مورد نیاز در فصل گذشته.

پشت Saints پیش نویس: Payton و Loomis بر روی تلفن بسیاری در 3 دور

“من قصد دارم به رویکرد هر روز مثل من مرد هستم و من فکر می کنم که آنچه که کارفرمایی اتاق به ارمغان می آورد تا زمانی که شما ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است در سال گذشته با میزان زمان بازی که Taysom و تدی کردم” او گفت:. “من ادعا نمی کنم که من قصد دارم به انتظار داریم که در این سال, اما آن دسته از بچه ها آماده شدند. و این چیزی است که من قصد دارم به بود. من قصد دارم به آماده برای هر چیز دیگری.”

جدیدترین سنت معتقد است که او یک انسان جدید مختلف پس از دستگیری به دنبال او از روز به کالج در ایالت فلوریدا.

در مارس 27, وینستون ازدواج Breion آلن که از منطقه نیواورلئان. و آنها را به 1 سال. او به تازگی عمل جراحی لیزر چشم برای برخی از اختلال بینایی است که می تواند منجر به برخی از رهگیری مشکلات و او جزئی عمل جراحی زانو برای منيسک موضوع است. او همچنین اجتناب از گوشت در رژیم غذایی و وزن از دست داده.

“گوش دادن هیچ blurriness,” او گفت:. “و من فکر می کنم بزرگ. ادراک عمق فوق العاده افزایش یافته است. من تا به حال برخی از چیزهایی که آنها تا به حال ثابت افزایش دقت و هشیاری از دید من. من می تواند خواندن پلاک در حال حاضر. من می تواند خواندن نشانه های خیابانی. دقت در بینایی است که بزرگترین تفاوت است.”

وینستون معتقد است او یک چشم انداز جدید در بیشتر راه بیش از یک.

“تمرکز اصلی من این است که در خدمت خداوند و نجات دهنده من به بهترین توانایی من,” او گفت:. “من می دانم که من رشد کرده و بالغ.”

او با اشاره به تلاشهای پدری و ازدواج.

“به عنوان یک پدر به 1 ساله که به نظر می رسد درست مثل شما باعث می شود شما می خواهید برای تاثیر در زندگی خود, آموزش او و نشان دادن او به شخصیت و چگونه عمل می کنند زمانی که هیچ کس به دنبال,” او گفت:. “و من که من به دوست داشتن و گرامی داشتن و من در انجام طرح است. هیچ کس کامل نیست. من معتقدم که یک مرد بهتر ساخته شده است من یک بازیکن فوتبال بهتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>