دوم county زندانی بستری با COVID-19 می میرد; مدارس در پاسخ به Newsom را ‘bold’ جدول زمانی

مایدزرت | No comments

دوم اهل بیت در شهرستان ریورساید بازداشت کرد پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 کلانتر اعلام کرد اواخر روز سه شنبه.

اگر چه مرگ در دست بررسی است, “اهل بیت در گذشت … از آنچه به نظر می رسد عوارض از قبل موجود شرایط پزشکی احتمالا برافروخته شده توسط COVID-19” در کلانتر اظهار داشت: در انتشار اخبار.

مقامات گفتند این زندانی که نامش بود نه در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان در بیمارستان بستری شده بود به مدت سه هفته.

اولین Riverside County اهل بیت به مرگ پس از آزمایش مثبت برای coronavirus را در روز یکشنبه در حالی که در بیمارستان بستری, در سن Gorgonio بیمارستان یادبود در, ممنوعیت, مقامات گفت.

او دستگیر شد Aug. 11, 2018, ظن سرقت و آتش سوزی شد و در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه. او بازداشت شده بود در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

او پس از آزمایش های پزشکی کارکنان تعیین شده در آوریل 13 که او مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 مارس 14.

شرایط او بدتر شد و منتقل شد به بیمارستان مارس 20, جایی که او باقی مانده تا زمان مرگ او. بازی ناپاک شده است را رد کرد, مقامات گفت.

زندانی که فوت سهشنبه در ابتدا رزرو در تاریخ 27 مارس به یکی از شهرستان زندانهای ظن از خشونت خانگی با توجه به یک کلانتر انتشار اخبار.

در آوریل 6, زندانی منتقل شد به یک بیمارستان در 26000 جلوگیری از کاکتوس خیابان در Moreno Valley برای درمان “از قبل موجود شرایط پزشکی” با توجه به انتشار اخبار آن اضافه شده است که در همان روز پس از زندانی به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم و پزشکان به او coronavirus آزمون.

در آوریل 15, با توجه به آزادی زندانی را نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19. او همچنان در بیمارستان بستری تا زمان مرگ خود در 2:30 p. m. روز شنبه, انتشار اعلام کرد.

محققان از اصلاحات تحقیقات اداره و پزشکی قانونی, دفتر, با توجه به آزادی در حال بررسی مرگ این مرد است.

و اگر چه او مثبت تشخیص داده شده با COVID-19 “یک علت دقیق مرگ مشخص نشده است” با توجه به انتشار اخبار.

مقامات می گویند که Riverside County زندان زندانی در ابتدا بازداشت.

وقتی پرسیده شد که اگر این بیمارستان که در آن او تحت درمان قرار گرفته بود ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley است که در واقع در این آدرس موجود در انتشار اخبار یک سخنگوی وزارت کاهش یافته است به ارائه یک پاسخ گفت: “اطلاعات من فقط مستقیم کردن آزادی مطبوعات. ما در حال اضافه کردن هر گونه اطلاعات اضافی که در وجود دارد,” او گفت:.

کلانتر: 2nd Riverside County زندانی بستری با COVID-19 می میرد

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

همانطور که از روز سه شنبه در Riverside County, 141 خارج از حدود 3,240 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و 95 بهبود یافته اند به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

در 3,812 مثبت آزمون در هر 100,000 نفر از زندانیان در شهرستان بازداشت— بسیاری از کسانی که در انتظار محاکمه و هنوز به دادگاه — تقریبا 27 برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس از رودخانه ساکنان شهرستان.

تعدادی از معاونین کلانتر نیز قرارداد ویروس. همانطور که از اواسط ماه آوریل 55 نفر تست مثبت برای COVID-19 و دو فوت کرده است.

مقدار مثبت اهل بیت موارد تولید شده اعتراض از حامیان و عزیزان از کسانی که در کنار رودخانه شهرستان را زندان که نگران عدم اطلاع از شرایط در هر یک از شهرستان پنج بازداشتگاه علاوه بر خوب بودن از کسانی که در داخل آنها.

آنها را به چالش کشیده مقامات در مورد آن است که آیا اخلاقی یا حقوقی به ادامه زندانی کردن افرادی که به اعدام محکوم نشده است و هنوز هم در صورت تهدید پیمانکاری COVID-19 در حالی که در بازداشت است.

بخش کلانتر به تازگی ارائه شده وکیل در زندان دفتر حقوقی با یک برنامه نوشته شده جزئیات چگونه آن را مبارزه با گسترش COVID-19 در زندان سیستم پس از دستور به توسط یک قاضی فدرال.

زندان دفتر حقوقی ثبت اضطراری حرکت مارس 6, درخواست یک قاضی فدرال به نیاز شهرستان به ارائه یک برنامه ریزی برای پیاده سازی فیزیکی فاصله برای همه زندانیان مستقر در زندان های کالیفرنیا و به ارائه خدمات بهداشتی و دیگر خدمات ضروری است.

در مارس 14 دادگاه به درخواست و دستور کلانتر برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 در کنار رودخانه شهرستان برگزار شود.

محلی مناطق شگفت زده Newsom را ‘bold’ ti برای بازگشایی مدارس

پالم اسپرینگز متحد سرپرست دکتر ساندرا لیون در روز سه شنبه خطاب به خبری که از بازگشایی مدارس می تواند در چند ماه با توجه به اوایل اطلاعیه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“ما از شنیدن بیانیه ای جسورانه است که می گوید: مدارس تنظیم شده برای شروع در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت” لیون گفت: در منطقه سه شنبه شب جلسه هیئت مدیره که پخش شد بیش از YouTube با توجه به دولت ممنوعیت گردهمایی در طول همه گیر “و ما بیشتر سوالات مطرح شده نسبت به وضوح در اطراف آنچه که خواهد بود.”

کالیفرنیا دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس های درس خود را به عنوان به زودی به عنوان در اواخر ماه جولای هر چند به احتمال زیاد با تغییرات Newsom گفت: او به عنوان مشخص شده در برنامه برای کاهش stay-at-home سفارشات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

شرق دره: Pandemic برگ 40 درصد از واجد شرایط دانش آموزان کم درآمد و بدون وعده های غذایی رایگان

مدارس می تواند بازگشایی اوایل جولای ؟ مناطق شگفت زده Newsom طرح

Newsom گفت: هیچ مقام رسمی تصمیم گیری ساخته شده اند اما او اذعان شده اند وجود دارد “یادگیری زیان” به عنوان پدر و مادر به دنبال برای تدریس به کودکان خود را از خانه از آنجا که اکثر مدارس و کلاس های درس بسته در اواسط ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

در پاسخ به Newsom اظهارات سرپرست وزارت امور خارجه تونی Thurmond با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت که او شنیده بود از اوایل باز کردن برنامه برای اولین بار است که بعد.

با این وجود بازگشایی مدارس در این تابستان می تواند “کمک به ما آدرس سهام مسائل رو به ما آسیب پذیر ترین دانش آموزان,” او گفت:. اما او اضافه کرد: دولت باید برای پاسخ به برخی از سوالات از جمله “این می تواند انجام شود در یک راه است که محافظت از سلامت و ایمنی ما دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه?”

او پیشنهاد کرد که دستورات را به اجرا اجتماعی فاصله شیوه در کلاس های درس می تواند نیاز به کلاس کوچکتر معلمان بیشتر و منابع بیشتر است. او همچنین گفت: معلمان و کارکنان مدرسه خواهد نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن تجهیزات برای اطمینان از مدارس در حال بررسی.

“ما انتظار داریم که برخی از قالب های اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان, بنابراین اگر ما شروع مدرسه زود ما باید منابع آن را به یک واقعیت است.”

تایید COVID-19 موارد همچنان به کوه

Riverside County: مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش 92 جدید کروناویروس موارد و هیچ ویروس جدید مربوط به مرگ و میر. تعداد 141 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد دو برابر شده است بیش از دو هفته گذشته به 3,735. در حال حاضر 220 بیماران بستری از جمله 73 در بخش مراقبت های ویژه.

علاوه بر این مقامات گفت: 1,303 مردم بهبود یافته اند.

Riverside County تایید کرده است حدود 152 مورد در هر 100,000 نفر است.

این است که به پیشی کالیفرنیا کلی تست میزان با حدود 1,853 آزمون اداره هر 100 ، 000 نفر. در مجموع این شهرستان دارای اداره 45,417 آزمون.

Riverside County مقامات گزارش روز سه شنبه گزارش جدید 15 موارد جدید مرگ و میر در Coachella Valley نه شهرستانها که در حال حاضر 633 موارد مثبت و 25 virus مربوط به مرگ و میر.

 • کلیسای جامع شهر: 87 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 122 موارد و مرگ و میر 2
 • دزرت هات اسپرینگز: 30 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 11 مورد مرگ و میر 0
 • Indio: 128 موارد و مرگ و میر 4
 • La Quinta: 61 مورد و 1 مرگ
 • نخل کویر: 79 مورد و 5 مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 91 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 24 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف: 5 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 23 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: موارد 3 و 0 و میر; واحه: 9 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 11 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 1 مورد و مرگ و میر 0
 • کالیفرنیا: 45,031 موارد مثبت و 1,809 مرگ و میر ناشی از شنبه

سان برناردینو شهرستان: coronavirus عفونت رای دادن در اینجا شاهد افزایش روز شنبه از 55 مورد جدید و سه جدید, مرگ و میر, مقامات بهداشت گفت.

از بعد از ظهر سه شنبه در سن برناردینو کانتی تایید کرده است 1,827 موارد و 85 و میر. این دو برابر شدن نرخ افزایش یافته و به 9.8 روز.

تعداد کل San Bernardino County بیماران تست شده است 18,579 که 9.8% تست مثبت برای کوروناویروس.

Imperial County: مقامات بهداشت عمومی گزارش 304 موارد 97 بهبود بیماران و هشت ویروس های مربوط به مرگ و میر, از شنبه. مقامات بهداشتی در اینجا اضافه شده که از سه شنبه 1,960 بیماران آزمایش شده است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>