سالی Scalera: بله ما hummingbirds در بروارد; در اینجا چگونه آنها را جذب

فلوریدا تودی | No comments

این بهار ما بومی coralbean (Erythrina herbacea) دریافت متعدد بازدیدکننده داشته است از یک مرغ مگس خوار.

من می دانم که این به این دلیل ما درخت پر است از غلاف دانه که تنها زمانی تولید می شود که گل ها گرده افشانی توسط یک مرغ مگس خوار. این یک تغییر شگفت انگیز از سال گذشته هنگامی که ما درخت را تولید نمی کند هر غلاف دانه.

همسایه ما در حال حاضر ردیف از بتکده گل (Clerodendrum speciosissimum) ارائه شده است که مواد غذایی برای hummingbirds اما درختچه ها حذف شدند سال پیش. بنابراین ما درخت کوچک است که تنها منبع غذایی در اطراف.

من هم خوش شانس این ماه از آنجا که من قادر به دیدن برخی از مرغ مگس خوار بازدیدکننده داشته است. من حتی تماشای یک مرغ مگس خوار استراحت بر روی یک برگ در بالای یک درخت بلوط در نزدیکی coralbean درخت.

من اغلب خواسته شده است اگر ما واقعا باید hummingbirds در اینجا در شهرستان Brevard و پاسخ من است که همیشه بله ما انجام دهد.

خبر خوب این است که فقط به خاطر شما نه به حال لذت تماشای آنها را در حیاط خود را به این معنا نیست که آنها در اطراف نیست.

راه اصلی برای جذب hummingbirds به گیاه مقدار زیادی از شهد سرشار از گل سرخ. برای جذب بیشترین تعداد hummingbirds اضافه کردن یک فیدر مرغ مگس خوار نیز می باشد.

در اینجا برخی از حقایق جالب در مورد hummingbirds:

  • آنها تنها در آمریکا زندگی می کنند.
  • 338 گونه شناخته شده از 16 ها یافت می شود در ایالات متحده و سه فلوریدا. سیاه و سفید-chinned بور زمزمه پرندگان زمستان بازدید کنندگان است. روبی-throated است که ما تنها تودرتو هامر.
  • لانه گردو-اندازه و آراسته با گل سنگ, خزه و تار عنکبوت و یا الیاف گیاهی.
  • تودرتو آغاز می شود در ماه آوریل است.
  • Hummers را در میان بزرگترین اشتهای پرنده جهان است. آنها خوراک هر 10 تا 15 دقیقه از طلوع تا غروب.
  • ایده آل گل رنگ را به خود جلب hummingbirds قرمز و نارنجی و صورتی.
  • Hummers شروع به غذا خوردن به عنوان اوایل به عنوان 45 دقیقه قبل از طلوع آفتاب. آنها واقعا نیاز به انرژی پس از یک شب سرد.
  • Hummers نیز نیاز به پروتئین و دیگر مواد مغذی به طوری که آنها نیز غذا خوردن نرم-سالم حشرات از جمله پشه و عنکبوت.
  • سعی کنید با تنظیم کردن برخی از میوه های رسیده (مانند پوست موز) برای جذب مگس برای hummers به جویدن.

اگر شما علاقه مند به کاشت مرغ مگس خوار-تایید درختان به چشم انداز خود را, سعی قرمز بطری-قلم مو (Callistemon citrinus, C. viminalis) یا گایگر-درخت (Cordia sebestena) است که در فلوریدا و مادری.

اگر شما علاقه مند در کاشت برخی از درختچه ها برای جذب hummingbirds در اینجا برخی از گزینه های در نظر گرفتن: پروانه بوش (Buddleja spp. اما نه B. davidii); مرجان porterweed (Stachytarpheta speciosa); firespike (Odontonema stricta); بتکده گل (Clerodendron speciosissimum, C. paniculatum); fiddlewood (Citharexylum spinosum در فلوریدا بومی); گروهی (Hamelia patens در فلوریدا بومی); فلوریدا pinxter azalea (Rhodendron canescens در فلوریدا بومی); گردنبند غلاف (Sophora s. trifasciata ‘hahnii’ var. truncata در فلوریدا بومی); قرمز مایل به ترش (Hibiscus coccineus در فلوریدا بومی); باتلاق ترش (H. grandiflorus در فلوریدا بومی); و ترک-کلاه (cathartica).

بومی فلوریدا انگور که جذب hummingbirds عبارتند از: مرجان پیچ امین الدوله (Lonicera sempervirens); کراس تاک (Bignonia capreolata); و ترومپت خزنده (Campsis radicans).

اما صبر کنید! شما همچنین می توانید برخی از کارخانه گوشتخوار مانند آلوئه (Aloe spp.); کاردینال گل (برگ توتون هندی cardinalis در فلوریدا بومی), ترقه گیاه (Russelia equisetiformis); میگو گیاه (Manettia inflata); پروانه استبرق (Asclepias tuberosa در فلوریدا بومی); سفید استبرق (Asclepias perennis در فلوریدا بومی); و باتلاق استبرق (Asclepias incarnata در فلوریدا بومی). F

inally در اینجا برخی از گلهای وحشی که شهد hummingbirds: beardtongue (Penstemon multiflorus در فلوریدا بومی); فر آبی (Trichostema dichotomum در فلوریدا بومی) آبی, مریم گلی (Salvia azurea در فلوریدا بومی) چهار o’clocks (Mirabilis jalapa); چنگ برگ مریم گلی (Salvia lyrata در فلوریدا بومی); دشت فلوکس (فلوکس pilosa); و گرمسیری قرمز, مریم گلی (Salvia coccinea در فلوریدا بومی).

اگر شما را از یک مرغ مگس خوار فیدر پر کردن آن با یک راه حل از ¼ فنجان شکر مخلوط 1 فنجان آب است. تغییر آن را حداقل هر سه روز اگر پرندگان نمی نوشیدن آن را قبل از همه ،

قرار نیست هر رنگ قرمز در آب است. به جای انتخاب یک فیدر است که برخی از رنگ قرمز در آن به جذب hummingbirds.

اگر شما می خواهید به جست و خیز فیدر کارخانه یک کودک sunrose (Aptenia cordifolia) در یک سبد آویزان. مطمئن شوید که برای چسبیدن به آن را در نزدیکی یک پنجره بنابراین شما می توانید به تماشای hummingbirds نزدیک است.

اگر شما با توجه به اضافه شدن گیاهان جدید به حیاط خود را, شما همیشه می تواند جذب برخی از شایان ستایش hummingbirds. از آن آسان است فقط در مواظب برای زمانی که به آنها مراجعه کنید.

قبل و بعد از کاشت

هنگامی که شما در کارخانه جدید خود را مرغ مگس خوار و گیاهان پراکنده برخی از کرم خاکی ریخته گری, گرانول هيوميک اسيد و گرانول میکوریزا مخلوط و در چاله کاشت. یکی دیگر از محصولات بزرگ به پراکنده در اطراف گیاهان تازه کاشته و اطراف آن منطقه خواهد بود آتشفشانی یا سنگ پودر (یعنی Azomite و غیره.) دوباره mineralize خاک است.

مطمئن شوید که به نگه داشتن چشم خود را تازه کاشته گیاهان و آب آنها را هر چند روز اگر آنها وودی یا روزانه اگر آنها علفی. پس از گیاهان در حال تاسیس و تولید جدید شاخ و برگ تلقیح آنها با یک محصول مایع (یعنی Bushdoctor Kangaroots و غیره.) که حاوی باکتری های مفید و mycorrhizae.

یک محصول مایع مخلوط در آب و استفاده از آب دادن به گیاهان است. این می تواند به تکرار برای بار دوم. برای یک کپی از بولتن چگونه برای اضافه کردن زندگی به خاک ایمیل من در [email protected]

سالی Scalera شهری است باغبانی عامل و استاد باغبان هماهنگ کننده دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم است. ایمیل [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>