سنا امیدوار مایک Espy مطرح شده بیش از $500,000 تا کنون در سال 2020 مبارزات انتخاباتی خود گفت:

لدگر | No comments

مایک Espy مطرح شده بیش از $520,000 این سال به عنوان دموکرات آماده برای یک مسابقه برگشت با جمهوری خواه ایالت مدل لباس هاید-اسمیت با توجه به مبارزات انتخاباتی سخنگوی.

سخنگوی جو O’Hern گفت Espy با نزدیک به 400.000 دلار در دست است که در وضعیت مالی بهتر در حال حاضر از او دو سال پیش در طول مراحل اولیه 2018 مبارزات انتخاباتی.

از $520,000 مطرح شده در این سال, O’Hern گفت: در مورد 7,300 افراد ساخته شده و بیش از 10000 سهم ساخت کمک مالی متوسط حدود 48. تعداد قابل توجهی از کمک های مالی آمد از Mississippians O’Hern گفت: هر چند کمپین “قطعا garnering ملی توجه است.”

مهلت به نوبه خود در جمع آوری کمک اعداد به فدرال کمیسیون انتخابات هفته آینده است و یک سخنگوی هاید-اسمیت کمپین گفت که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آماده مالی خود را گزارش.

این گزارش شامل تمام کمک های مالی ساخته شده در این سال از طریق پایان ماه مارس.

در اوایل سال جاری گزارش های مالی نشان داد Espy انتخاباتی بود outraised هاید-اسمیت در اوایل سال 2019.

هاید-اسمیت: وزیر بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت اعلام انتخاب مجدد تلاش

می سی سی پی اولیه: Espy, امتیازهای پیروزی در کنگره مسابقات

هاید-اسمیت سپس کمیساریای از می سی سی پی در بخش کشاورزی و تجارت منصوب شد به آمریکا در ماه آوریل سال 2018 پس از استعفای سناتور. تاد کوکران که تا به حال برگزار می شود صندلی برای نزدیک به چهار دهه است.

Espy است یک نماینده سابق آمریکا که در خدمت به عنوان وزیر کشاورزی تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون.

هاید-اسمیت در ادامه به شکست Espy در یک انتخابات ویژه در اواخر سال 2018 است. آن را به شدت مورد بحث نژاد که جلب توجه ملی. میلیون ها دلار ریخت و به مسابقه در نزدیکی پایان آن است.

در این سال مبارزات می تواند برای مقابله با موبایل و کامپیوتر از کروناویروس که در حال حاضر آغاز شده به بازی نقش مهمی را در مبارزات انتخاباتی.

O’Hern گفت: Espy کمپین لغو فرد در حوادث تا زمانی که مقامات بهداشتی می گویند آن را بی خطر است به آنها را نگه دارید. در این میان مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به مجازی حوادث.

“ما قطعا راه اندازی و آماده برای اجرای خوب دیجیتال, کمپین” O’Hern گفت.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>