مدرسه مدیره تصویب Aug. 24 دانشجو تاریخ شروع خواهد شد اما بحث توقف دهانه اگر COVID-19 بدتر می شود

فلوریدا تودی | No comments

این Brevard County هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه رای به حرکت دانشجویی, تاریخ شروع سال تحصیلی آینده به اوت. 24 اما دوباره دیدار خواهد کرد هفته آینده به بحث در مورد ساخت مدرسه دهانه مشروط بر این که آیا این بیماری همه گیر در ادامه به بهبود در بروارد.

در حالی که به تصویب هیئت مدیره بعد از تاریخ شروع آنها ابراز نگرانی آنها نیست و در عین حال باید حل و فصل متریک به قاضی اگر آن را به اندازه کافی امن برای باز کردن مدارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر. آنها دوباره ملاقات خواهد کرد در برنامه ریزی جولای 30 جلسه هیئت مدیره به بحث در مورد چه و که معیار آنها باید اتخاذ و اینکه آیا شهرستان شد جلسه آن.

این حرکت برگ ها باز امکان آجر و ملات مدارس در بروارد می تواند بسته باقی می ماند در اوت اگر نرخ ویروس نیست همچنان به بهبود بخشد.

سرپرست علامت Mullins قبلا توصیه می شود در حال حرکت دانشجویی تاریخ شروع به اوت. 17 به معلمان و کارکنان زمان بیشتری برای آماده سازی.

اعضای هیئت مدیره همچنین توافق کردند تا بار دیگر دوباره امکان الزامی ماسک صورت برای دانش آموزان و کارکنان که آنها را در جولای 30 جلسه.

تحت این طرح در حال حاضر — که اعضای هیئت مدیره تایید شده در جولای 14 — ماسک ها “انتظار” برای دانش آموزان و کارکنان در هر وضعیت اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست اما به طور رسمی مورد نیاز است. از زمان تصویب سیاست تغییر از که در ابتدا پیشنهاد شده توسط مدرسه منطقه که “به شدت توصیه می شود” اما ماسک مورد نیاز آنها را تنها در شرایط محدود است.

برای Aug. 24 تاریخ شروع معلمان گزارش کار Aug. 10 و آخرین روز مدرسه را به حرکت 3 ژوئن 2021.

زمان اولین حقوق برای بیش از 2200 کارمند از جمله رانندگان اتوبوس, دانلود آموزش دستیاران و بسیاری از کافه تریا کارگران نخواهد جدید تاریخ شروع دستیار سرپرست بث Thedy گفت.

معلمان نیز به دست آورید چهار روز اضافی از قبل برنامه ریزی تحت تقویم جدید. چهار غیر دانشجو روز از قبلی تقویم (Oct. 12 فوریه. 15 Mar. 22 و 28 مه) خواهد بود نقل مکان کرد و به جبهه از سال به جای تغییر دهید.

آزادی های اولیه روز و قرارداد تعطیلات باقی خواهد ماند اما دانش آموزان از دست خواهد داد دو روز از زمستان ،

Thedy همچنین با اشاره به برخی چالش ها با اوت. 24 شروع: سقوط امتحانات برگزار خواهد شد پس از تعطیلات زمستانی و جدید تقویم قرار می دهد منطقه همگام با شرق فلوریدا استیت کالج, که می تواند ایجاد مشکلات برای منطقه دو-ثبت نام دانش آموزان است.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

قبلی پوشش: رهبران مدرسه نمی دانم اگر آن را امن برای باز کردن و محلی مقامات بهداشتی نیست (و یا نمی تواند) به آنها بگویید

جولای 21 به روز رسانی: 110 جدید موارد جدید مرگ و میر در فضای ساحل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>