سن برناردینو کانتی گزارش 101 جدید COVID-19 موارد چهار مرگ و میر; مجموع موارد در 1,928

مایدزرت | No comments

سان برناردینو شهرستان coronavirus عفونت نرخ شاهد افزایش چهار شنبه 101 موارد جدید و چهار مرگ و میر.

از بعد از ظهر چهارشنبه در سن برناردینو کانتی تایید کرده است 1,928 موارد و 89 مرگ و میر. این دو برابر شدن نرخ افزایش یافته و به 10 روز است.

تعداد کل San Bernardino County بیماران تست شده است 19,449 که 9.9% تست مثبت برای کوروناویروس.

بیشترین موارد گزارش شده در فنتنا است که در مجموع 227 موارد تایید شده و همچنین به عنوان سن برناردینو که دارای 225 و یوکایپا در 175.

وجود دارد کمی بیشتر موارد زنان (970) نسبت به مردان (954). چهار مورد مشخص شده به عنوان “ناشناخته است.” مرگ در مردان شایع تر از زنان است.

مقامات شهرستان اعمال محدودیت بر فعالیت های تفریحی در هفته گذشته پس از یک نرخ پایین تر از موارد جدید پیشنهاد منحنی شد مسطح در این شهرستان است.

سان برناردینو شهرستان افتتاح شهرستان-اداره پارک ها و شهر کهای خصوصی, پارک, دریاچه, مسیرهای پیاده روی و گلف در مقیاس محدود است سه شنبه با انتشار دستورالعمل برای تفریح در فضای باز. فعالیت هایی مانند پیاده روی و ماهیگیری و فعالیت های گروه با اعضای همان خانواده مجاز هستند اما کمپینگ تماس ورزشی احزاب و کباب کردن ممنوع نیست.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>