سن برناردینو کانتی گزارش 19 جدید COVID-19 موارد جدید مرگ و میر

مایدزرت | No comments

سان برناردینو شهرستان coronavirus عفونت رای شاهد یک افزایش کوچک روز شنبه با 19 جدید و موارد جدید مرگ و میر.

از بعد از ظهر یکشنبه در سن برناردینو کانتی تایید کرده است 1,751 موارد و 82 مرگ و میر.

مقامات شهرستان اعمال محدودیت بر فعالیت های تفریحی در هفته گذشته پس از یک نرخ پایین تر از موارد جدید پیشنهاد منحنی شد مسطح در این شهرستان است.

سان برناردینو شهرستان افتتاح شهرستان-اداره پارک ها و شهر کهای خصوصی, پارک, دریاچه, مسیرهای پیاده روی و گلف در مقیاس محدود است سه شنبه با انتشار دستورالعمل برای تفریح در فضای باز. فعالیت هایی مانند پیاده روی و ماهیگیری و فعالیت های گروه با اعضای همان خانواده مجاز هستند اما کمپینگ تماس ورزشی احزاب و کباب کردن ممنوع نیست.

بیشترین موارد گزارش شده در فنتنا است که در مجموع 203 موارد تایید شده (تا از 197 تایید جمعه) و همچنین سن برناردینو که 185 و یوکایپا در 171 با هیچ مورد جدید گزارش شده که از یکشنبه.

این شهرستان به دو برابر زمان باقی مانده در 8.7 روز.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>