San Diego Comic-Con سال 2020 لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

San Diego Comic-Con سالانه فن کنوانسیون که جشن کتاب های کمیک فرهنگ لغو شد جمعه برای اولین بار با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

کنوانسیون میله میله برای جولای 23-26 خواهد شد بازگشت به مرکز کنوانسیون سان دیگو جولای 22-25, 2021.

“برای اولین بار در 50 سال سابقه San Diego Comic کنوانسیون (SDCC), سازمان دهندگان پشت سالانه فرهنگ پاپ جشن امروز اعلام کرد: با تاسف عمیق که وجود خواهد داشت هیچ Comic-Con در سال 2020” بیانیه ای در کنوانسیون وب سایت می گوید.

“به رسمیت شناختن است که تعداد بی شماری از شرکت کنندگان صرفه جویی و برنامه ریزی برای آن کنوانسیون در هر سال و چگونه بسیاری از غرفه داران و ذینفعان تکیه بر حوادث آن برای بخش عمده ای از امرار معاش خود آنها امیدوار بود برای به تاخیر انداختن این تصمیم در پیش بینی که COVID-19 نگرانی ممکن است کاهش تابستان” بیانیه ادامه می دهد. “نظارت مستمر از سلامت مشاوره و اظهارات اخیر فرماندار کالیفرنیا را روشن ساخته است که آن را نمی توان امن برای حرکت به جلو با برنامه ریزی برای این سال است.”

سازمان نیز اشاره کرد که در حالی که در Comic-Con شده بود “برنامه ریزی نوسازی عمده ای از Balboa پارک ساختمان فدرال به پایان خواهد رسید برای افتتاح Comic-Con موزه در تابستان 2021” این COVID-19 گسترش متوقف کسانی که برنامه های.

Comic-Con 2019: جدید ‘این فصل دو’ تریلر ثابت فن کنوانسیون

“زمان فوق العاده ای نیاز به اقدامات فوق العاده و در حالی که ما در حال متاثر, به این عمل ما می دانیم که این تصمیم درست است می گوید:” دیوید Glanzer یک سخنگوی این سازمان در بیانیه ای. “ما مشتاقانه منتظر به زمان هنگامی که ما می تواند همه را دوباره و به اشتراک گذاری در جامعه ما همه عشق و لذت ببرید.”

این سازمان گفت: کسانی که خریداری مدالها برای سال 2020 جشن می تواند درخواست استرداد و یا انتقال مدالها به Comic-Con 2021 و باید یک ایمیل دریافت خواهید کرد هفته آینده با دستورالعمل.

Comic-Con رسمی هتل وابسته onPeak نیز لغو می شود شرکت کنندگان رزرو هتل و بازپرداخت سپرده.

در حالی که دیگر طنز-منفی در شیکاگو و ایندیانا شده است موکول, the New York Comic-Con مجموعه برای اکتبر. 8-11, هنوز برنامه ریزی شده است.

Comic-Con می پیوندد یک لیست طولانی از فیلم برای اولین بار موسیقی, جشنواره ها و رویدادهای شده اند که با تاخیر و یا لغو برای سال 2020 است.

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

ثبت نام در اینجا به ماندن از هم جدا با هم دو بار در هفته خود را در صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>