سان برناردینو شهرستان به انجام رانندگی-تا تست جمعه; Newsom سر به لا

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom میله میله برای سفر به لس آنجلس روز جمعه برای ملاقات با شهردار اریک Garcetti و همچنین لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی با توجه به بیانیه منتشر شده توسط دفتر والی.

Newsom و Garcetti بازدید USNS Mercy یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت بیمارستان با ظرفیت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام کشتی به ارائه کالیفرنیا اضافی تخت بیمارستان آن را به عنوان تلاش برای گسترش ظرفیت خود را برای دیدار با نیاز پیش بینی شده.

FEMA مدیر پیتر Gaynor گفت: رحمت خواهد بود با استفاده از فشار از بیمارستان کالیفرنیا و نه به درمان COVID-19 بيمار.

جزئیات بیشتر در مورد کنفرانس مطبوعاتی نمی شد فورا در دسترس است به عنوان از صبح روز جمعه.

San Bernardino County خلبانان تست

سان برناردینو شهرستان انجام خواهد شد درایو-تا نمونه مجموعه برای COVID-19 آزمون در روز جمعه با توجه به آزادی مطبوعات از شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

این رویداد در دسترس برای عموم تنها با وقت قبلی. همانطور که از پنج شنبه شب یک پیام در وب سایت اداره گفت: COVID-19 تست قرار ملاقات “در دسترس نیست در این زمان.” یک محل بود ارسال شده است.

از 673 نفر تست شده در سان برناردینو شهرستان از روز شنبه حدود 8% تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به شهرستان داشبورد.

مقامات تایید یک مورد جدید از coronavirus روز پنج شنبه در آوردن این شهرستان را در مجموع به 55 موارد است.

پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

افزایش برنامه های: Riverside County بیمارستان انتظار می رود به آمار ظرفیت در اواسط ماه آوریل

مقامات همچنین تایید کرد یکی از ویروس های اضافی مربوط به مرگ است. بیمار 89-سال-با زمینه ای شرایط پزشکی شد سومین شهرستان ساکن به مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر با توجه به شهرستان سخنگوی لانا Culp.

شهرستان را 55 موارد نزدیک به 60 درصد در میان مردان در حالی که حدود 40 درصد در میان زنان با توجه به شهرستان جدید COVID-19 داشبورد. شده اند وجود دارد در حدود سه بار به عنوان بسیاری از موارد تایید شده در میان افراد سنین 18 تا 49 عنوان در میان مردم بیش از سن 65.

در نزدیکی رودخانه شهرستان گزارش شده بود 107 مورد تأیید و هشت کشته و پنج شنبه شب.

کالیفرنیا DMV به طور موقت می بندد

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه می دهد, California Department of Motor Vehicles است به طور موقت بسته شدن آن زمینه دفاتر جمعه آغاز خواهد شد و ارائه خدمات ضروری آنلاین شروع آوریل 2.

همه در دفتر قرار ملاقات لغو خواهد شد آژانس گفت: در آزادی مطبوعات صادر پنج شنبه. آغاز چهارشنبه آینده مشتریان باید قادر به کامل خودرو نقل و انتقال و پیچیده خودرو ثبت نام تمدید آنلاین در virtual.dmv.ca.gov آژانس گفت. آن را به تدریج اضافه کردن معاملات بیشتر به وب سایت به ادامه به ارائه جایگزین برای یک فرد مراجعه کنید با توجه به این بیانیه.

بیشتر: راهنمایی و رانندگی به طور موقت بسته شدن میدان دفاتر ارائه خواهد شد خدمات آنلاین

راهنمایی و رانندگی گفت: این امر یک بار دیگر ارائه در فرد خدمات در هر منطقه پس از تمیز دفاتر گسترش خدمات مجازی و توسعه پروتکل های جدید. آژانس مشخص نیست که دفاتر باز خواهد شد اما گفت: “به روز رسانی بیشتر در مورد چگونه راهنمایی و رانندگی است که پرداختن به نیازهای مشتریان خود را به زودی اعلام خواهد شد در وب سایت خود را.”

“کالیفرنیا که نیاز فوری برای رفتن به راهنمایی در زمینه دفتر باید تاخیر سفر خود را از جمله کسانی که علاقه مند به استفاده از یک ID” آژانس در بیانیه ای گفت. به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده اعلام کرده است که واقعی ID اجرای تاریخ Oct. 21, 2021 و مشتریان که می خواهید یک ID می توانید درخواست در تاریخ بعد.

راهنمایی و رانندگی و خدمات آنلاین ادامه خواهد داد تا در دسترس dmv.ca.gov. آژانس خدمات به مشتریان مراکز ادامه خواهد داد به کار در طول ساعات کار عادی در 1-800-777-0133 و یا از طریق چت زنده در راهنمایی و رانندگی سایت.

در پاسخ به همه گیری های راهنمایی و رانندگی که قبلا خواسته کالیفرنیا اجرای قانون به “ورزش اختیار به مدت 60 روز در اجرای آنها از راننده مجوز و ثبت نام خودرو تاریخ انقضا آغاز مارس 16 سال 2020” با توجه به انتشار اخبار.

“راهنمایی و رانندگی است که مصرف این عمل به طوری که در خطر جمعیت از جمله سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی می تواند برای جلوگیری از مورد نیاز بازدیدکننده داشته است به راهنمایی و رانندگی و دفاتر برای گواهینامه رانندگی یا ثبت نام خودرو تمدید” آژانس گفت.

معاملات تحت پوشش این اقدام شامل راننده تمدید مجوز برای افراد 70 سال سن و مسن تر; کسانی که نیاز به تجدید در دفتر; مردم به موضوع تست بینایی; و کسانی که با پیچیده سابقه رانندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>