مدارس می تواند بازگشایی اوایل جولای ؟ Coachella Valley منطقه شگفت زده Newsom طرح

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام روز شنبه که مدارس می تواند بازگشایی در چند ماه زمان Coachella Valley منطقه ،

کالیفرنیا دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس های درس خود را به عنوان به زودی به عنوان در اواخر ماه جولای هر چند به احتمال زیاد با تغییرات Newsom گفت: او به عنوان مشخص شده در برنامه برای کاهش stay-at-home سفارشات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Newsom گفت: هیچ مقام رسمی تصمیم گیری ساخته شده اند اما او اذعان شده اند وجود دارد “یادگیری زیان” به عنوان پدر و مادر به دنبال برای تدریس به کودکان خود را از خانه از آنجا که اکثر مدارس و کلاس های درس بسته در اواسط ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

مدارس و خانواده ها باید تلاش برای انطباق به در خانه آموزش و کسری بودجه شده است و حتی بیشتر در خانه بدون نیاز به فن آوری و یا که در آن پدر و مادر ضروری کارگران که در خانه انجام دهید صفحه اصلی-تحصیل او گفت:.

“که یادگیری از دست دادن بسیار واقعی” Newsom گفت. “اگر ما می توانیم شروع سال تحصیلی, کمی زودتر, شاید ما می تواند کمک کند که شکاف است.”

نمایندگان برای پالم اسپرینگز Unified School District و Coachella Valley Unified School District شگفت زده شدند, اخبار, استاندار, اعلام زمانی که تماس سهشنبه توسط خورشید صحرا. یک سخنگوی پالم اسپرینگز Unified School District گفت: منطقه بود آماده نیست به اظهار نظر در این اطلاعیه.

Lissette سانتیاگو یک سخنگوی Coachella Valley School District, بعد, گفت, این منطقه تا به حال دریافت اطلاعات بیشتر از دولت سرپرست جمعه بعد از ظهر.

“به عنوان به زودی به عنوان ما می دانیم آنچه که این اطلاعات به معنی منطقه ما ما قادر خواهد بود به اطلاع ما district خانواده” سانتیاگو گفت.

یک سخنگوی شنهای صحرا Unified School District نمی تواند رسید.

کالیفرنیا مدارس ممکن است نگاه کاملا متفاوت نسبت به قبل با توجه به سونیا Angell دولت بهداشت عمومی مدیر با این حال او و Newsom ارائه چند جزئیات در آموزش و پرورش چه خواهد بود.

Newsom قبلا گفته مدارس ممکن است راه اندازی با شروع مبهوت بار به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان در مدرسه در یک زمان و ایجاد تغییرات در زنگ تفریح ناهار و مدرسه دیگر تجمعات که قرعه کشی گروه زیادی از دانش آموزان با هم. و مدارس را راه گریز در اجرای تغییرات که نیاز به کار کردن با معلمان اتحادیه های کارگری.

Coronavirus: پالم اسپرینگز Unified School District کارکنان آماده آموزش از راه دور برنامه

تصویری: ناامنی غذایی در شرق Coachella Valley

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور بسته شدن تمام شهرستان ریورساید مدارس و همچنین مهد کودک, منشور, مدارس, مدارس خصوصی و تمام کالج ها و دانشگاههای این شهرستان در مارس 13. در اصل قرار بود برداشته مارس 3, سفارش خود را بعد از آن گسترش از طریق ژوئن 19.

اصلاح نظم آمد و به عنوان شهرستان مقامات بهداشتی پیش بینی شده افزایش محلی coronavirus موارد مرتبط با بستری شدن در بیمارستان است که انتظار می رود به فشار تجهیزات پزشکی به ظرفیت در اواسط ماه آوریل است. اما تعداد بیماران بستری در ادامه به کنترل شود و نمی خواست بیشتر از این شهرستان بیمارستان و از آنها می تواند به سلامت, مقامات گفت.

Superintendents از Coachella Valley سه مدارس اطلاع خانواده ها از تمدید بسته شدن در مارس 1 و گفتند که در ادامه به ارائه آموزش از راه دور از طریق پایان سال تحصیلی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>