سناتور. رند می شود سوم اعضای کنگره به تست مثبت برای COVID-19 – به روز رسانی

فلوریدا تودی | No comments

سناتورها به دنبال توصیه های پزشکی بعد از پل آزمایش مثبت

سناتور. جان Thune R-S. D. گفت: نمایندگان مجلس در حال صحبت کردن با یک دکتر برای تعیین چه مرحله آنها باید پس از سن. رند پل که در کنگره آمریکا در روزهای اخیر آزمایش مثبت برای coronavirus.

“ما فقط یاد گرفته ما همکار رند پل دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. افکار و دعاهای ما با او برای بهبودی سریع,” Thune گفت: در آمریکا هستند. “ما را از مشورت با پزشک متخصص در اینجا در کنگره آمریکا در مورد اقدامات مناسب برای کسانی از ما که در تماس با سناتور.”

صحبت های پیش از رویه رای عظیم محرک لایحه که با هدف کاهش تاثیر اقتصادی از شیوع Thune گفت: پل عفونت “است که این نوع از وضعیت است که آمریکایی ها در سراسر کشور در برخورد با حق در حال حاضر. و این بر اهمیت بلافاصله اقدام به ارائه بیشتر برای کمک به مردم آمریکا.”

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا., تایید کرد که او و دیگر نمایندگان مجلس با حضور در یک ناهار با پل در روز جمعه و با آنها مشاوره با پزشکان برای دیدن اگر آنها خود نیاز به قرنطینه.

“بسیار ناراضی به شنیدن این که رند پل تشخیص داده شده است با COVID-19,” رامنی به خبرنگاران گفت: یکشنبه و اضافه کرد که او بخواهد “او بسیار بهتر است.”

“او به خطر بیافتد با توجه شرایط سلامت او تا به حال در گذشته و بنابراین ما خواهید شد, دعا برای او و فکر او را” رامنی گفت.”البته همه این سناتور در حال رفتن به دنبال توصیه های پزشکی به آنچه در عمل باید ما را به مطمئن شوید که ما به هیچ وجه از گسترش این ویروس خودمان” او ادامه داد. “ما در یک ناهار با هم با برامدگی لبه طبقات سنگ و امیدوارم که او را خیلی خوب انجام می دهند. اما ما باید برای تعیین اگر هر یک از ما باید خود قرنطینه به عنوان یک نتیجه از بودن در همان اتاق.”

به زودی بعد از پل افشای دیابت مایک لی R-یوتا رفت و به خود قرنطینه در مشاوره کنگره حضور پزشک. لی بنا به گزارش ناهار بود با پل در روز جمعه. لی گفت: او هیچ علائم و پزشک گفت که او نیاز به آزمایش می شود.

“با توجه به زمان نزدیکی و مدت زمان قرار گرفتن در معرض من به سن. پل به کارگردانی من به خود قرنطینه برای 14 روز” لی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “این بدان معناست که هیچ سفر و یا رای گیری.”

ویلیام Cummings

مک کانل: “این ویروس است که نمی خواهید به صبر برای سیاست به طور معمول’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواست دموکرات یکشنبه برای حمایت از یک بسته محرک برای کمک به مقابله با هزینه های اقتصادی از شیوع کروناویروس جلوتر از رویه رای گیری در مورد این لایحه که اگر موفق می تواند منجر به رای نهایی دوشنبه.

در اوایل یکشنبه مجلس نانسی پلوسی گفت که او نمی خواهد حمایت از این لایحه به عنوان نوشته شده است و نشان میدهد او قصد دارد به معرفی یک نسخه جداگانه از قانون در خانه. مک کانل گفت که او یک “مولد نشست” با پلوسی و رهبر اقلیت سنا چارلز شومر و همچنین به عنوان وزیر خزانه داری استیو Mnuchin که منجر به این لایحه که به او گفته بود “به عنوان جسورانه و به عنوان بزرگ به عنوان مردم آمریکا شایسته” و “به طور کامل هر دو حزب به عنوان روند ما خواسته است.”

“در حال حاضر آنچه که ما نیاز به انجام است به جلو حرکت کند” او گفت:. “این بحران ملی است و نمی خواهید به صبر کنید اگر کنگره ورقه را به متعارف سیاست یا haggles بی وقفه بیش از نکات ظریف.”

با اشاره به یک گزارش از نظر اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. که محرک لایحه ارائه یک “فرصت فوق العاده ای برای بازسازی همه چیز به جا چشم انداز ما” مک کانل گفت: “این است و نه سیاسی یک فرصت است. این ملی اضطراری است.”

“مردم آمریکا نیاز به یک نتیجه و آنها به آن نیاز فردا,” او گفت:.

“آنچه که ما را به سازش محصول که شامل ایده های مشارکت و اولویت در هر دو طرف است که می تواند تبدیل به قانون به عنوان به زودی به عنوان فردا” مک کانل گفت. “به عبارت دیگر, آن را فقط در مورد زمان را به” بله ” پاسخ است.”

ویلیام Cummings

سناتور. رند پل آزمایش مثبت برای COVID-19

رند پل سناتور. R-Ky., آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus و در حال تهدید خود اعلام کرد که یکشنبه است.

“سناتور رند پل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19” می خواند یک بیانیه رسمی خود در توییتر خوراک. “او احساس خوب است و در قرنطینه. او بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.

“او انتظار دارد به عقب در سنا پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد و ادامه خواهد داد به کار برای مردم کنتاکی در این زمان دشوار است. ده روز پیش ما سی شروع عامل از راه دور از این رو عملا هیچ کارکنان در تماس با سناتور رند پل.”

سرجیو Gor پل معاون رئیس ستاد این سناتور گفت: “تصمیم گرفت برای آزمایش پس از حضور در یک رویداد که در آن دو نفر پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 حتی اگر او نبود آگاهی از هر گونه تماس مستقیم با هر یک از آنها است.”

Gor گفت: پل است که در گروه خطر بالاتر پس از داشتن بخشی از ریه خارج می شود سال گذشته پس از آن آسیب دیده بود در یک سال 2017 حمله توسط همسایه خود را.

هفته گذشته مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و ده ها تن از دیگر نمایندگان مجلس که از ترس آنها ممکن است در معرض قرار گرفته اند self-قرنطينه.

پولس در کاپیتول هیل چند روز در هفته گذشته. این بیانیه نگفت که پل آزمایش مثبت و نه زمانی که او قرارداد ممکن است بیماری اما عفونت می تواند به معنای چندین بیشتر قانونگذاران قرار گرفتند.

ویلیام Cummings

مک کانل به جلو حرکت کند با مجلس سنا در لایحه محرک

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او قصد دارد برای حرکت رو به جلو در یک بسته محرک یکشنبه پس از ناکامی در رسیدن به توافق با رهبر اقلیت چارلز شومر و مجلس نانسی پلوسی که قصد دارد به معرفی نسخه خود را از این لایحه.

کنتاکی جمهوریخواه گفت که سنای هنوز یک cloture رای در این لایحه برای برنامه ریزی 3 p. m. EDT که محدود کردن بحث به کمتر از 30 ساعت قبل از رای نهایی است که او قصد دارد تا در روز دوشنبه. مک کانل گفت: آن “خواهد بود بهترین راه حل برای این کشور” اگر پلوسی و آمریکا تصویب مجلس سنا اندازه گیری.

“من باور دارم که راه آن را به پایان خواهد رسید و این راهی است که ما در حال رفتن به رفتن به جلو” او گفت:. او اضافه کرد که مذاکرات ادامه خواهد داد و در طول 30 ساعت قبل از رای مجلس سنا.

“ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد این مسائل که در آن هنوز هم وجود دارد برخی از اختلاف نظر ها,” مک کانل گفت. “اما اشتباه نکنید در مورد آن خواهیم بود رای گیری فردا. من به معنای چرخ است برای جلوگیری از در برخی از نقطه.”

ویلیام Cummings

پلوسی: به دنبال توافق در بسته محرک

مجلس نانسی پلوسی گفت: “وجود دارد “هیچ معامله” و در عین حال در یک بسته محرک اقتصادی به عنوان او و دیگر رهبران کنگره درهم بیش از جزئیات $1 تریلیون دلار به علاوه بسته با هدف برقراری ثبات در اقتصاد وضعیتی وخیم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما خواهید بود با معرفی خود ما لایحه” پلوسی D-کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل.

اظهارات او پوشیده چشم انداز سریع اقدام کنگره در قانون با هدف کمک به افرادی که گذاشته شده و کسب و کار است که باید توقیف شدید میان محدودیت های مسافرتی قرنطينه و مستندات.

Pelosi صحبت می کرد به خبرنگاران پس از دیدار پشت درهای بسته با رهبر اکثریت سنا میچ McConnel R-Ky., و دیگر رهبران کنگره.

مک کانل در حال هل دادن یک لایحه که ارسال $1,200 چک برای بسیاری از بزرگسالان ایالات متحده و صدها میلیارد برای کسب و کار شده اند که برخورد با این بیماری همه گیر.

پلوسی سخنگوی بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد آنچه در نقاط چسبیده هستند اما او و دیگر دموکرات ها در حال گزارش نگران آن است که مک کانل پیشنهاد ارائه نمی دهد به اندازه کافی برای حمایت از کارگران و نیازهای سخت تر اقدامات لازم برای جلوگیری از یو بی اس در بازار-از شرکت ها از درگیر شدن در سهام buybacks که غنی سازی مدیران.

Deirdre Shesgreen

AOC می گوید جوان آمریکایی به ماندن در خانه

Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez, جوانترین زن تا کنون انتخاب شده به کنگره پیام برای گروه های نسلی در میان شیوع کروناویروس: جلوگیری از بیرون رفتن.

“اگر شما یک فرد جوان در امریکا امروز شما نیاز به ماندن صفحه اصلی” نیویورک از حزب دموکرات گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“وجود دارد خیلی پیام در مورد چگونه coronavirus تنها تأثیر افراد مسن و افراد جوان لازم نیست که به نگرانی در مورد آن را برای بهداشت شخصی خود را,” او گفت:. “اجازه دهید به شما چیزی بگویید. در ایالت نیویورک حدود 55 درصد از موارد ما با مردمی 18 تا 49.”

Ocasio-کورتز, 30, هشدار داد, جوان آمریکایی ها آنها را در معرض خطر نه تنها در معرض خود را, اما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ “اگر شما همچنان به بیرون رفتن و زندگی را به عنوان معمول است.”

او همچنین تکرار قانونگذاران دموکرات’ تماس برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید عمل به سطح شیب دار تا تولید تجهیزات پزشکی.

“به اندازه کافی وجود ندارد ماسک, دستکش, پنکه تخت بیمارستان به ما از طریق این. بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر در ظرفیت یا نزدیک شدن ظرفیت,” او گفت:.

“شرکت در حال اهدا کردن آنچه که آنها می توانند. که فوق العاده است. این کافی نیست,” او گفت:, و اضافه کرد که عدم استفاده از دفاع تولید عمل “است رفتن به هزینه های زندگی می کند.”

– ویلیام Cummings

فرماندار ایلینوی می گوید متحده در حال رقابت در برابر یکدیگر برای coronavirus لوازم

واشنگتن – فرمانداران می گویند در کشورهای خود را در حال رقابت با یکدیگر برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس رانندگی تا قیمت ها و ایجاد یک “غرب وحشی” جو – طراحی و ملامت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همه ما در حال رقابت در برابر یکدیگر” و “این باید یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر سی ان ان گفت دولت از اتحادیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به tweeting که پریتزکر و دیگر فرمانداران “نباید سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی. ما وجود دارد برای شما به بالا باید شما موفق و همیشه خواهد بود!”

پریتزکر تنها نیست.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو, D-n. y. ساخته شده همان شکایت و مانند پریتزکر و دیگر فرمانداران به نام تهمت به استناد دفاع تولید عمل می کنند و “سفارش شرکت ها با لباس و ماسک و دستکش.”

کومو در توئیتر خود نوشت: “در حال حاضر کشورهای در حال رقابت در برابر کشورهای دیگر برای تامین.”

او در سی ان ان مصاحبه پریتزکر گفت که در حالی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال تبدیل به یک “مخزن مرکزی” دولت فدرال باید بیشتر انجام دهید تا مطمئن شوید که منابع کمیاب به مکان بیش از نیاز آنها است.

ایالات ایلینوی نیز به رقابت در برابر دیگر کشورها برای تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش.

“این یک گسترده غرب وحشی من می گویند در خارج وجود دارد” پریتزکر گفت. “و همانا ما overpaying من می گویند برای PPE از آنجا که رقابت است.”

– دیوید جکسون

Mnuchin انتظار معامله در 2 تریلیون دلار بسته محرک یکشنبه

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت که او معتقد است مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها را در رسیدن به یک معامله بعد یکشنبه در یک بسته محرک که می تواند رویکرد 2 تریلیون دلار با هدف کاهش ویرانگر اقتصادی اثر شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم آن را انجام داده دریافت کنید. ما در حال کار در سراسر ساعت در سنا با جمهوری خواهان و دموکرات ها” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” او گفت که او با صحبت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی.

“و من فکر می کنم ما باید یک درک اساسی و ما به جلو نگاه به بسته بندی آن را تا امروز.”

Mnuchin گفت: این بسته که شامل کسب و کار کوچک وام پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها به مقدار “حدود 3000 $” برای یک خانواده چهار “افزایش بیمه بیکاری” و “حدود” $110 میلیارد برای بیمارستان ها و پزشکی حرفه ای. Mnuchin گفت: – کار با فدرال رزرو – آن رایگان خواهد تا “4 تریلیون دلار نقدینگی است که ما می توانید استفاده کنید برای حمایت از اقتصاد” از طریق “گسترده” برنامه های وام دهی.

مک کانل برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در 2 p. m. EDT قبل از یک رویه رای در بسته در 3 p. m. اگر یک معامله رسیده است یک رای نهایی می تواند به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه.

ویلیام Cummings

کره شمالی: مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کیم جونگ سازمان ملل متحد در مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته است نامه دیگری به کیم جونگ سازمان ملل متحد, این یک ارائه برای کمک به کشور خود مبارزه پتانسیل گسترش coronavirus کره شمالی مقامات روز یکشنبه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن “بیان قصد خود را برای ارائه همکاری در ضد اپیدمی کار کرد و گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با تلاش های انجام شده توسط رئیس جمهور برای دفاع از مردم خود را از تهدید جدی از این بیماری همه گیر” گفت: کیم یو جونگ اون ، رهبر کره شمالی خواهر و ارشد حزب حاکم رسمی با توجه به کره ای خبرگزاری مرکزی.

کره شمالی گفته است که هیچ مورد از coronavirus اما برخی از سیاست خارجی تحلیلگران تردید دارند از کسانی که ادعا می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم اغلب رد و بدل نامه در طول خود را در دوباره خاموش-دوباره مذاکرات بیش از ایالات متحده خواسته است که کره شمالی تا پایان آن سلاح های هسته ای و برنامه های. کسانی که در مذاکرات باقی مانده است, به بن بست رسیده.

آخرین نامه پس از کره شمالی دوباره تست کوتاه برد موشک های بالستیک در طول تعطیلات آخر هفته, نقشه کشی, تظاهرات از کره جنوبی.

کاخ سفید در بیانیه ای گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال نامه “سازگار با تلاش خود را برای تعامل با رهبران جهانی در حال انجام همه گیر. رئیس جمهور به نظر می رسد به جلو به ادامه ارتباطات با رئیس کیم.”

دیوید جکسون

اولین فدرال اهل بیت تست مثبت

واشنگتن–اداره فدرال زندانها بزرگترین کشور بازداشت سیستم گزارش اولین مورد شناخته شده از coronavirus مربوط به یک زندانی که تایید زندانی قرنطینه شده در شهر بازداشتگاه در بروکلین.

مقامات فدرال گفت: زندانی که شناسایی شد شکایت از درد قفسه سینه مارس 16, مدت کوتاهی پس از ورود در نیویورک تسهیلات. او گرفته شده بود به خارج از بیمارستان سه روز بعد که او آزمایش ویروس.

پس مارس 20 ترخيص از بيمارستان مقامات گفت: بازگشت او به بروکلین بازداشتگاه شد و “بلافاصله قرار داده شده در انزوا.” مسئولان زندان اطلاع داده شد از مثبت نتایج آزمون شنبه.

“BOP کارکنان ادامه خواهد داد برای نظارت بر این عملیات” آژانس در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این زندانی همچنان در انزوا. “همه (Centers for Disease Control) دستورالعمل ها را به دنبال داشت از جمله انجام یک تماس با تحقیق و اضافی بهداشت از مناطق آسیب دیده.”

کوین جانسون

پنس تست منفی کاخ سفید می گوید

واشنگتن – معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش کارن پنس باید هر دو تست منفی برای coronavirus دفتر او روز شنبه اعلام کرد.

“خوشحال به گزارش که COVID-19 نتایج آزمون برگشتم منفی برای هر دو معاون رئیس جمهور @Mike_Pence و دوم Lady @KarenPence,” خود را سخنگوی کتی میلر توییتی.

معاون رئیس جمهور 60 و همسرش 63.

هر دو تست شد شنبه بعد از کاخ سفید اعلام کرد که مشاور به مایک پنس در حال آزمایش مثبت است.

معاون رئیس جمهور گفت: در حالی که کاخ سفید پزشک تا به حال هیچ دلیلی برای این باور است که Pences شده بود در معرض آنها مورد آزمایش قرار گرفتند به هر حال “با توجه به موقعیت منحصر به فرد من است.”

پنس رهبری دولت coronavirus نیروی کار شده است و به طور منظم حضور در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرف در هفته های اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس از یک هفته پیش و آن را به عقب آمد منفی است.

مورین Groppe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>