ساراسوتا مردی که جان سالم به در COVID-19 می گوید: “مردم باید مراقب باشید’

فلوریدا تودی | No comments

آن آغاز شده و در روز جمعه صبح وقتی اندرو هال بیدار شد و به زودی احساس بیمار “مرتب کردن بر اساس از یک تب spaciness” شبیه به پایین آمدن با آنفولانزا.

آن شب سالن بستری شد به ساراسوتا بیمارستان یادبود و جمعه او یکی از اولین کسانی که در ساراسوتا کانتی مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

سالن تجربه چپ او را تحت تاثیر قرار با این کار در حال انجام در ساراسوتا یادبود برای مراقبت از coronavirus بیماران در حالی که همچنین حفاظت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. همچنین در سمت چپ او را مشتاق به مردم هشدار می دهند که کروناویروس یک تهدید جدی است.

“مردم باید بسیار مراقب باشید” سالن گفت: از طبقه 10 محل سکونت در نزدیکی سلبی کتابخانه های عمومی در مرکز شهر ساراسوتا که در آن او شده است در انزوا با همسرش که او نیز قراردادی به این ویروس است و هنوز هم در حال مبارزه با تب.

شاید این اتصالات که قسمت آغاز شد و روز جمعه از 13th.

مارس 13 نیز روز مقامات دولتی گزارش ساراسوتا کانتی اولین coronavirus مورد 50 سال که تحت درمان در Broward شهرستان و چند خوابگاه اما لیست ساراسوتا کانتی به عنوان اقامتگاه رسمی.

سالن دوم ساراسوتا کانتی ساکن که قرارداد این ویروس بود و در میان 200 مورد در فلوریدا یک دولت است که در حال حاضر 1,977 موارد از جمله 32 در ساراسوتا کانتی و 26 در گاو دریایی شهرستان. سالن آزمایش مثبت در روز یکشنبه, مارس 15 و فلوریدا وزارت بهداشت گزارش خود را در مورد روز بعد.

سالن اول رسیده به پزشک مراقبت های اولیه زمانی که او شروع به احساس بیمار. به نام او به مطب دکتر در 8:30 صبح در مارس 13 و دیده می شد در ساعت 9 صبح یک پرستار آزمایش او برای آنفولانزا.

آزمون برگشتم منفی اما سالن احساس بدتر به عنوان روز پیشرفت است. او شروع به احساس “قفسه سینه انقباضات” او گفت:. حدود 5 بعد از ظهر او را به اتاق اورژانس در ساراسوتا یادبود.

در آن زمان این بیمارستان آغاز شده بود غربالگری بیماران برای منزوی کردن کسانی که با علائم کروناویروس و یا سابقه سفر به کروناویروس نقاط.

“آنها تریاژ آنها انجام داده ایم” سالن گفت: “من جدا شد در یک اتاق (در اورژانس مرکز) تا راه در وسط شب تا آنها اعتراف کرد و من را به بیمارستان را به یک اتاق که محدود بود.”

یک X-ray مشخص شد که سالن “تا به حال کمی از پنومونی در یک ریه و یا هر دو ریه ها.” او بسیاری بود و تب است که صدر در 101.8 درجه است.

زمان آزمون برگشتم یکشنبه که او COVID-19 سالن در حال حاضر شروع به احساس بهتر است. تب فروکش کرد و او از بیمارستان مرخص شده بود در روز سه شنبه 17 مارس است.

“من در سلول انفرادی با یک نمایش زیبا از ساراسوتا خلیج همیشه از” او گفت:.

سالن خوشحال بود برای دیدن همه ی احتیاطی که ساراسوتا یادبود در زمان برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

موقت اتاق انتظار با تریاژ ایستگاه فرستاده شده بود تا صفحه نمایش مردم از آمدن به اتاق اورژانس. آنها در زمان دما و علائم حیاتی. کارکنان پزشکی بود که با پوشیدن ماسک و دستکش و روپوش و دیگر دنده محافظ.

“پرستاری بود کاملا با شکوه” او گفت:. “آنها به دنبال یک کار بسیار سخت پروتکل که عالی بود. آنها در زمان مراقبت خوب از من خوب مراقبت از خود را در همان زمان. من بسیار تحت تاثیر قرار با ساراسوتا بیمارستان یادبود. من فکر نمی کنم من می خواهم برای رفتن وجود دارد در تعطیلات, اما من می خواهم بگویم آن را در یک محل می ترسید.”

سالن را نیز قراردادی ویروس و هنوز هم در تلاش است با روزانه یک تب. او در حال حاضر بیمار است طولانی تر از او بود, اما نه نیاز به بستری.

به جای او قرنطینه در محل سکونت خود را با او. آنها در بررسی های محلی در بخش بهداشت و درمان و دکتر خود را به طور منظم برای گزارش وضعیت او. تب او را در صدر در حدود 100 درجه است.

“ما فقط به این امید که با رفتن به سهولت است,” او گفت:. “وقتی که برطرف و او تا 72 ساعت حرارت-free او را اعلام میکنیم.”

سالن مطمئن نیست چگونه او قراردادی ویروس, اما او باید یک مهمان خانه یک همسایه از زمانی که او زندگی می کردند در اسپانیا پس از بازنشستگی از یک حرفه ای در بانکداری سرمایه گذاری. مهمان سفر به ایتالیا – یک coronavirus hotspot – 10 روز قبل از او آمد به او مراجعه در ساراسوتا. او هرگز نمایش داده می شود هر گونه علائم و چپ در روز چهارشنبه قبل از سالن شروع به احساس بیمار.

“آن را به خوبی ممکن است که خانه ما مهمان بود که از اروپا آمده بودند و در ایتالیا 10 روز قبل از, ممکن است آن را آورده با او اگر چه او تا به حال هیچ نشانه,” او گفت:.

سالن شده و در تماس با مهمان پس از بیماری خود را. او هرگز بیمار است. آن است که آیا او و یا شخص دیگری که به او ویروس سالن گفت: این واقعیت است که مردم می توانند با انتقال آن بدون نشان دادن علائم باید همه را محتاط.

“من فکر می کنم بهتر است به دور ماندن از مردم و افشای خود تا زمانی که این ضربات بیش از,” او گفت:.

ساراسوتا یادبود در حال حاضر تشخیص داده شده 21 بيمار با COVID-19 و 11 هنوز در بیمارستان بستری است.

در روز سه شنبه Terrence McNally, یک نمایشنامه نویس معروف, درگذشت ساراسوتا یادبود از عوارض ناشی از COVID-19. 81-سال McNally اولین COVID-19 مرگ در ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان. شده اند وجود دارد 23 و میر در سطح ایالت.

ساراسوتا یادبود شنبه اعلام کرد که دیگر فردی درگذشت که مشکوک به داشتن COVID-19 اما نتیجه آزمون برای آن شخص آمد منفی پنج شنبه.

سالن می داند که او خوش شانس است. تجربه خود را با این ویروس خفیف و همچنین دارای علائم خفیف.

“آن را سرگرم کننده اما آن را به عنوان بد آن را به عنوان می تواند داشته است,” او گفت:.

هنوز ویروس مختل زندگی خود و زندگی کسانی که در اطراف او. پرستار که در ابتدا آزمایش او برای آنفولانزا تا به حال برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز. او را در خدمت در هیئت مدیره یک شرکت مشاور در تماس نزدیک با دیگر اعضای هیئت مدیره قبل از سقوط بیمار.

“همه آنها خوب — از دیروز — آنها تمام شده است همه حق است,” او گفت:.

قادر به ترک محل سکونت خود را برای بیش از یک هفته او با اتکا بر همسایگان برای کمک به.

“ما باید فوق العاده همسایه که انجام داده ام هر چه خرید ما نیاز” او گفت:.

هال در نهایت داده شد همه روشن خود را به ترک محل سکونت شنبه چون او شده است, از علائم تا هفت روز. او راه می رفت به فروشگاه مواد غذایی. او عینک یک ماسک و دستکش و فقط به امن است.

هوای تازه, فوق العاده بود, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>