سان برناردینو مجموعه تا 14 روز سرمایه گذاری برای افراد بی خانمان برای منزوی کردن در میان همه گیر

مایدزرت | No comments

سن برناردینو کانتی اعلام کرد تلاش ها به طور موقت به خانه افراد دچار بی خانمانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شهرستان مطبوعاتی فرستاده شنبه شب.

شهرستان در حال حاضر قرار داده شده 26 نفر در هتل واحد و برنامه ای برای کار با سایر هتل ها به راه اندازی سرپناه موقت.

این شهرستان نیز قرار است به خانه افراد دیگر در 20 دولت-بودجه تریلر در گلن هلن پارک منطقه ای در شهرستان سن برناردینو. هر تریلر می توانید خانه یک فرد یا یک خانواده از دو. سرنشینان را امضا موافقت نامه نیاز آنها را به باقی می ماند در پارک زمینه را برای مدت 14 روز باقی بماند.

افراد بدون coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مشکوک به COVID-19 مثبت خواهد بود قادر به دریافت این طور موقت دادن.

بی خانمان, افراد بیش از 65 سال و کسانی که دارای شرایط بهداشتی اساسی را اولویت دریافت مسکن پس از, باردار, زنان بی خانمان و بی خانمان افرادی که در معرض ویروس و نیاز به جداسازی اما غیر علامت دار.

“این پناه تلاش مهم است نه تنها برای حفاظت از سلامت افراد بی خانمان و یا خانواده ها بلکه برای حفاظت از کل جامعه از گسترش این رمان coronavirus” سان برناردینو شهرستان هیئت ناظران رئیس کورت Hagman در بیانیه ای گفت.

سان برناردینو شهرستان نزدیک به 2000 نفر از افراد بی خانمان مقامات تخمین می زنند حدود 300 هستند در معرض خطر بالا برای توسعه شدید COVID-19 عوارض با توجه به سن و شرایط بهداشتی اساسی.

با این در ذهن شهرستان هدف این است که برای امن در مجموع 300 موقت واحد برای کمک به منزوی کردن این افراد از قرار گرفتن در معرض بالقوه. این شهرستان نیست و در عین حال باید تمام این واحد راه اندازی و یا تایید کرد.

این حرکت در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی به منظور حفاظت از امنیت عمومی و گسترش COVID-19 میان دولت ترین جمعیت های آسیب پذیر. سن برناردینو کانتی را دریافت بخشی از 800 میلیون دلار در دولت بودجه اضطراری به سرعت پیاده سازی مسکن موقت راه حل.

سفارش نیاز به شهرستانهای همکاری با دولت های فدرال و ایالتی و محلی سازمان برای ایجاد گسترده برنامه های حمایتی برای افراد بی خانمان در طول مدت اقامت خود را در مسکن موقت است.

سان برناردینو شهرستان ارائه خواهد شد وعده غذایی بسته به تمام افرادی که برای دریافت این کارگماری و کارکنان را روزانه گوشی تماس بگیرید.

امنیت ارائه خواهد شد در هر سایت در 24 ساعت شبانه روز.

افرادی که قبول این سرمایه گذاری باید به امضای یک توافق که شامل یک تعهد برای هیچ بازدید کننده پرهیز از الکل و سوء مصرف مواد تخلیه در پایان 14 روز اقامت و شرکت در جلسات منظم با مدیر مورد.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>