اسکراب! تاریخی راه اندازی از فضانوردان ناسا در SpaceX خدمه اژدها را به صبر

فلوریدا تودی | No comments

با وجود چک کردن نقطه عطف پس از نقطه عطف آب و هوای نامساعد در اطراف مرکز فضایی کندی آمد جلوتر شنبه مجبور ناسا و اسپیس ایکس برای اسکراب تاریخی اندازی فضانوردان.

جانباز فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley تا به حال به ایستادگی کردن از خود را در 4:33 p.m راه اندازی از پد 39A یک ماموریت است که باید خود را گرفته خدمه کپسول اژدها به ایستگاه فضایی بین المللی پس از نزدیک به یک دهه وقفه در آمریکا crewed پرواز. سابق شاتل فضایی فضانوردان رفت و از طریق paces خود را برای ماموریت از جمله یک صبحانه سنتی از استیک و تخم مرغ, کت و شلوار در تاریخی عملیات و ساختمان پرداخت و 20 دقیقه سواری به پد 39A در دو تسلا Suv ها.

فرصت بعدی برای راه اندازی خواهد شد 3:22 بعد از ظهر شنبه. در صورتی که بیش از حد با تاخیر 3 p. m. روز شنبه شده است میله میله برای پرتاب از 230-پا بلند موشک.

آب و هوا برای هر دو نسخه پشتیبان تهیه خرما می ایستد در 60% “برو” با توجه به فضای نیروی آخرین پیش بینی است.

فضای ساحل است برخورد با دلتنگ آب و هوا برای چند روز اما روز شنبه به نظر می رسید به ایستادگی کردن به خصوص در فولاد خوزستان. موج پس از موج از دوش تندباد و رعد و برق بودند به نحوی در صدر زمانی که خدمات ملی آب و هوا صادر شده یک گردباد هشدار برای یک منطقه در شمال پد 39A. هیچ گردباد تشکیل شده اما دیدنی قفسه ابر نورد بیش نمادین خودرو ساختمان مونتاژ و راه اندازی پد نگه داشتن آب و قوانین “در قرمز.”

بازدید کنندگان به فولاد خوزستان روز چهارشنبه شامل رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس, SpaceX مدیر عامل Elon Musk و حداقل نیم دوجین فعلی و سابق فضانوردان. به عنوان رئیس جمهور در پرواز از واشنگتن به او کردم یک دیدگاه منحصر به فرد از پد 39A به عنوان یک نیروی هوایی, خلبانان پرواز در اطراف پد و خودرو مونتاژ ساختمان در نهایت فرود در سابق فرود شاتل تسهیلات.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>