سن برناردینو کانتی گزارش 58 new COVID-19 موارد 3 جدید مرگ و میر آن را به عنوان آماده برای باز کردن پارک

مایدزرت | No comments

سان برناردینو شهرستان coronavirus عفونت نرخ افزایش کمی و جمعه یک روز پس از مقامات اعمال محدودیت بر فعالیت های تفریحی.

مقامات پنج شنبه اعلام کرد که آنها اجازه می دهد پیاده روی و ماهیگیری شروع این آخر هفته به عنوان یک نرخ پایین تر از موارد جدید نشان می دهد که منحنی به نظر می رسد مسطح در این شهرستان است. آنها پس از گزارش 58 new موارد مثبت و سه اضافی مرگ و میر در سراسر شهرستان.

در مجموع سن برناردینو کانتی تایید کرده است 1,666 COVID-19 مورد و 80 و میر ناشی از این ویروس که از بعد از ظهر جمعه.

بسیاری از موارد گزارش شده در فنتنا است که در مجموع 197 موارد تایید شده (تا از 186 تایید شده در پنج شنبه) به عنوان سن برناردینو که دارای 177 و یوکایپا که 171.

این شهرستان دو برابر شده و به کاهش 8.7 روز از 12.6 گزارش روز سه شنبه. این هفته این شهرستان کمترین تک روز افزایش در آمد پنج شنبه با 30 مورد جدید گزارش شده است که روز.

San Bernardino County منطقه ای پارک های بخش صدور دستورالعمل برای تفریح در فضای باز. بازدید کنندگان قادر خواهد بود به بازگشت به پارک تنیس و گلف, اما هنوز هم انتظار می رود به عمل اجتماعی فاصله و پایبند به شهرستان رو پوشش مورد نیاز در مکان چهارم منطقه, سرپرست کورت Hagman, که نشان دهنده, Ontario و چین گفت.

کمپینگ و تماس های ورزشی مجاز نیست با توجه به گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>