سالی Scalera: در اینجا آسان و سرگرم کننده راه برای جوانه زدن دانه ها را در یک حوله کاغذی

فلوریدا تودی | No comments

گیاهان در حال رشد از دانه های آسان و ارزان و چیز سرگرم کننده برای انجام.

هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه برای شروع گیاهان از دانه های انواع گیاهان است که شما می توانید رشد به طور چشمگیری افزایش می دهد اما نه هزینه.

راه مورد علاقه من برای جوانه زدن بذر در یک حوله کاغذی. حوله کاغذی را می توان برای هر دانه که نیاز به پوشش داده شده, حتی اگر فقط یک کمی. این مفید است به خصوص اگر شما جمع آوری دانه و شما مطمئن نیستید که چگونه آنها را به جوانه.

این یک فعالیت سرگرم کننده برای انجام با بچه ها همراه با ساخت بازیافت روزنامه “گلدان” برای رشد دانه های جوانه زده در, قبل از پیوند آنها را به یک ظرف یا باغ.

بزرگتر دانه ساده تر از آنها خواهد بود برای جوانه زدن در حوله کاغذی. دو استثنا هویج و تربچه که بهترین کشت به طور مستقیم به باغ. دانه های کرفس نباید جوانه زده در حوله کاغذی یا, چرا که آنها جوانه زده در سطح خاک است.

اکثر گل و سبزی و جوانه زدن دانه در عرض چند روز اما فلفل یک استثنای قابل توجه. آنها را 10 روز به جوانه.

برای جوانه زدن بذور در حوله کاغذی, جمع, دانه, حوله کاغذی و سیلیکون و یا کیسه های پلاستیکی. برچسب کیسه با استفاده از نوار کاست (اگر با استفاده از سیلیکون کیف) و نشانگر دائمی با تاریخ و نام کارخانه.

مرحله 1: یک ورق کاغذ حوله برابر آن را در نیمه و محل آن را در زیر آب در حال اجرا تا زمانی که خیس. اگر شما مایع جلبک دریایی خود را خیس حوله کاغذی در مایع جلبک دریایی راه حل به جای فقط آب ساده.

مرحله 2: جای حوله کاغذی را بین دست های خود را و آنها را فشار دهید با هم کار راه خود را به پایین حوله تا مقدار زیادی از مایع اضافی است که فشرده می شود.

مرحله 3: ذخیره کردن حوله کاغذی را روی یک سطح صاف.

گام 4: محل دانه ها را روی حوله کاغذی, دور ماندن از لبه. هنگامی که با استفاده از جدید بسته از دانه تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از گیاهان شما می خواهید به رشد و تنها جایی که بسیاری از دانه های روی حوله کاغذی. دانه های جدید را 100 درصد جوانهزنی در حوله کاغذی. هنگامی که دانه جوانه زدن از یک بسته جای اضافی دانه روی حوله کاغذی پس از برخی از دانه ها ممکن است بیمار و یا دیگر قابل دوام.

گام 5: آزادانه, رول کاغذ حوله به طوری که آن را به نظر می رسد مانند یک لوله.

مرحله 6: قرار دادن حوله کاغذی در کیسه اما نمی آن و محل باز کردن کیسه در یک مکان گرم است که از خورشید است.

مرحله 7: در چند روز با دقت باز کردن حوله کاغذی برای دیدن اگر دانه ها جوانه زده. دانه های جوانه زده خواهد شد که ریشه و cotyledons یا لپه در مورد ذرت. اگر دانه را نمی جوانه آزادانه رول حوله کاغذی تا دوباره و محل آن را به کیسه. مرحله 7 را تکرار کنید هر روز چند تا تمام دانه های جوانه زده.

هنگامی که دانه را تولید کرده اند ریشه و لپه(ع) در آن زمان برای کاشت نهال در گلدان های کوچک است. برای بهترین موفقیت پر کردن گلدان با سریع-تخلیه خاک گلدان و محل آنها را در یک سینی که از آب نگه دارید.

آب در هر گلدان چند بار تا زمانی که خاک گلدان کاملا خیس و وجود دارد بیش از حد آب در سینی. نگاهی به sharpie قلم و فشار با نوک انگشت یک سوراخ در وسط هر گلدان را مرطوب خاک گلدان. اگر ریشه های رشد کرده به حوله کاغذی, دقت برش یا پارگی جدا حوله کاغذی.

قرار دادن ریشه در سوراخ (همراه با هر گونه حوله کاغذی که ممکن است چسبیده به ریشه) و به آرامی فشار دهید خاک گلدان بیش از ریشه و بنیادی. جای سینی نهال در شرایط نور که گیاهان نیاز است که آفتاب کامل و جزئی خورشید/سایه و یا سایه.

این مهم است که مطمئن شوید که نهال کافی آب در آغاز به عنوان آنها به سرعت رشد خواهد کرد. آن را خوب است به آب در پایه سینی برای چند روز اول پس از پیوند.

پس از آن نگه داشتن چشم در نهال آب و هنگامی که خاک گلدان شروع به خشک کردن. من نهال در جلوی خانه تا راه رفتن من آنها را چند بار در روز. هنگامی که نهال تولید اولین مجموعه خود را از برگ درست آنها آماده هستند به پیوند شود.

به بازیافت روزنامه گلدان شما نیاز بخش های, روزنامه, مدرسه, چسب, قیچی و چند قوطی از مواد غذایی است. اشک یک بخش از روزنامه ای که پنج تا شش صفحات به صورت گسترده نوار شروع در بالای صفحه و تبديل به پایین.

زمانی که من این کار را من دو نوار گسترده و سپس سوم نوار مرکز تاشو بخشی از بخش که من صاف کردن.

قبل از نورد روزنامه اطراف می تواند به جلو و پایین جدول در پایین پشته (دور از شما) به طوری که این چوب دورتر از دیگر ورق.

بعدی محل می تواند در نزدیکی شما مطمئن شوید که در پایان می تواند به اندازه کافی و بیش از لبه سمت چپ این روزنامه به طوری که آن را می توانید ایجاد یک پایین برای گلدان.

رول کاغذ در اطراف می توانید به عنوان شما رول می توانید به دور از شما. وقتی که می رسد به دورترین پایان برگه درخواست برخی از چسب در آخرین نوار (که بیش از دیگران) و فشار آن را در برابر طرف می تواند.

قیچی و برش دایره از کاغذ است که تشکیل شده است در زیر پایین می توانید از پایان این روزنامه نسبت به پایه می تواند. ایجاد حداقل پنج بخش به شما به عنوان برش در اطراف دایره از روزنامه.

ذخیره کردن یک بخش پایین بیش از پایین می توانید با هم تداخل دارند هر لایه چسب بین به عنوان شما بروید به ایجاد ته دیگ. ترک می تواند در تازه ساخته شده گلدان برای یک زمان کوتاه تا چسب مجموعه.

این گلدان بزرگ هستند زیرا زمانی که شما گیاه پیوند گلدان کاشته می شود بیش از حد. قبل از کاشت اطمینان حاصل کنید که خاک گلدان و روزنامه گلدان کاملا اشباع شده است.

هنگامی که کاشت پارگی و یا قطع بالای روزنامه گلدان طوری که کل روزنامه گلدان به طور کامل به خاک سپرده شد و یا گلدان و گیاه می تواند خشک شود.

همانطور که با هر بار که شما گیاه یک گیاه جدید فراموش نکنید که برای تلقیح چاله کاشت با انواع گرانول mycorrhizae. اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد این من رها یک ایمیل به در [email protected]

آخر این هفته می تواند زمان بسیار خوبی برای شروع به جوانه زدن برخی از دانه های که شما در حال حاضر و یا شما می توانید انتخاب کنید تا یک جدید بسته در نزدیکترین مرکز باغ.

اگر شما هر گونه خام دانه آفتابگردان در پوسته چرا جوانه زدن آن در یک حوله کاغذی?

اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جویی در دانه چک کردن وب سایت ما را در https://gardeningsolutions.ifas.ufl.edu/care/planting/seed-saving.html. شروع گیاهان از دانه آسان است ارزان و بسیار پرارزش است.

سالی Scalera شهری است باغبانی عامل و استاد باغبان هماهنگ کننده دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم است. ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>