سالی Scalera: آب و ممکن است تا حرارت, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از حیاط کار را به انجام

فلوریدا تودی | No comments

ماه ژوئن به طور معمول داغ و تحریک, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی را به انجام خارج.

خوشبختانه روز دیگر بیش از حد, بنابراین به یاد داشته باشید در حیاط در صبح زود, کار در سایه در طول روز و یا صبر کنید تا شب ساعت برای انجام کارها.

تماس با هر کسی که دوست دارد به خوردن. شما با داشتن یک مشکل در حال رشد سبزیجات و گیاهان و یا میوه و یا شما علاقه مند به یادگیری چگونه است ؟ ما سالم: رشد مواد غذایی خود را در چهار هفته سری برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه ژوئیه با دو کلاس را انتخاب کنید.

وجود دارد یک بعد زمان کلاس برنامه ریزی شده از 10-11:30 صبح و دیگری در شب از 6 تا 7:30 p. m. در چهار روزهای دوشنبه از ماه, آغاز تاریخ 20 ژوئیه و اوت. 10.

یاد بگیرند که چگونه به رشد سبزیجات و گیاهان و حتی میوه سپاه در ظروف (و زمین) بنابراین شما می توانید خود را رشد مغذی سبزیجات در خانه, حتی اگر شما فقط یک بالکن یا پاسیو.

هزینه 40 دلار و پذیرش شامل جزوه و دانه برای چند ترکه سبزیجات, آشپزی گیاهان و گل.

من امیدوارم که قادر به آموزش کلاس ها در فرد به حداقل 35 نفر اما تنها زمان خواهد شد بگویید اگر که امکان پذیر خواهد بود. آنلاین وبینار نیز امکان پذیر است, بنابراین یک راه یا دیگری به شما خواهد آموخت که چگونه به رشد خود را مواد غذایی مغذی.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به bhgyof2020day.eventbrite.com برای روز کلاس bhgyof2020night.eventbrite.com برای شب کلاس و یا تماس دیانا در 633-1702 ext. 52315.

نمی بارور. کود بان در حال حاضر در اثر برای کل شهرستان از جمله تمام شهرداری ها. احکام ممنوعیت استفاده از نیتروژن و فسفر به مناظر که شامل چمن و گیاهان زینتی, درختان میوه و سبزیجات است. این ممنوعیت اجرا می شود ژوئن 1 تا سپتامبر. 30. اشتراک گذاری اطلاعات خود را با خانواده و دوستان و همسایگان فقط در مورد آنها را نمی دانم.

پشه کنترل. اگر شما bromeliads در چشم انداز خود را و شما را گاز گرفته شدن توسط پشه ها در طول روز محل برخی از پشه بیت (یا خرد پشه Dunks) در آب است که جمع آوری در کاسه ایجاد شده توسط برگ. این بیت را کنترل از راه های aedes mosquitoes که بردار این Zika ویروس. اضافه کردن چند بیت در هر هفته به نگه داشتن پشه جمعیت تحت کنترل است.

سایه کاراکتر. حالا که تابستان است که در اینجا و در سایه احساس خوب, برخی از گیاهان رنگارنگ است که رشد خوبی در سایه مکان شامل coleus, امپاتیانس موم begonias, caladium, anglewing begonias گرد و خاکی میلر و crossandra.

قدرت گل. اگر شما علاقه مند به اضافه کردن برخی از گل به چشم انداز خود را, در اینجا برخی از گیاهان است که می تواند رسیدگی به آفتاب کامل را از طریق تابستان: نخ گل (Ageratum), گل تاج خروس, گل مینا پروانش (یا پروانش), celosia, coleus, coreopsis, هستی, گل کوکب, dahlberg, گل افتاب گردان, lisianthus, gallardia, gazania, گربر, گل افتاب گردان, kalanchoe, گل آفتابگردان, gomphrena, melampodium, برگ توتون portulaca آبی, مریم گلی, مریم گلی قرمز, گل های جعفری و zinnias.

نمی آلو. این است که در ماه گذشته به چشم پوشیدن از هرس کف دست خود را و درختان (در صورت امکان) چون بچه حیات وحش هنوز هم ممکن است وجود داشته باشد.

سالانه حوادث. سالانه گل مانند قرمز مریم گلی, گل های جعفری و zinnias های گل دوره طولانی مدت می تواند توسط dead-عنوان گل پژمرده. هنگامی که سالانه گل و گیاه, آن خواهد شد و سپس تولید بذر در آن نقطه گیاه خواهد مرد. Deadheading نگه می دارد و سالانه گیاهان زنده و گل های دیگر. گل های جعفری را بسیار آسان برای مرده-سر به گل پژمرده پاپ درست کردن که کشیده.

ادویه باغ خود را. گیاهان دارویی است که کاشته می شود در حال حاضر عبارتند از; و ریحان و پیازچه زعفران, مرزنجوش, نعناع, پونه گلی, مکزیکی, ترخون, رزماری و آویشن.

انجام هرس. Azalea و درختچه یاسمن هنوز هم می تواند هرس شده در این ماه در صورتی که رشد بیش از حد بزرگ است.

گیاه و سبزیجات خود را. ممکن است برخی از سبزیجات برای گیاه در حال حاضر برای تابستان گرم هستند اسفناج مالابار نیوزیلند اسفناج calabaza, بیت المقدس, کنگر فرنگی chayote, jicama بامیه جنوبی, نخود فرنگی, Seminole, کدو تنبل, کاساوا سیب زمینی شیرین و بالدار لوبیا.

تغذیه گیاهان خود را. پس از کاشت گونه های جدید گیاهان بدون در نظر گرفتن اگر آنها در زمین و یا در یک ظرف مطمئن شوید که برای انجام دو چیز است. اول دوباره mineralize خاک با استفاده از یک سنگ و یا آتشفشانی پودر (یعنی Azomite و غیره.) در اطراف گیاهان. این را فراهم خواهد کرد عناصر مهم است که افزایش تغذیه از گیاهان خود را.

دومین چیزی که به انجام است که به تلقیح گیاهان خود را با میکروبهای مفید خاک با استفاده از یک مایع inoculum است که دارای انواع زیادی از باکتری ها و هر دو اندو و ectomycorrhizae. این میکروارگانیسم ها کمک خواهد کرد که گیاهان خود را به عنوان آنها رشد می کنند. مخلوط مقدار توصیه شده برای یک گالن از آب و آب rootballs از گیاهان خود را. این می تواند تکرار شود دو تا سه بار فقط برای اندازه گیری خوبی. اگر شما نمی لقاح حیاط خود را و یا شما با استفاده از کودهای آلی تلقیح خود را تاسیس گیاهان با مایع مايه تلقيح همچنین از آنجا که آنها واقعا می تواند استفاده از برخی از کمک از وب غذایی خاک نیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع به من ایمیل در [email protected]

به موز. اگر شما در حال رشد موز برش ساقه موز در هنگامی که دست اول (ردیف موز) شروع به زرد و چسبیدن به آن را در یک نقطه سایه دار برای رسیدن. سپس شما می توانید ریز ریز کردن بالای ساقه درست در زیر برگ ها و قطع برگ و تنه به قطعات پراکندگی آنها در اطراف پایه گیاه برای اضافه کردن مواد آلی به خاک ،

تازه تولید کند. تازه تولید است که می تواند در دسترس در بازار کشاورز بود و ما Brevard County بازار کشاورزان در Wickham پارک مرکز سوارکاری شامل آووکادو طالبی, بادمجان, گیاهان و بتها ا, انبه, پرتقال, پاپایا, شیرین, ذرت, گوجه فرنگی و هندوانه. این Brevard County کشاورزان بازار باز است از 3 تا 6 بعد از ظهر هر پنجشنبه.

سالی Scalera شهری است باغبانی عامل و استاد باغبان هماهنگ کننده دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم است. ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>