سن برناردینو کانتی برای باز کردن گلف به مقامات گزارش کمترین تک روز افزایش از هفته

مایدزرت | No comments

تعداد COVID-19 آزمون مثبت در سن برناردینو کانتی افزایش 30 روز پنج شنبه — بالاترین تنها روز افزایش این هفته مقامات بهداشتی گزارش شده است.

در مجموع 1,608 San Bernardino County ساکنان آزمایش مثبت و 77 نفر از COVID-19. در بسیاری از موارد شده اند در شهرهای بزرگ در جنوب غربی بخشی از شهرستان از جمله فنتنا (186) و در شهرستان سن برنردینو (176).

منحنی مسطح می آید یک روز پس از شهرستان مقامات اعلام کردند که با شروع تدریجی بازگشایی توقیف فضاهای عمومی. آنها اعلام San Bernardino County خواهد محدودیت در هوای آزاد, تفریح و سرگرمی بیش از آخر هفته. بازدید کنندگان قادر خواهد بود به بازگشت به پارک تنیس و گلف, اما هنوز هم انتظار می رود به عمل اجتماعی فاصله و پایبند به شهرستان رو پوشش مورد نیاز در مکان چهارم منطقه, سرپرست کورت Hagman, که نشان دهنده, Ontario و چین گفت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس هنوز هم تمرین فیزیکی خود فاصله و ما آنها را تشویق به بررسی در محل آنها می خواهم برای رفتن مراجعه به مطمئن شوید که آن را باز کنید این آخر هفته” Hagman که در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت ناظران گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “اگر وجود دارد سوء استفاده از این کمک هزینه به هیئت مدیره انتخاب خواهد شد اما دوباره به ما نزدیک, هوای آزاد, مقصد.”

این حرکت به دنبال Riverside County تصمیم به بازگشایی دوره های گلف در روز سه شنبه در میان تجدید نظر از یک گروه کر در حال رشد از گلف بازان. اگر چه بدون تماس ورزشی اجازه خواهد داشت در این شهرستان ادامه خواهد داد به منع فعالیت هایی مانند اردو و کباب سان برناردینو خورشید گزارش شده است.

در شهرستان بالا منطقه بیابانی وجود دارد چهار مورد در جاشوا درخت سه در Landers پنج در Morongo دره و 14 در یوکا ولی.

شهرستان گزارش 127 از آن موارد تایید شده به عنوان اتفاق می افتد در یک “نامشخص” محل.

سن برناردینو کانتی را آزمایش کرده است نسبت کوچکتر از ساکنان آن از کالیفرنیا به عنوان یک کل. این شهرستان را آزمایش کرده است 14,885 بیماران یا 685 مورد در هر 100,000 ساکنان شهرستان در حالی که کالیفرنیا را آزمایش کرده است 1,218 در هر 100 ، 000 نفر است.

سرشماری برآورد نشان می دهد 71.1 درصد از سان برناردینو کانتی ساکنان زیر سن 50 اما کمتر از نیمی از افرادی که تست کردم مثبت (48.6%) بوده است با سن کمتر از 50 است. در ضمن 51.2 درصد از شهرستان را مثبت تست شده اند در افراد بیش از 50 سال سن حتی اگر آنها را تا 28.9 درصد از ساکنان شهرستان.

توزیع تقریبا مساوی میان جنس: 802 از موارد تایید شده اند در حالی که 798 شده در زنان است.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>