ماهواره ساحل نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در ‘ضروری’ کسب و کار با استناد به COVID-19

فلوریدا تودی | No comments

ماهواره ساحل در حال حاضر نیاز به مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک در داخل “ضروری” کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به راحتی فروشگاه ها و ایستگاه های گاز.

در طول یک شنبه شب جلسه ویژه ماهواره ساحل شورای شهر به تصویب فرمان اضطراری تصویب ماسک حکم با استناد به افزایش COVID-19 موارد است.

“ما که از یک شهر است. پس از آن یک فروشگاه مواد غذایی — Publix — Walgreens CVS و برخی از ایستگاه های گاز در جامعه ما” شهرستان مدیر کورتنی بارکر گفت: این صبح است.

متخلفان صورت می تواند هشدار و افزایش مدنی جریمه تا $500. افسران پلیس و اجرای کد افسران می تواند اجرای دستور ماسک بارکر گفت.

خوب برای مرتبه اول است 100 دلار افزایش به 250 $برای یک جرم دوم و 500 دلار برای سومین, و پی در پی جرائم.

ماسک منظور تاثیر می گذارد شش ماهواره ساحل “ضروری” کسب و کار. آنها نیاز به منع ورود به هر کسی که پوشیدن صورت پوشش مگر اینکه آنها در سن 6; اجتماعی رعایت فاصله تحت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها; به علت اختلال موجود وضعیت سلامت; یا خوردن یا نوشیدن فرمان متحده است.

دوشنبه اضطراری فرمان نیز نیاز به دیگر ماهواره, ساحل, کسب و کار به پست ماسک صورت سیاست های خود را در درب های ورودی.

رای 4-1 با Councilwoman Mindy گیبسون رای گیری ندارد.

امروز کاکائو در ساحل شهرستان کمیسیون را به همین ترتیب بحث در مورد ماسک صورت در طول 6 بعد از ظهر جلسه ویژه ای در تالار شهر.

بیشتر: شهرستان کمیسیون رد الزامی ماسک در کسب و کارهای محلی

بیشتر: Mullins: ماسک خواهد بود اختیاری برای بروارد مدرسه تابستانی دانش آموزان

هفته گذشته Brevard County کمیسیون خودداری کردند در الزامی ماسک در کسب و کار. به جای کمیسیون تصویب اعلامیه “به شدت تشویق” کسب و کار به پست ماسک سیاست در راههای ورودی.

کاکائو شورای شهر نیز به تصویب قطعنامه “اصرار هر فرد شاغل, زندگی دیدن و یا انجام کسب و کار در شهر کاکائو محدودیت برای پوشیدن چهره و پوشش در مکان های باز به عمومی در سراسر محدوده شهرستان کاکائو برای کمک به حداقل رساندن گسترش COVID-19 ویروس” یک nerelease گفت.

چهارشنبه Indialantic شورای شهر مورد بحث اعلام تشویق استفاده از ماسک در هر CDC دستورالعمل. مجازی شروع جلسه در 7 p. m.

بررسی برای به روز رسانی.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>