سالی Scalera: استفاده از زمان اضافی در صفحه اصلی برای طراحی یک خوراکی چشم انداز خود را برای بروارد حیاط

فلوریدا تودی | No comments

گذشته از مقالات شده اند در مورد رشد گیاهان خوراکی و از آنجا که هر کس هنوز هم صرف زمان بیشتری را در خانه من فکر می کردم که در ادامه با آن موضوع است.

برخی از باغبان احساس می کنید که اگر یک کارخانه تولید نمی کند چیزی خوراکی وجود دارد هیچ دلیلی برای رشد آن است. ممکن است برای طراحی یک کل چشم انداز با گیاهان خوراکی از آنجا که درختان انگور و زمین را پوشش می دهد که تولید های خوراکی و میوه ها و شاخ و برگ و دانه. با برخی از برنامه ریزی دقیق گیاهان خوراکی می تواند در طول سال عرضه مواد غذایی خوشمزه.

من ذکر کرده اند که باغبانی سبزیجات در فلوریدا متفاوت است در مقایسه با کشورهای دیگر. آن است که بسیار پیچیده تر است چرا که ما دو فصل یک فصل گرم و فصل سرد هر کدام با محصولات است که باید خاص ماه زمانی که آنها باید کاشته می شود.

بهترین راه برای رشد سبزیجات با موفقیت در اینجا به اشاره به فلوریدا باغ سبزی راهنمای که می توان با جستجو edis.ifas.ufl.edu.

برخی از نمونه هایی از فصل گرم سبزیجات که معمولا کاشته شده در پاییز و زمستان هستند, گوجه فرنگی, فلفل خیار و طالبی و بامیه. نمونه هایی از سبزیجات فصل سرد است که کاشته می شود در پاییز از طریق زمستان هستند کلم بروکلی و گل کلم و کلم و کاهو و خردل و کلم.

نیز وجود دارد بسیاری از مناطق گرمسیری و سبزیجات است که می تواند به رشد از طریق داغ, تابستان, ماه, اگر شما احساس می کنید مانند باغبانی ، نمونه اسفناج مالابار, نیوزیلند, اسفناج, سیب زمینی ترشی, jicama و chayote. برخی از اضافی متفرقه محصولات غذایی که ما می توانیم رشد نیشکر (Saccharum officinarium), مکزیکی breadfruit (Monstera deliciosa) و وانیل ارکیده گیاه (Vanilla planifolia) که به تولید لوبیا وانیل.

وقتی که می آید به گیاهان خوراکی مقدار زیادی از گیاهان می تواند رشد کرده در اینجا نیز.

ما گیاهان که رشد خوب در ما سندی ضعیف خاک مانند رزماری و مریم گلی و آویشن و پونه کوهی. پس از آن وجود دارد گیاهان است که آیا رابطه با غنی تر خاک مانند جعفری, پیازچه زعفران و رازیانه, آناناس, مریم گلی نعناع (من دوست دارم این رشد در زمین به دلیل آن بوی فوق العاده که mowed), علف لیمو (من توصیه کاشت این در یک ظرف چون به سعی و حرکت یک گیاه نیاز به عقب کج بیل زدن) خوراکی زنجبیل و زردچوبه.

در نهایت ما نمی خواهید را فراموش کرده ام در مورد میوه ها محصولات کشاورزی. دانشگاه فلوریدا FruitScapes وب سایت trec.ifas.ufl.edu/fruitscapes دارای لیست از برگریز گرمسیری و نیمه گرمسیری میوه و محصولات زراعی است.

هر یک از لیست جداگانه بولتن به فرد محصولات وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در دسترس است. برگ ریز درختان میوه و درختچه است که می تواند رشد کرده و در حال اپل, توت سیاه و تمشک و زغال اخته, چینی, تاریخ, تصویر, Bunch, انگور, انگور مشک انگور و هلو و ابدار, گردوی آمریکایی, مشترک خرمالو تگزاس خرمالو آلو و انار است.

لیست محصولات میوه نیمه گرمسیری شامل atemoya آووکادو موز caimito (ستاره های اپل), canistel, carambola, نارگیل, نخل, قهوه, گیاهان و بتها ا jaboticaba jackfruit لیمو longan, ازگیل ژاپنی, سرخالو مكدمي canistel, کاکائو, نارگیل, نخل, mamoncillo (Genip), انبه, آناناس, pitaya (میوه اژدها), sapodilla سفید sapote و چای.

نیز وجود دارد که میوه های گرمسیری محصولات است که می تواند زنده ماندن در سواحل جنوبی جزیره مریت اگر ما را دریافت آتیپیک زمستان.

مقدار غذایی که می تواند در رشد و مرکزی فلوریدا است. اگر شما شده اند با این ایده رو به رشد خود میوه و سبزیجات و/یا گیاهان در حال حاضر زمان زیادی برای تصمیم گیری آنچه شما می خواهم به رشد و در قرعه کشی یک طراحی برای حیاط خود را.

در هنگام ایجاد یک طراحی با استفاده از این ارتفاع و گسترش گیاهان شما انتخاب کرده اید بنابراین شما لازم نیست کارخانه آنها را بیش از حد نزدیک و یا خرید بیش از حد بسیاری از گیاهان است. این اطلاعات در بولتن برای محصولات میوه و در فلوریدا, Vegetable Gardening, راهنمای.

برای گیاه, گیاهان, انجام سریع جستجو در اینترنت از این گیاه پس از ifas. برای مثال شما می توانید نوع در پونه کوهی ifas برای پیدا کردن اطلاعات از دانشگاه فلوریدا در پونه کوهی.

اگر شما لذت بردن از غذا خوردن با استفاده از برخی از زمان اضافی برای پیدا کردن اگر میوه و سبزیجات و گیاهان است که شما می خواهم به غذا خوردن می تواند رشد کرده در اینجا. کسانی که می تواند رشد کرده و در اینجا قرار می گیرد می تواند در چشم انداز خود را برنامه ریزی.

به دلیل COVID-19 سالانه بروارد میوه های گرمسیری باشگاه میوه فروش شده است به تعویق افتاد تا Aug. 1. بنابراین شما باید مقدار زیادی از زمان برای برنامه ریزی و طراحی خود را خوشمزه خوراکی های رویایی چشم انداز است.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>