دوم Brevard County Sheriff دفتر معاون زندان است coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

دوم اصلاحات معاون در Brevard County زندان در Sharpes است قرارداد coronavirus با توجه به کلانتر Wayne Ivey.

در نامه مورخ جمعه به رئیس دادگاه مدار قاضی لیزا Davidson, Ivey گفت: نتیجه آزمون نشان داد که معاون بود coronavirus.

Ivey اضافه شده است که وجود دارد “هیچ تایید و یا مشکوک COVID-10 نفر در زندان شهرستان مجتمع اهل بیت جمعیت” و “هیچ انتظار COVID-19 آزمون از زندانیان که نتایج برجسته هستند.”

Ivey گفت: معاون گذشته مشغول به کار در آوریل 19, و تا به حال نه بازگشت به وظیفه پس از به طور منظم برنامه ریزی شده روز خاموش است.

بیشتر: Brevard County Jail اصلاحات معاون تست مثبت برای COVID-19

بیشتر: سه تیتوسویل آتش نشانان باید آزمایش مثبت برای coronavirus

“کارمند با تجربه یک شروع علائم مشکوک و به نام در به گزارش نگرانی به یک سرپرست” Ivey گفت: در نامه خود به دیویدسون است. “کارمند کارگردانی شد به ارائه گزارش کار به عنوان برنامه ریزی شده و به دنبال مراقبت های بهداشتی مداخله که شامل COVID تست. این کارمند باقی مانده از محل کار مطابق با (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) دستورالعمل و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی توصیه.”

به عنوان او در یک نامه قبلی به دیویدسون که گزارش اولین مورد از coronavirus مربوط به یک زندان معاون Ivey گفت: در روز جمعه نامه ای که Brevard County Sheriff است “به اجرا CDC توصیه شده پزشکی و غربالگری شامل متوسط ارزیابی و پرسشنامه قبل از ورود کارکنان” زندان و همچنین افزایش “اهل بیت آموزش و پرورش و آگاهی مناسب و توصیه می شود بهداشت تکنیک ها از طریق ارسال و اطلاعاتی پخش برنامه های تلویزیونی و افزایش بهداشت تغذیه صدور و لباس های شسته شده تمیز کردن.”

همچنین Ivey نوشت که “کارکنان زندان همچنان باقی می ماند مربوطه تعیین شده کار مناطق به حد غیر ضروری تعاملات در طول پیچیده است.”

سرهنگ مایک اسمیت سخنگوی کف خلیج اداره پلیس گفت: سازمان افسران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی زمانی که آوردن مردم به زندان برای رزرو.

علاوه بر این, اسمیت گفت: پالم بای اداره پلیس به یک روش خاص برای تبدیل مظنون به زندان نمایندگان برای کمک به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه از افسران پلیس در داخل زندان پیچیده است.

Ivey گفت: BCSO اجرا کرده است “بیماری های عفونی پروتکل” در زندان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. او گفت که این شامل:

  • قرنطینه دوره برای زندانیان جدید.
  • افزایش ضد عفونی تمیز کردن در طول زندان پیچیده است.
  • اضافی پزشکی و غربالگری روش به “سرعت شناسایی و پاسخ به هر گونه موارد بالقوه در میان یا BCSO پرسنل و یا زندانیان.”
  • آموزش زندانیان و کارکنان برای کمک به جلوگیری از معرفی ویروس.
  • محدود کردن زندان پیچیده دسترسی به “تنها ضروری پرسنل.”

در میان دیگر محلی اولین پاسخ دهندگان به آزمون مثبت برای COVID-19 که قبلا گزارش شده است که یک افسر پلیس در کاکائو و سه آتش نشان در تیتوسویل.

در همه Brevard County دارای 266 مورد از کروناویروس که از صبح روز دوشنبه با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت.این گزارش نشان می دهد 258 ساکنان و هشت غیر-ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

این داستان به روز خواهد شد.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>