در مجلس سنا تصویب 200 قاضی فدرال نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن

لدگر | No comments

واشنگتن — مجلس سنا تایید نامزدی یک قاضی می سی سی پی به یک دادگاه تجدید نظر فدرال از 200 قاضی فدرال به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تایید توسط جمهوریخواهان کنترل مجلسی. این بالاترین تعداد قضایی نامزد تایید در این مرحله از انتخابات ریاست جمهوری در چهار دهه است.

Cory Wilson بالا بود به یک صندلی در New Orleans بر اساس 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر با وجود دموکراتیک اعتراض که او دارای سابقه کار به تضعیف رای گیری حقوق آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها.

تصویب در آمد نزدیک به حزب خط 52-48 رای چهارشنبه. مین سناتور. سوزان کالینز تنها جمهوری خواه علیه ویلسون.

قبلا: مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد می سی سی پی قاضی فدرال نیمکت

ویلسون سابق دولت جمهوری قانونگذار بوده است در دولت دادگاه تجدید نظر به 16 ماه و پیوستن به مدار 5 که می شنود موارد از لوئیزیانا, می سی سی پی و تگزاس. دادگاه در نظر گرفته شده است یکی از محافظه کار ترین دادگاه های تجدید نظر در کشور است.

دموکرات و حقوق مدنی گروه گفت: Wilson شده است دیرین طرفدار voter ID قوانین است که به طور نامتناسبی آسیب جوامع رنگ, دانش آموزان رای دهندگان معلول و سالمند. دموکرات ها همچنین گفت که او ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد شيوع تقلب انتخابات در ایالات متحده و ابراز مخالفت با اجرای فدرال حق رای عمل می کنند.

“قاضی ویلسون مشکل رکورد در حق رای است که بسیار مربوط به نامزدی خود را گفت:” ایالت کالیفرنیا دایان فاینستاین, نماینده دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا. مدار 5 است اکثریت-اقلیت مدار او اشاره کرد. حدود 55 درصد از کسانی که زندگی در این منطقه در اقلیت.

“سنا باید تایید نیست یک نامزد که کار بیشتر به محدود کردن حق رای از نیمکت” فاینستاین گفت.

فاینستاین و دیگر دموکرات ها گفت: Wilson نشان داده خصومت به حق رای در می سی سی پی. در سال 2011 او را رد کرد و نگرانی از می سی سی پی فصل NAACP که رای دهندگان ID قانون خواهد سرکوب رای به عنوان “حرف توخالی مگر اینکه شما تعداد مرده رای می دهند.” در سال 2013 نوشت که پس از آن-دادستان کل اریک هولدر بود “whined” است که رای دهندگان ID قوانین بخشی از یک نامشروع هماهنگ تلاش جمهوریخواهان برای سرکوب فقیر و اقلیت رای گیری.

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا به نام ویلسون رکورد “بسیار مشکل ساز در این لحظه در زمان” به عنوان ملت چهره یک حساب بیش از نژادپرستی در پی پلیس به قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار.

هریس یکی از سناتوران گفت: این امر می تواند “خاص توهین به مردم, می سی سی پی یک جمعیت است که 38 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار به قاضی Wilson ریاست رای گیری در مورد حقوق آن کشور است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به نام ویلسون “برجسته نامزد” و اشاره کرد که او به عنوان یک وکیل در عمل خصوصی, دولت و مجلس, مشاور بالای مقامات دولتی و یک قاضی. کانون وکلای آمریکا نرخ ویلسون به عنوان “نیز واجد شرایط.”

قبلی: Cory ویلسون را به خانه صندلی پس از خارج ریوز

مک کانل که تایید قضایی نامزد اولویت گفت که با ویلسون تایید شد و دادگاه تجدید نظر خالی در کشور برای اولین بار در حداقل 40 سال است.

“همانطور که بارها گفته ایم کار ما با دولت به ما تجدید دادگاه های فدرال است نه حزبی و یا سیاسی ، این یک پیروزی برای حاکمیت قانون و قانون اساسی خود” مک کانل گفت.

دموکرات ها گفت: مک کانل و مغلوب ساختن پیشی جستن بودند متمرکز راست قضایی نامزد در هزینه از قانون به آدرس COVID-19 گیر gun violence, رای گیری, حقوق و مسائل دیگر.

“بیش از سه سال گذشته به جای تمرکز بر قانون برای کمک به مردم آمریکا مک کانل رهبر و رئیس جمهور تهمت اختصاص داده اند تقریبا در هر اونس از انرژی و تمرکز برای بسته بندی دادگاه با پردازان جناح راست که آنها می دانند که انجام مناقصه خود را از روی نیمکت گفت:” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک است.

دموکرات ها همچنین لعنتی ویلسون دیرین مخالفت با قانون مراقبت مقرون به صرفه سلامت قانون تصویب شده تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

قبل از تبدیل شدن به یک قاضی در سال گذشته Wilson غالبا با انتقاد از اوباما و دیگر دموکرات ها و به نام گذشت که قانون “منحرف” و “نامشروع.” ویلسون همچنین نوشت که او امیدوار است که دادگاه عالی ایالات متحده حملات قانون که اوباما امضا شده در سال 2010.

ویلسون 49 گفت: در طول سه ماهه آخر ماه گذشته که او بیان نظرات در مورد اوباما و هیلاری کلینتون و دیگر دموکرات ها بود که او یک جمهوریخواه مجلس و مشاور بالای مقامات دولتی. او متعهد به پیروی از این سنت از سال 2012 دادگاه عالی که تایید قانون مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>