نجات ارتش صلیب سرخ کمک به در طول شیوع کروناویروس

لدگر | No comments

نجات ارتش و صلیب سرخ آمریکا از می سی سی پی در حال پاسخ به چالش های جدید کروناویروس به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان سالم سازمان گفت.

نجات ارتش, پیش بینی هجوم مردم نیازمند در حالی که صلیب سرخ باید ادامه امداد رسانی.

“اصلی ما مشتریان در حال رفتن به افراد کم درآمد که در حال رفتن به ضربه سخت” گفت: میشل هارتفیلد مدیر روابط اجتماعی برای جکسون ارتش رستگاری.

سپاه رستگاری پیش بینی افزایش تقاضا برای کمک به کسانی که تحت تاثیر مدرسه و محل کار بستن و بالقوه از دست دادن شغل.

انواع پشتیبانی ارائه شده شامل اجاره/رهن ابزار و مواد غذایی کمک های پشتیبان مراقبت از کودک و حمل و نقل به امکانات مراقبت های بهداشتی برای جانبازان.

“ما در حال حاضر زندگی کردن آنچه که ما در شربت خانه” هارتفیلد گفت. “اما ما باید از قرار دادن یک تماس به صورت عمومی (برای کمک) و ما نیز قرار داده شده یک سفارش عمده برای مواد غذایی به اندازه کافی برای تغذیه به افرادی که می آیند.”

نجات ارتش پناهگاه در جکسون اخیرا از 7:30 صبح تا 4 :30 بعد از ظهر دلیل مکان های که در آن پناهگاه جمعیت مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در طول روز — از جمله کتابخانه ها — در حال حاضر بسته شده است. ناهار که در خدمت.

اگر یک مقیم و یا عضو هیات بیمار می شود انزوا/قرنطینه مناطق ایجاد خواهد شد.

می سی سی پی coronavirus به روز رسانی: دیدن آخرین COVID-19 مورد در هر شهرستان

کمک: هتیزبرگ باز سرفه و تب درمانگاه برای درمان افراد مبتلا به علائم کروناویروس

هتیزبرگ نجات ارتش پناهگاه است که هنوز هم بسته به علت در سال 2017 گردباد. افرادی که مایل مواد غذایی, جعبه که در حال حاضر دریافت آنها باید اول تماس بگیرید.

نجات ارتش ramped تا تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19 — به ویژه در میان بی خانمان ها و جمعیت های آسیب پذیر — به عنوان افراد با استفاده از ارتش رستگاری پناهگاه ممکن است در تماس نزدیک با یکدیگر است.

رستگاری مقامات ارتش می گویند اضافی نظافت ساختمان در طول روز با تاکید بر مناطق پر ترافیک و تامین بهداشت مواد بخشی از هر مکان و در پروتکل.

نجات ارتش در حال همکاری با سازمان های محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشتی. آن را لغو کرده است تمام وقایع مربوط به بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

صلیب سرخ آمریکا از می سی سی پی است نقل مکان کرد به بحرانی کارکنان تنها در دفتر و به طور موقت دسترسی محدود به آن دفاتر عمومی است.

“رئیس ما نگرانی از ایمنی کارکنان و داوطلبان و مشتریان” جان مک فارلند, مدیر اجرایی, شرق می سی سی پی فصل گفت.

حتی پس او گفت: صلیب سرخ’ ماموریت خود ادامه خواهد داد.

“ما باید مسئولیت را به انجام امداد رسانی,” مک فارلند گفت.

صلیب سرخ مقامات در حال گرفتن کار مورد اطلاعات توسط تلفن. زمانی که لازم است برای انجام چنین کاری در فرد آنها در حال ملاقات با سران خانواده ها به جای کل خانواده ها و تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما در تماس مداوم با داوطلبان ما به ویژه کسانی که بیش از 60” مک فارلند گفت. “ما می دانیم که برخی از آنها در معرض خطر بیشتری نسبت به دیگران.”

صلیب سرخ دارای یک پایگاه داده نشان می دهد که داوطلبان در دسترس هستند. آن است که به درخواست داوطلبان بیش از 60 و دیگران در خطر COVID-19 توجه به آنها در دسترس نیست.

صلیب سرخ آمریکا شدید خون کمبود با توجه به تعداد بی سابقه ای از خون درایو لغو در طول این شیوع کروناویروس. افراد سالم هستند و نیاز به کمک مالی برای کمک به بیماران شمارش نجات بخش خون.

مکفارلاند گفت درایوهای کوچکتر هنوز هم برگزار می شود. اهدا کنندگان درجه حرارت گرفته شده قبل از آنها می توانید وارد کنید یک درایو. اجتماعی فاصله انجام شده است.

رویدادهای اجتماعی مانند کسانی که در آن اطلاعات مربوط به صلیب سرخ داده شده است لغو شده است.

شهربابک گفت: با وجود اقدامات پیشگیرانه در محل قرار داده برای محافظت از کارکنان و داوطلبان از COVID-19 کمک خواهد هنوز هم در دسترس خواهد بود برای کسانی که به آن نیاز دارید هنگامی که وجود دارد یک خانه آتش و سیل و طوفان و یا دیگر فاجعه است..

“آن را ادامه خواهد داد” او گفت:. “ما فقط باید برای انجام آن کمی متفاوت است.”

سازمان های امدادرسانی

  • Salvation Army Jackson: شرق 570 Beasley جاده 601-398-0997
  • Salvation Army هتیزبرگ: 5670 ایالات متحده 49 جنوب 601-544-3684
  • صلیب سرخ دفاتر بسته به
  • صلیب سرخ شرق می سی سی پی: 228-896-4511
  • صلیب سرخ Jackson, دفتر: 601-353-5442
  • به برنامه به خون: RedCrossBlood.org استفاده از صلیب سرخ خون اهدا کننده برنامه, 1-800-قرمز-صلیب و یا فعال کردن خون های اهدا مهارت در الکسا دستگاه اکو.

شرکتntact الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>