سالی Scalera: در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما رشد سالم و خوشمزه انبه

فلوریدا تودی | No comments

آیا شما متوجه است که انبه درختان در حال شکوفه در حال حاضر ؟

این خبر غم انگیز گل است که به تازگی موفق به دریافت درجه حرارت 45 درجه یا پایین تر نمی تواند تنظیم میوه.

خبر خوب این است که درختان را همچنان به تولید گر از شکوفه از طریق آوریل است. اگر آینده گل نمی تجربه دمای سرد آنها باید مجموعه ای از میوه.

اگر شما در حال حاضر انبه درخت و یا می خواهید به گیاه یک, در اینجا برخی نکات را برای رشد آنها است.

برای درختان انبه:

در نظر گرفتن بزرگسالان ارتفاع و گسترش این درخت زمانی که تصمیم گیری که در آن به گیاه آن است. یک درخت انبه می تواند تبدیل به بزرگ — تا 100 فوت قد و 50 فوت عرض — اگر شما انتخاب شدید شد. به بررسي فايلهاي مختلف انبه رقم مراجعه به صفحه 8 در بولتن انبه رو به رشد در فلوریدا, صفحه اصلی چشم انداز در edis.ifas.ufl.edu.

را انتخاب کنید یک محل است که به خوبی تخلیه خاک و مقدار زیادی از اتاق را برای درخت به رشد است.

خرید یک درخت کوچکتر در مقابل بزرگتر درخت مانند یک اینچ کولیس تنه در هفت گالن گلدان چرا که آنها نیاز به زمان کمتر و آب برای ایجاد.

قبل از کاشت درخت جدید خود را محل آن را در یک سینی یا سطل و کاملا آب آن را. اجازه دهید rootball جذب آب به مدت 30 دقیقه تا یک ساعت قبل از کاشت آن است.

حفاری چاله کاشت به عنوان نزدیک به همان قطر و عمق یکسان و یا کمی کم عمق از rootball.

پخش انواع لوازم اندو و ectomycorrhiza در چاله کاشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اضافه کردن زندگی به خاک خود را به من ایمیل در [email protected]

پس از از بین بردن گیاه را از ظرف به دنبال بزرگ گردان ریشه قابل مشاهده در خارج از rootball. اگر گردان ریشه, حاضر, درخت rootbound و گردان ریشه نیاز به قطع شود. آنها باید قطع rootball قبل از هر ریشه شروع تبدیل. تکه تکه کردن چهار بخش از rootball ایجاد یک میدان و محل کاشت درخت در سوراخ, با میکوریزا inoculum.

بعد با استفاده از بیل برای نرم کردن خاک اطراف چاله کاشت. فشار بیل به زمین و دستگیره را بکشید به حرکت بیل رو به جلو “fluffing” خاک است. تکرار این اطراف چاله کاشت در مکان های متعدد.

قرار دادن خاک که حفر شده بود از سوراخ پشت در اطراف rootball فشار آن پایین و استفاده از آب به کمک به از بین بردن جیب هوا. به درخت خود را به بهترین شکل ممکن شروع استفاده نکنید فقط آب ساده. به جای به دست آوردن برخی از تازه دم هوادهی کمپوست چای بریزید و آن را در فشرده خاک به عنوان شما شروع به پر کردن سوراخ.

در هنگام کاشت چاله پر آب rootball و مناطق اطراف آن با یک اینچ از آب است. بارانی در پایان یک شلنگ خوب کار خواهد کرد. استفاده از تن ماهی یا غذای گربه می تواند به ببینید چه مدت بارانی باید اجرا برای اعمال یک اینچ از آب است. این کار را هر دو تا سه روز تا درخت شروع به تولید شاخ و برگ جدید است که نشان می دهد سیستم ریشه تاسیس شده است و نمی خواهد نیاز به آبیاری مکرر کنه.

برای تاسیس درختان انبه:

تلقیح خاک در زیر تاج درخت با باکتری های مفید و اندو و ectomycorrhizae. محصولات مایع حاوی propagules قارچ و colony-forming units باکتری (یعنی میکروب دم Kangaroots و غیره.) ساده ترین راه برای اضافه کردن زندگی به خاک اطراف گیاهان موجود است.

در نظر کاشت کوتاه چند ساله چوبی بوته ها در اطراف درخت را در نزدیکی dripline به ارائه بیشتر زندگی ریشه به پشتیبانی از وب غذایی خاک. دو نمونه که به ذهن می آیند کوتوله والترز viburnum (Viburnum obovatum Densa) و کمی جان Callistemon, (Callistemon citrinus کمی جان). مطمئن شوید که برای تلقیح کاشت چاله ها با انواع گرانول mycorrhizae و در نظر با استفاده از یک محصول مایع نیز می باشد.

سایه تحمل گیاهان چند ساله است که همچنین می تواند کاشته شود (و تلقيح) در زیر تاج پوشش شامل caladiums (Caladium x hortulanum), بنت (بنت بنت قنسول-euphorbia pulcherrima), mondo چمن (Ophiopogon japonicus) و کودک sunrose (Aptenia cordifolia).

اسپری شاخ و برگ با یک مایع جلبک دریایی محصول (به عنوان مثال Nitrozime, Maxicrop و غیره.) برای تامین عناصر و هورمون رشد. یکی دیگر از آیتم بسیار خوبی برای اضافه کردن به مایع جلبک دریایی اسپری خواهد بود هومیک اسید (یعنی سوخت های فسیلی خام هيوميک و غیره.) برای افزایش جذب مواد مغذی. هومیک اسید همچنین می تواند به اسپری در خاک به دلیل آن است که یک منبع غذایی برای mycorrhizae. هدف برای اعمال محلولپاشی هفتگی در تولید مواد غذایی گیاهان برای حداکثر سود.

سرگرم کننده و خوشمزه

رشد مواد غذایی خود را سرگرم کننده و خوشمزه سرگرمی. توسط مهار قدرت میکروب های خاک و درخت خود را کمی اضافی TLC شما قادر خواهد بود به رشد یک درخت سالم است که تولید میوه مغذی.

در حال حاضر اگر تنها وجود دارد ژاکت بزرگ به اندازه کافی برای محافظت از گل ها در یک ضربه محکم و ناگهانی سرد.

سالی Scalera شهری است باغبانی عامل و استاد باغبان هماهنگ کننده دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم است. ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>