SEC مسابقات است که هنوز هم در حال حاضر با اقدامات پیشگیرانه با هدف coronavirus

لدگر | No comments

با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب در روز است.

این هفته SEC مردان, مسابقات بسکتبال هنوز در بریجستون آرنا – حداقل در حال حاضر.

SEC “تمرکز و انتظار این است که بازی به این مسابقات به عنوان برنامه ریزی شده” با وجود نگرانی در مورد coronavirus لیگ دفتر در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر دوشنبه با شرح اقدامات پیشگیرانه خواهد شد که در جای خود در این عرصه است.

“مقامات محلی تایید کرده اند این رویکرد است که مطابق با زمان بهداشت عمومی توصیه” SEC گفت. “ما باقی می ماند هشدار به هر گونه شرایط است که می تواند حکم تنظیمات برای سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران طرفداران و شرکت کنندگان دیگر.”

SEC مسابقات برنامه ریزی شده است برای شروع پنج شنبه شب و اجرا را از طریق روز یکشنبه بازی مسابقات قهرمانی.

بریجستون عرصه باید بیشتر دست عفونی در عرصه ورودی در سراسر اجتماع در گلزن جدول و تیم های حاضر در رختکن.

لیگ نیز برنامه ای برای استفاده از “بیمارستان درجه ضد عفونی کننده” برای رختکن, بازی, توپ, تیم, نیمکت و همچنین گروه و مناطق صندلی. آن را نیز پیاده سازی خواهد شد علامت در محل اجتماع جزئیات “اقدام پیشگیرانه توصیه” از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

رسیدن به Gentry استس در [email protected] و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>