ماهواره از زیرخاک در اوردن زود سرنخ به دلفین ها’ شب زندگی

فلوریدا تودی | No comments

جاسوسی در دلفین ها از فضا در شب و در نهایت به نور آورده چند چیز دانشمندان باقی مانده در تاریکی در مورد در مورد تالاب رودخانه هند بالا درنده: دلفین ها را شب jaunts به اقیانوس و یا گاهی اوقات بیش از 12 مایل به آب شیرین رودخانه ها و creeks.

“این چیزی است که واقعا برای خروج ما: اساسا ما یکی از نمادین ترین حیوانات مورد مطالعه در این سیاره و در عین حال به معنای واقعی کلمه برای یک سوم از زندگی خود را, ما نمی دانیم که آنچه در آن انجام” گفت: گرگ O’Corry-کرو تحقیقات استاد در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی.

O’Corry-کرو انجام مطالعه همراه با الیزابت Hartel از هفت درجه, نقشه برداری, LLC و وندی Noke داردن از Hubbs-سی ورلد موسسه تحقیقات. مطالعه خود را برای اولین بار به استفاده از ماهواره تله متری برای پیگیری تالاب دلفین ها.

یافته های خود را منتشر شده در مجله Animal Biotelemetryبه اولین نگاه اجمالی از دلفین ها به طور معمول خروج از نیمه شور تالاب در شب برای ضربه زدن به امواج اقیانوس. اما تالاب دلفین ها نیز گاهی اوقات شنا دور تا آب شیرین رودخانه ها creeks و کانال زمانی که آنها در حال سوزاندن نفت نیمه شب. سرمایه گذاری های خود را به آب تازه نیست برای مدت طولانی; آب تازه خواهد آسیب های بهداشتی خود را. آنها تمایل به گرفتن بسیاری از مختصر سفر upriver.

محققان مطمئن نیستند که دقیقا به همین دلیل دلفین رفتن به جایی که آنها در شب اما مطالعه آنها نشان می دهد که پستانداران دریایی باید یک محدوده بزرگتر است که شامل انواع بیشتری از زیستگاه از آنچه قبلا تصور.

امید: دقیق تر نقشه تالاب دلفین hangouts کمک خواهد کرد که بهتر حفاظت از این گونه در آینده است.

“وجود دارد بسیاری از دلایل ممکن برای تفاوت در فضا و استفاده از الگوهای حرکتی از جمله طعمه اولویت و توزیع از قبیل سفر بین نقاط مهم در این نزدیکی هست در مقابل مسافت های طولانی بین منابع غذایی و یا اندازه و یا سن دلفین” O’Corry-کرو گفت.

دو تا از دلفین ها در مطالعه کوچکتر و جوانتر O’Corry-کرو توضیح داد در حالی که دو نفر دیگر شد بزرگتر و مسن تر است. “تفاوت ما مشاهده نیز می تواند مرتبط به بیشتر جنبه های پیچیده است که تحت تاثیر عوامل اجتماعی, تفاوت, در, درنده اجتناب استراتژی و پاسخ فرد به اختلال انسان,” او اضافه شده است.

“همه دلفین ها یکسان نیست. یکی از اندازه متناسب نیست همه” O’Corry-کرو گفت.

بیش از 1000 bottlenose دلفین زنده در رودخانه هند تالاب در طول سال. 156 مایل طولانی تالاب تنها تعداد انگشت شماری از دهانه به اقیانوس متعدد و رودخانه های کوچک creeks و کانال است که آزادی های آب شیرین به خور.

در دراز مدت فدرال بهداشت و محیط زیست خطر مطالعه نشان داده است تالاب دلفین ها رنج می برند بالا بروز تومورهای, مشکلات قلبی, سرطان معده, زخم تبخال تناسلی و بیماری های دیگر نیست قبلا تصور رایج در دلفین ها. به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از تالاب دلفین ها رنج می برند از برخی از فرم مزمن بیماری های عفونی به اصطلاح بهداشت و محیط زیست ارزیابی ریسک (HERA) مطالعه نشان داده شده است.

محققان مشاهده کرده اند, دلفین ها در اسارت و در “خواب” و یا “ورود به سیستم” را به صورت افقی و عمودی در نظر گرفتن نوع نیمه مغز گربه چرت زدن به طور کلی با یک چشم باز و یا گاهی اوقات در حالی که به آرامی شنا در کنار دیگر دلفین.

“دلفین ها درگیر نمی خواب در هر بگویم اما به جای استراحت نیمی از مغز خود را در یک زمان (unihemispheric خواب)” متن ترانه نوک مژگان Durden نوشت: در یک ایمیل “پس از تنفس داوطلبانه است آنها را به ماندن هشدار. استراحت رخ می دهد در فواصل کوتاه.”

اما زیست شناسان تا به حال شناخته شده نیست که در آن دلفین ها رفت و آنچه را که آنها در طول آن بسیاری از بی خوابی شبانه.

برای پیدا کردن محققان ماهواره ای برنامه ریزی شده برچسب ها برای پیگیری دلفین ها تنها در شب. ماهواره برچسب ها فعال بودند و در شب بین 129 و 140 روز در تابستان و پاییز سال 2012 بازده حدود سه یا چهار با کیفیت بالا و انتقال هر شب به گفته محققان’ کاغذ. نتایج نشان داد قابل توجه فردی تنوع در میان چهار برچسب گذاشته شده توسط دلفین با محدوده متفاوت از 33.5 به 52 کیلومتر طول دارد.

محققان به طور موقت دستگیر و نصب چهار دلفین ها با ماهواره برچسب ها در ماه ژوئن 2012 در طول یک بهداشت فدرال مطالعه تالاب دلفین ها. آنها با استفاده از Argos سیستم است که در خدمت توسط آرایه ای از قطبی ماهواره های در حال چرخش.

در مقایسه با مطالعه قبلی تمام برچسب دلفین ها نشان داد “قابل توجه جنبش” به اقیانوس و آب شیرین رودخانه ها creeks و کانال محققان گفتند. “این نشان می دهد این جمعیت بسیار محدوده بزرگتر از آنچه قبلا فکر می کردم مهم است که به نظر برای تحقیقات آینده و تلاش های حفاظت.

“آنها هنوز هم عمدتا صرف وقت خود را در مرداب” O’Corry-کرو گفت.

چرا آنها سر جایی که آنها را در شب یکی دیگر از سوال است.

“ما باید چه چیزی و چگونه در حال حاضر ما قطعا باید برای پاسخ به چرا.”

اکثر بودجه برای مطالعه در آمد از اعطای جوایز از فلوریدا حفاظت از دلفین های وحشی تخصص پلاک اداره بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی پایه و اساس است.

اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>