San Bernardino County sheriff, D. A. میان مقامات مهم از صفر-وثیقه سفارش

مایدزرت | No comments

سان برناردینو شهرستان کلانتر و دادستان منطقه در حال انتقاد اخیر کالیفرنیا قضایی شورای تصمیم به کاهش هزینه وثیقه برای برخی از جرائم به $0, گفته, آن می تواند یک “ویرانگر” تاثیر به شهرستان.

در یک ویدیو ارسال شده در پنج شنبه, کلانتر جان مک ماهون گفت: “این تغییر به صفر وثیقه برای دستگیرشدگان به طور چشمگیری خطر انداخته جامعه ما احساس امنیت و رفاه است.”

“اثرات صفر به قید وثیقه در شهرستان می تواند ویرانگر” مک ماهون گفت.

حرکت از کالیفرنیا قضایی شورای مارس 6 تلاشی بود برای حفظ سیستم قضایی را ضروری خدمات در حالی که همچنین جلسه بهداشت دولت, بخشنامه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

در علاوه بر این به کاهش وثیقه برنامه برای $0 کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye نیز به حالت تعلیق در موارد اخراج و سلب حق مالکیت و اجازه دادگاه برای برگزاری رسیدگی خارج از رسمی courthouses. مجاز متهمان نیز ظاهر می شود با تصویری و تلفن و اساسنامه محدودیت ها به فایل پرونده های مدنی تمدید شده است.

وثیقه-کاهش سفارش در زمان اثر در روز دوشنبه و امر به آن از همه متهم جنحه و برخی جنایات به جز خشونت و جنایت جرائم مربوط به خشونت و یا وسیله رانندگی تحت تاثیر و جرائم نیاز به مجرم جنسی ثبت نام.

با اجازه بیشتر مردم منتشر خواهد شد سفارش می خواند محاکمه دادگاه می تواند کمک به حفاظت از سلامت “زندانیان زندان, کارکنان, کسانی که حمل و نقل متهمان به دادگاه و دیگران به عنوان افراد ترک زندان و بازگشت به جوامع خود.”

روز پنجشنبه مک ماهون اشاره شده مورد یک زندانی با محکومیت قبلی کودک آزاری و خشونت داخلی بازداشت شده بودند به ظن جرم کودک آزاری است.

“با توجه به صفر وثیقه معیارهای این زندانی از زندان آزاد شد و با توجه به جدید دادگاه در تاریخ جولای,” او گفت:. “بر اساس این فرایند ما قادر به برگزاری این جنایی در بازداشت به اطمینان حاصل شود که او نمی recontact زندگی می کنند و یا باعث آسیب های اضافی به قربانی است.”

دادستان منطقه Jason اندرسون نیز ابراز نگرانی در مورد سیاست روز پنج شنبه. او گفت: منظور نیست را به حساب جرایم مانند سالمند و کودک آزاری است.

اندرسون ارجاع یک پرونده مربوط به اتهام قاچاق انسان که تحت تاثیر صفر-وثیقه سفارش.

“چیزی اشتباه وجود دارد با یک شورای قضایی جهت است که اجازه می دهد تا یک فرد مانند که منتشر خواهد شد را به جامعه ما,” او گفت:.

به عنوان چهارشنبه اندرسون وجود دارد گفت: تا به حال شده است در یک مورد تایید شده از coronavirus در شهرستان برگزار شود.

“ممکن است بیشتر وجود دارد و که می تواند مایه تاسف است,” او گفت:. “اگر وجود دارد یک مشکل مهم, پس از آن ما خواهد آدرس است که به عنوان مورد نیاز است.”

“اما وجود دارد هیچ مشکل قابل توجهی در حال حاضر در این شهرستان,” او اضافه شده است. “ما باور نمی کنیم که ما را به تغییر راه ما انجام کسب و کار در حفاظت از هنگامی که وجود دارد هیچ توجیهی برای داشتن یک جهت مانند شورای قضایی تصویب هفته گذشته است.”

روز جمعه Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: شورای قضایی تصمیم “بسیار بی پروا است که در آن نه تنها تشویق رفتار مجرمانه آن را نیز محدودیت توانایی اجرای قانون را به شما در حفظ و امن است.”

“این حرکت تحت پوشش کاهش جمعیت زندان ها به سرعت گسترش COVID-19 ویروس در زندان systems” بیانکو گفت. “حقیقت این است که ما زندان جمعیت است که در طول تاریخ در سطوح پایین و ما باید بیش از اندازه کافی فضا برای جداسازی و قرنطینه آلوده زندانیان.”

Riverside County مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش 114 مورد در شهرستان برگزار شود. بیانکو گفت: نزدیک به نیمی از زندانیان که تست مثبت بهبود یافته اند.

‘بسیار بی پروا’:کلانتر بیانکو انتقاد قرار وثیقه کاهش سفارش به اهل بیت کارکنان coronavirus موارد صعود

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار کریس دامین استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>