صرفه جویی در Sassy: Martin County, نمایندگان, نجات چوپان آلمانی پس از صاحب بستری با توجه به کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

مارتین کانتی — هشت نفر در بیمارستان بستری شده است در شهرستان مارتین برای درمان coronavirus با توجه به بخش سلامت است.

اما یکی از آنها تا به حال نگرانی خود را در مورد چهار پا دوستان کمک گرفتن بیش از حد.

لودگی, چوپان بود و رشته در یک قایق لنگر انداخت در گاو دریایی جیب بعد از او صاحب زندگی می کند که در رگ گرفته شده بود به یک بیمارستان Martin شهرستان کلانتر دفتر گفت. صاحب التماس برای کمک از کلانتر, برای نجات دختر.

کلانتر دفتر دریایی واحد کار کرده و با خدمات حیوانات افسران برای ایجاد یک طرح است که اطمینان از ایمنی از افسران سوار شدن به قایق و نجات از رشته حیوانات گفت: کریستین وایس سخنگوی کلانتر ،

بیشتر: دوستداران حیوانات در حال حمله با چنگال بعد از دیدن نقاشی دیواری از کوسه eyeing dog chasing نارنجی | نظر

این تیم با لباس شخصی کامل دنده محافظ و رفت به گاو دریایی جیب جمعه. آنها در زمان لودگی به یک مرکز که در آن او باقی خواهد ماند تا زمانی که صاحب خود را بازیابی.

فراوانی احتیاط برای نجات بود به دلیل coronavirus. این ویروس می تواند معطل سطوح که به معنای قایق خود را ممکن است آلوده به بد صاحب.

و لودگی خودش ؟ محققان در سراسر جهان هنوز در تلاش به این نتیجه اثر این ویروس در حیوانات خانگی و اگر آنها می تواند آن را حمل به فرد است.

تا کنون دو سگ آزمایش مثبت برای این ویروس هر دو در هنگ کنگ است. با توجه به سازمان جهانی برای سلامت حیوانات کانین آلوده شد پس “نزدیک قرار گرفتن در معرض” به صاحبان بیمار با این بیماری است. اما گزارش سازمان هیچ مدرکی وجود دارد در عین حال که سگ نشان داده اند هر گونه علائم بالینی از ویروس و یا که آنها می تواند نقش مهمی در گسترش آن. بیشتر مطالعات در حال انجام است.

بیشتر: صفحه اصلی طول coronavirus? گنج در سواحل پناهگاه های حیوانات امیدواریم که شما پرورش سگ, گربه

مرکز کنترل بیماری دریافت کرده است و نه گزارش از حیوانات خانگی یا سایر حیوانات تبدیل شدن به بیمار با COVID-19.

IDEXX آزمایشگاه دامپزشکی تشخیصی شرکت گزارش شده در مارس 13, آن تا به حال مورد بررسی قرار هزاران نفر از گربه ها و سگ ها در حالی که اعتبار جدید دامپزشکی تست سیستم برای ویروس ها و دیده بود “هیچ نتایج مثبت در حیوانات خانگی به تاریخ.”

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با Stancil در 321-987-7179 یا [email protected] توییتر: @TCPalmLStancil. برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>