دیدن فضانوردان ناسا انجام تمرین پیش از تاریخی SpaceX خدمه اژدها راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

دو فضانورد ناسا میله میله برای پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی انجام می شود راه اندازی یک تمرین بعد از ظهر شنبه تکمیل و در عین حال یکی دیگر از نقطه عطف به سمت خود تاریخی پرواز در هفته آینده.

باب Behnken و داگ Hurley ملبس به خود SpaceX مناسب خارج شد معروف عملیات و پرداخت ساختمان در مرکز فضایی کندی پس از آن سوار تسلا در Suv ها به پد 39A که در آن خدمه اژدها آماده بود برای تست. تیم زد و سپس از طریق یک مسخره شمارش معکوس تا T-منهای 45 دقیقه است که وقتی go / no-go سوخت های نظرسنجی ها آغاز می شود و جلوتر از 4:33 p. m. روز شنبه راه اندازی.

هر دو فضانوردان پس سختگیرانه قرنطینه روش نیز صرف وقت با خانواده های خود در این آخر هفته قبل از اینکه آنها را ترک برای یک به چهار ماه اقامت در ایستگاه فضایی. کامل ماموریت خود را خواهد شد و تصمیم گرفت پس از آنها می رسند.

گام بعدی این است که یک راه اندازی آمادگی بررسی و یا LRR که باید کامل بعد از ظهر دوشنبه. اگر که “رفتن” تیم خواهد بود قادر به ادامه نسبت به راه اندازی.

این پیش بینی آب و هوا برای ماموریت شناخته شده به عنوان خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 اما همچنان دارای لیت و لعل زیاد–, یکشنبه, شرایط اطراف پایگاه فضایی انتظار می رود در 40% “برو.”

ناسا فضانوردان نیست راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011 به جای تکیه بر موشک به عنوان شرکت های تجاری مثل SpaceX و بوئینگ توسعه وسایل نقلیه خود را.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی چهار شنبه:

  • ماموریت: SpaceX Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی
  • فضانوردان: باب Behnken و داگ Hurley
  • موشک: SpaceX Falcon 9
  • راه اندازی زمان: 4:33 p. m.
  • راه اندازی پنجره: لحظه باید در زمان راه اندازی
  • سکوی پرتاب: 39A در مرکز فضایی کندی
  • آب و هوا: 40% “برو”

تاریخ floridatoday.com/space برای پوشش زنده از تاریخی آغاز راه اندازی در 11:30 صبح روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>