ماهواره ای به نام ساحل امن ترین شهرستان در فلوریدا. رککلدگ نخل خلیج ملبورن نیز در لیست

فلوریدا تودی | No comments

سلام ماهواره, ساحل ساکنان. شما برخی از مباهات به انجام.

بر اساس FBI جرم داده 129 شهرهای کوچک ساحلی شهرستان نامگذاری شد امن ترین در فلوریدا برای سال دوم در یک ردیف با توجه به شورای ملی برای خانه ایمنی و امنیت و وب سایت خود را alarms.org.

در اینجا چیزی است که alarms.org نوشت: در مورد ماهواره ساحل: “ماهواره ای ساحل امن ترین شهرستان در فلوریدا. شهر ساحلی 11,000 تجربه قابل ملاحظه ای پایین میزان جرم و جنایت در سال 2018 از جمله جرم و جنایت خشونت آمیز رای کمتر از 10 درصد از نرخ ملی و اموال نرخ جرم و جنایت شش برابر کمتر از سطح ایالت.”

نه به outdone Rockledge, Brevard County, قدیمی ترین شهر در آمد در شماره 20.

نرخ جرم و جنایت در ستلایت بیچ — جمعیت 11,197 — است 3.93 هر 1000 نفر 0.27 جرایم خشونت آمیز و 3.66 ملک جنایات alarms.org.

در رککلدگ — جمعیت 27,852 — نرخ جرم و جنایت است 16.84 هر 1000 نفر با 2.19 جرایم خشونت آمیز و 14.65 ملک جنایات کشورهای وب سایت.

تکرار برای ماهواره ساحل: این 2019 امن ترین شهرستان در فلوریدا

نمره: ماهواره ساحل-بر اساس شرکت برای دریافت فضای نیروی انگیزه

دیگر بروارد شهرستانها در این لیست عبارتند از: پالم بای (47); غرب ملبورن (49); تیتوسویل (79); ملبورن (102) و کاکائو (106).

شورای ملی برای خانه ایمنی و امنیت ملی است انجمن تجارت متشکل از شرکت ها در بخش های امنیتی از جمله مجوز زنگ خطر نصب و پیمانکاران و دیگر مربوط به گروه تجارت.

روش

برای شناسایی امن ترین شهرهای شورای بررسی داده ها از جدید ترین FBI یکنواخت جرم و جنایت ابزار گزارش که رله شهرها خشونت آمیز و بدون خشونت و جنایت داده است. آن را همراه با داخلی تحقیقات جمعیت.

شهرستانها که موفق به ارسال کامل جرم و جنایت گزارش به اف بی آی و شهرهای با جمعیت کمتر از 10,000 برداشته شد از تجزیه و تحلیل.

برای اطلاعات بیشتر alarms.org/safest-cities-in-florida.

مورین کنیون یک روند خبرنگار با ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا. آیا شما یک داستان بگویید ؟ ارسال یک ایمیل به [email protected] تماس 772-221-4249 یا او در توییتر دنبال کنید @_MaureenKenyon_.

مانند آنچه که شما در حال خواندن است ؟ لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>