دوم تایید COVID-19 مورد بازدید بروارد; بیشتر احتمال دارد به

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

این گزارش به روز شده با آخرین نتایج تست میزان نورث روپ گرومن امکانات بسته و نشانه بیشتر موارد بالقوه در راه است.

بروارد دوم COVID-19 مورد باعث Northrop Grumman به ارسال برخی از کارگران در ملبورن تسهیلات پس از یک کارمند آزمایش مثبت است.

Northrop سخنگوی تیم Paynter در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر چهارشنبه که کارمند قرنطینه شده و دریافت درمان. کارگران در “فضای کاری کارمند بازدید” به خانه فرستاده شدند به طوری که این تسهیلات می تواند بررسی شود.

این شرکت خواسته است تا کارکنان بود که تماس نزدیک با بیمار کارگر به خود منزوی در خانه.

پرسید که چگونه بسیاری از مردم را به ادامه کار در دانشگاه Paynter گفت: Northrop نمی دهید فراتر از اولیه آن بیانیه است. فلوریدا امروز با دریافت گزارش از Northrop کارکنان که آلوده کارمند مشغول به کار در دو پردیس هشت ساختمان در حالی که برگزاری نمایشگاه علائم.

آن ساختمان ها بسته شده اند برای تمیز کردن کارکنان و گفت: اما بسیاری از مردم را به بازگشت به کار در پردیس پنج شنبه.

بیشتر: فلوریدا coronavirus به روز رسانی: موارد تایید شده به موشک وار رفتن به 314; جنوب فلوریدا همچنان کانون

به عنوان 5:15 pm, Brevard, تا به حال آزمایش 13 نفر: شش منفی مثبت پنج در حال بررسی است. داخلی ایمیل فرستاده شده در 5:56 به سلامت اولین کادر پزشکی مورد بررسی قرار فلوریدا امروز اظهار داشت: “اضافی COVID-19 موارد تایید شده اند امروز در شهرستان Brevard” نشان می دهد که تعداد تایید افراد آلوده به صورت محلی است و احتمال افزایش در روزهای آینده.

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد Brevard, اولین مورد تایید شده. است که بیمار 76 ساله ای که تا به حال قرارداد این ویروس پس از تماس با یک شناخته شده COVID-19 بیمار در طول سفر در نیویورک است.

با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت اطلاعات به روز در حدود ساعت 11 صبح روز شنبه فلوریدا است و 314 مورد تأیید پرش از 100 از روز قبل. هفت فوت کرده اند. افزایش موارد جدید به دنبال رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که دولت را افزایش می دهد, تست, خرید 2,500 اضافی تست کیت به واجد شرایط دولت labs ظرفیت آزمون 625,000 مردم است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در ظهر روز شنبه شمارش 7,038 گزارش coronavirus موارد در ایالات متحده و 97 مرگ و میر. با توجه به سازمان بهداشت جهانی روز شنبه گزارش 191,127 موارد تایید شده اند و 7,807 نفر کشته شده اند.

Coronavirus همه گیر است و باعث فراگیر انزوای اجتماعی اقدامات محلی و بین المللی به سرعت گسترش ویروس.

بیشتر: Coronavirus Space Coast: در اینجا چیزی است که بسته است یا تغییر کرده است در میان COVID-19 نگرانی

در فلوریدا, K-12 مدرسه را بسته اند تا آوریل 15, با کلاس, در ادامه از راه دور. میله بسته شده اند. رستوران ها شده اند محدود به صندلی تنها نیمی از ظرفیت خود را از مهمان شده اند و خواست به سوئیچ تنها ارائه carryout و تحویل.

Brevard County بسته بازی های پارکینگ چهارشنبه سواحل باز مانده است. در حال حاضر انبوه از کسب و کار بسته اند و حوادث لغو شده اند. فروشگاه های مواد غذایی محلی محدود کرده اند خود را در ساعت; Publix شروع بسته شدن در 8 p. m. روز شنبه به اجازه می دهد زمان بیشتری برای تمیز کردن عمیق فروشگاه خود را در هر روز.

Brevard County اعلام محلی وضعیت اضطراری در روز شنبه. این خواست ساکنان به دنبال دستورالعمل های خاص از جمله داشتن شش پا را از افراد دیگر اجتناب از اجتماعات بزرگ باقی مانده در زمانی که بیمار و شستن دستها با استفاده از آب گرم و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل باید استفاده شود اگر آب در دسترس نیست.

شهرستان و مقامات بهداشتی می گویند مردم با علائم باید تماس های آینده خود را به پزشکان محلی اتاق اورژانس یا فوری-مراقبت کلینیک غربالگری قبل از نشان دادن به امکانات.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعهدر قبال خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 و [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>