سناتور. Ted Cruz, Rep. پل Gosar خود quarantining پس از برقراری ارتباط با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus در CPAC

مایدزرت | No comments

واشنگتن — سن. تد کروز و تشکر. پل Gosar روز یکشنبه گفتند که خود قرنطینه پس از برقراری ارتباط با یک فرد در یک محافظه کار کنفرانس که آزمایش مثبت برای coronavirus — ساخت جفت اول شناخته شده و اعضای کنگره که احتمالا در تماس با به سرعت در حال گسترش ویروس.

کروز صریح جمهوری خواه که فرار رئیس جمهور در سال 2016 گفت: تعامل اتفاق افتاده در محافظه کارانه عمل سیاسی در همایش ملی بندر مریلند. تگزاس جمهوریخواه در بیانیه ای گفت که او را تکان داد دست در دست فردی بود و یک مکالمه کوتاه.

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم” کروز گفت و توضیح داد که این تعامل به طول انجامید “کمتر از یک دقیقه” و متخصصان پزشکی او مشورت به او گفته اند که “احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است.

Gosar یک آریزونا از حزب جمهوری خواه گفت که او با “فردی برای مدت زمان طولانی و ما دست تکان داد چند بار.” او گفت در حالی که او در حال تجربه هر گونه علائم او به همراه سه تن از کارکنان دفتر خواهد بود خود quarantining خود را.

Gosar گفت که او نیز خود را نزدیک واشنگتن دفتر “از فراوانی از احتیاط.”

بیشتر: Rep. پل Gosar کارکنان خود به قرنطینه پس از تماس با بیمار coronavirus

کروز در بیانیه خود گفت: پزشکان توصیه کرده اند که دیگران که او را با تعامل “نباید نگران بالقوه انتقال است.” اما کروز افزود ابلاغ معاون رئیس جمهور مایک پنس میچ مک کانل رهبر اکثریت و رئیس جمهور جدید رئیس ستاد کنگره علامت مراتع مشخصات بالا ارقام که همچنین با حضور در کنفرانس سالانه.

کروز گفت: از فراوانی از احتیاط او همچنین quartine و برنامه ریزی برای ماندن در خانه در تگزاس تا 14 روز گذشت از تعامل است. کنفرانس فرار از Feb. 26-29.

روز شنبه آمریکایی محافظه کار اتحادیه در بیانیه ای اعلام کرد که یکی از شرکت کنندگان در CPAC تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس در هر دو صحبت می کرد در این رویداد است.

بیشتر: نگاهی به کروناویروس در شش متحده میله میله برای برگزاری انتخابات دموکراتیک در روز سه شنبه

گروه مرد گفت: نیوجرسی ساکن شد و در معرض ویروس قبل از این کنفرانس که در آن او “تعامل با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور.” کاخ سفید روز شنبه گفت که هیچ نشانه ای پنس یا تهمت بوده است در “نزدیکی” به مرد.

پس از شنیدن این اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او نگران است ورود coronavirus در واشنگتن در منطقه است.

“من نگران نیست و در همه,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه وقتی پرسید که آیا او مشکل موارد در اطراف واشنگتن است. “هیچ ما یک کار بزرگ انجام با آن است.”

رئیس جمهور در سخنرانی خود در او Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا اصرار داشت که گسترش ویروس نمی خواهد متوقف کردن او را از مبارزه و قول داد به ادامه “فوق العاده ای دارند تظاهرات.”

او تبلیغ دولت او در پاسخ به این ویروس که دموکرات ها به شدت انتقاد کرد و گفت: “ما به انجام یک کار فوق العاده.” رییس جمهور این اظهارات را قبل از صرف شام در رفت و آمد مکرر با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

روز یکشنبه ویروس خود را ادامه داد مرگبار رسیدن به سراسر ایالات متحده به عنوان تعداد مرگ و میر صعود به 21 با 537 مورد تأیید سراسر 34 ایالت و ناحیه کلمبیا.

اما سه نفر از مرگ و میر شده است در واشنگتن; دو نفر در فلوریدا و یکی در کالیفرنیا است. این ویروس تا رسید در آمریکا در هفته گذشته: دوم آمریکایی درگذشت مارس 1, فقط ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی گزارش شده بود 62 تایید ایالات متحده موارد است. وجود 117 موارد جدید در روز شنبه اعلام کرد به تنهایی.

کمک: ویلیام کامینگز و جان بیکن, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>