هنرمند اسکاتلندی گریم باکستر بازگشت به آمریکا ریشه با Avondale باشگاه گلف نقاشی

مایدزرت | No comments

وقتی که گریم باکستر و همسر لورنا نقل مکان کرد و از اسکاتلند به ایالات متحده در سال 2002 او در حال حاضر تاسیس گلف هنرمند شناخته شده برای نقاشی های زیبایی و جزئیات نفیس.

به دنبال ایجاد یک گالری از خود در امریکا باکستر انتخاب Coachella Valley و ال گردش درایو به صورت یک گالری. و خود او انتخاب شده Avondale باشگاه گلف در پالم دزرت.

این بود که اتصال به Avondale خانه اول خود در ایالات متحده آورده است که باکستر به نخل کویر به تازگی. به عنوان باشگاه سالگرد 50 خود را از آن می شود آخرین گلف در جهان به یک گریم باکستر نقاشی حلق آویز بر روی آن دیوار خود را به عنوان به خوبی به عنوان giclees که نقاشی حلق آویز بر روی دیوار از اعضای خانه.

“من دوست دارم این دوره” باکستر گفت: در رونمایی از نقاشی خود را. “این یک دزموند Muirhead ، او یکی از مورد علاقه طراحان است. پس از آن بود که جایگاه ویژه ای برای من وقتی که من به امریکا از اسکاتلند است.”

بیشتر: به عنوان کارشناسی ارشد در هفته ورقه دور طرفداران تعجب می کنم اگر این رویداد و شکوه و عظمت آن می توان دوباره در ماه نوامبر

بیشتر: Coronavirus و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

بیشتر: هنرمند محلی گریم باکستر رنگ آمریکایی فرعون

جشن محدود coronavirus

باکستر, پرده برداری از نقاشی خود را از Avondale محل باشگاه وانجمن همراه با نهم و 18 سبزی به جمع دو ده اعضا در اوندیل در مارس 14 قبل از اقامت در خانه سفارشات رفت و در جای خود در سطح ایالت. طرح اصلی برای یک حزب بزرگ با بیش از 200 نفر حضور در مراسم رونمایی و شام اما محدودیت از کنار رودخانه شهرستان به پایان رسید این برنامه.

باکستر هنوز هم پرده برداری اصلی و همچنین gicless — با کیفیت بالا چاپگر جوهر افشان به نسخه های فردی — برای یک گروه کوچک از اعضا پس از بازی این دوره است.

باکستر در پس زمینه باعث می شود Avondale نقاشی یک قطعه مهم برای باشگاه است. اسکاتلند نقاش رسمی هنرمند از جام رایدر رئیس جمهور جام قهرمانی باز و برای 14 سال او رسمی هنرمند از کرافت Nabisco قهرمانی در حال حاضر آنا الهام بخش است.

در Coachella Valley تنهایی باکستر سفارش شده است و برای انجام نقاشی از دوره ها مانند معدن Bighorn, بیابان, بید, Madison, باشگاه مخفی گاه PGA غرب و متعدد نقاشی از Dinah Shore مسابقات دوره در تپه ماموریت.

باکستر شناخته شد در اوندیل برای قرار دادن نقاشی های خود را بر روی پشت بام خانه اش درست کردن 11th, توپ را روی گوه. یک روز یکی دیگر از اعضای سابق لیگ ملی هاکی بازیکن دیو دان زدم در باکستر در درب.

“من خود پرسید چی شد همه این” دان به یاد می آورد. “او به من گفت که او یک هنرمند بود و او فقط اجازه نقاشی های خشک.”

باکستر و دان شد و حتی زمانی که باکستر نقل مکان کرد و به ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج به دلیل ارتباط خود را با LPGA مسابقات بازی وجود او باقی مانده است نزدیک به Avondale اعضای این دوره است.

سه سال سفر به یک نقاشی

اما نقاشی برای Avondale تقریبا اتفاق نمی افتد. ایده باکستر انجام یک نقاشی برای باشگاه آمد و سه سال پیش است که در اوندیل شد درگیر در جنگ بر زمین گلف, انجمن صاحب خانه و غیر گلف اعضای خواسته برای ارائه کمک مالی برای این باشگاه است. وقتی که مبارزه اتفاق می افتد, نقاشی ایده در انتظار قرار داده شد. اما دان احیا ایده.

“من به نام گریم و من گفت: من فکر می کنم ما می توانیم این کار انجام می شود در حال حاضر من عضو که علاقه مند هستند در خرید gicless,” دان گفت.

در آن طول می کشد حدود یک ماه برای باکستر برای ایجاد یک نقاشی که او با گرفتن عکس های دقیق از پیشنهاد زاویه.

“زمانی که من می آیند به انجام عکس من چیزی در محدوده 1200 تا عکس به یک نقاشی” گفت: باکستر که در حال حاضر زندگی در سن آنتونیو و صاحب یک مزرعه پرورش اسب بنابراین همسر و دخترش می توانید به دنبال عشق خود را از اسب. “مردم می گویند چرا شما این کار را بسیاری از شما فقط نیاز به یک? خوب جزئیات رو. چه نوع اردک? آیا شما پلیکان? آیا شما coots, جوجه اردک? چه درختان مانند چه نوع از درختان است ؟ چه نوع از گل ؟ بنابراین من فراموش کردن جزئیات از تمام زوایای مختلف. من آن را در صبح و اواخر بعد از ظهر دلیل این که شما دریافت بهترین نور است.”

در اوندیل تمرکز نقاشی تا به حال به یاد و منحصر به فرد محل باشگاه وانجمن یک دایره ساختمان با سه داستان است.

“زمانی که من می توانم در یک نقاشی من آن را به عنوان یک رکورد از گلف, تاریخچه” باکستر گفت. “و این نقاشی از Avondale محل باشگاه وانجمن سابقه است. آن را نمی ممکن است برای همیشه اینجا این سبک و این خصلت. در 10 سال زمان آنها ممکن است دست کشیدن این پایین و ساخت یک جدید شما هرگز نمی دانید. پس از آن یک قطعه از تاریخ گلف.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>