سان برناردینو و رودخانه, شهرستان, معکوس, البته, اجازه می دهد درایو-تا کلیسای آخر این هفته

مایدزرت | No comments

طی سه روزهای یکشنبه جاشوا چشمه Calvary Chapel ارشد پاستور Jerel Hagerman انجام داده است یک درایو در سرویس در پارکینگ خود را در یوکا ولی کلیسا.

او می ایستد توسط یکی از ساختمان ها که بالا با 6 پا ارائه خود 50 دقیقه ای خطبه در یک سیستم بلندگو. سه نفر در حال گسترش در پارکینگ هنگامی که اتومبیل در آمده و در حال هدایت که در آن به پارک. اتومبیل های پارک شده در دو ردیف ها و کامیون ها و Suv ها در ردیف عقب تا هر کس هنوز هم می توانید ببینید و بشنوید. هیچ تعامل فیزیکی بین عبادت.

“مردم آن را می دهد یک فرصت امن به عنوان یک خانواده قادر به انجام چیزی است که ضروری و مهم به آنها و این که عبادت بدون داشتن هر گونه امکان پخش coronavirus” Hagerman گفت.

اما پس از سفارش توسط شهرستان سن برناردینو سلامت عمومی افسر دکتر ارین Gustafson صادر شد روز سه شنبه خواستار مذهبی خدمات الکترونیکی انجام شده فقط به عنوان به خوبی به عنوان نیاز به صورت پوشش خدمات این جمعه نامشخص است.

در همین حال روز شنبه در شهرستان ریورساید بالا بهداشت عمومی رسمی دستور داده بود در شهرستان ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی و به صراحت محدود تجمعات از هر تعداد از افراد خارج از اعضای خانواده ساکن در همان خانه. تمام خانه ها از عبادت بودند محدود از برگزاری همه در شخص تجمعات از جمله رانندگی در خدمات مذهبی

در صبح روز جمعه یک اطلاعات عمومی متخصص برای شهرستان ریورساید گفت: منظور بود که هنوز دست نخورده و صادر شد برای محافظت از جامعه است. اما بعد از ظهر جمعه شهرستان و موقعیت خود را تغییر اجازه می دهد درایو در خدمات کلیسا در این شهرستان ادامه به عنوان برنامه ریزی شده اما فقط برای این آخر هفته.

Coronavirus: “خدا در قلب ما’: ولی مسیحیان و یهودیان به جشن تعطیلات آنلاین

Coronavirus: در میان COVID-19 بحران در اینجا چگونه شما می توانید کمک در Coachella Valley

Coronavirus: گیتار و لوازم جانبی تسهیلات در کوچلا ساخت ماسک با مواد غذایی کارگران مهاجر در ذهن

سن برناردینو کانتی در حال حاضر کاسته محدودیت های آن صبح روز چهارشنبه انتخاب اجازه می دهد تا درایو-خدمات پس از همه برای این آخر هفته و فراتر از آن.

پیش از آن در هفته Hagerman در یک کنفرانس تلفنی با سن برناردینو کانتی مدیران شهری که کلانتر, آتش بخش وزارت بهداشت و درمان و تعدادی از کشیشان.

“من قادر به توضیح دهید که چگونه ما آن را انجام داده اند و یکی از رهبران در این تماس تلفنی گفت: “که بسیار نوآورانه و پرسید: اگر من می خواهم چیزی بنویسم و ارسال عکس آن” Hagerman گفت.

San Bernardino County, اطلاعات عمومی افسر دیوید ورت گفت که بسیاری از دستورات بهداشتی را هم منجر شود و پیش نویس دستور برای رفتن به اثر بلافاصله نبود عادلانه در ادراک.

“مشکل با که بود شهرستان بود به سرعت در حال حرکت” ورت گفت. “ما را به حساب که ما چند روز دور از عمده مذهبی آخر هفته وجود دارد و ممکن است بسیاری از کلیساها فکر کردن درایو در کلیساها شد OK. آنها در حال حاضر می خواهم برنامه های ساخته شده, تمدید, منابع ابلاغ خود را با گله و انواع برنامه ریزی برای این چیزها.”

مرکز آمریکایی آزادی یک سازمان خیریه ایجاد شده توسط وکیل Harmeet Kaur Dhillon به مبارزه با رشد anti-رایگان-گفتار و ضد آزادی های مدنی روند ارسال تقاضا نامه به هر دو رودخانه و سان برناردینو شهرستان در روز پنج شنبه. آنها نیز به هر دو شهرستان تا 5 p. m. برای معکوس کردن سفارشات خود را به طور کامل و یا ایجاد تسهیلات برای آزادی مذهبی و یا در صورت طرح دعوی در دادگاه.

Dhillon گفت: آن را به هیئت ناظران از هر دو شهرستان می گویند دین است که اهمیت آن کمتر از یک کسب و کار ضروری.

“وجود دارد حجم زیادی مورد قانون که می گوید از دیوان عالی ایالات متحده در پایین این است که دولت نمی تواند اعمال محدودیت در سازمان های مذهبی که نمی شود به انواع دیگر سازمان ها” Dhillon گفت. “این دو شهرستان در سوال باید استاندارد های مختلف برای سازمان های مذهبی از آنها ماری جوانا مغازه های الکل مغازه ها را از راحتی و فروشگاه ها و رستوران ها که ارائه مواد غذایی و خدمات دیگر (انواع) کسب و کار.”

ورت گفت که یک بار شهرستان مجاز خدمات به رزومه کاری شده است وجود دارد هیچ اقدام از سازمان است. “در حال حاضر تمام است که در برگزاری” ورت گفت.

یوجین Volokh یک UCLA دانشکده حقوق استاد و متمم اول قانون اساسی متخصص گفت: ملی کاتولیک خبرنگار ماه گذشته که سازمان های مذهبی می تواند قانون اساسی ادعای خاص بودن قوانین است که رویکرد فعالیت های مذهبی متفاوت است. اما با coronavirus Volokh گفت: دادگاه به احتمال زیاد برای پیدا کردن “وجود دارد علاقه فوتی و فوری در جلوگیری از مرگ از طریق مسری بیماری است.”

Hagerman را ارائه سه سرویس در روز یکشنبه در ساعت 6:30 صبح ساعت 8 صبح و 10 صبح با سرویس ویژه روز یکشنبه در 7 p. m. که در آن اتومبیل آموزش داده خواهد شد به قرار دادن خود را در خطر چراغ بنابراین کل پارکینگ کلیسا را فلش قرمز و زرد چراغ. کلیسا نمی خواهد دست از بولتن امید بستن به استفاده از یک برنامه به نام بولتن به علاوه با اطلاعات و کلمات برای تمام کلیسا آهنگ های انجام شده در طول خدمات.

خدمات محبوب با خانواده هایی که حضور در کلیسا.

“نکته دیگر این است که ما آن را سرگرم کننده است. زمانی که من موعظه من آمین می گویند و تسبیح و مردم را سوت خود را به شاخ. برای افرادی که بچه های کوچک در ماشین آنها را وادار به نشستن بر روی مادر یا پدر را در دامان و در نشانه با یک آمین یا تسبیح به صدای خوک یا گراز شاخ. من می دانم که ما تا به حال یک مادر با پدر و در درجه دوم به نام من و گفت: “آه من ماشین کلیسا برجسته از دختر من هفته’,” او گفت:.

اما در طول این زمان او موافقت مردم نیاز به ایمن ماندن و انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“این یک زمان که در آن همه ما باید با هم کار کنند و هنگامی که ما انجام این کار, من فکر می کنم ما می تواند همه چیز را بهتر از” Hagerman گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد هنر و سرگرمی و گاهی دین است. او را می توان در رسید [email protected], @bblueskye در توییتر و یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار Risa جانسون استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>