سالمندان گله به ویژه خرید ساعت برای پیدا کردن صف های طولانی و TP هنوز هم بیشتر محو

فلوریدا تودی | No comments

آنها به انتظارنشسته بودند تا قبل از طلوع آفتاب توسط صدها نفر مانند مردم در دهه 70 به صورت سنگ بلیط کنسرت — اما این 60-و-همسر مردمی در انتظار بودند coronavirus-الهام ارشد “خرید ساعت” در سراسر Brevard County است.

صبح زود ساعت فقط برای کسانی که از 60 به 65 سال و بالاتر آغاز این هفته در خرده فروشان از جمله لکلند مبتنی بر Publix خارج شده و دلار به طور کلی در تلاش برای اجازه, مسن بیشتر مستعد ابتلا به مشتریان زمان به مغازه هنگامی که آن را کمتر شلوغ است.

سالمندان اولین بار در حال قدردانی و مردم محلی تحسین فروشگاه کارکنان برای کار سخت خود را.

اما در عرض یک یا دو ساعت از روز اول برای ارشد خرید در Publix و Walmart, سه شنبه, نا امید, گزارش فلفلی رسانه های اجتماعی: این ماجرا پارکینگ. صف های طولانی. قفسه های ذخیره نمی به خوبی به اندازه کافی با ده قطعه مقاومت در COVID-19 جهان: کاغذ توالت. مردم نه تنها نمی اجتماعی فاصله اما تراکم بر روی یکدیگر پاشنه — شما می دانید. راه مردم در تمام سنین انجام تمام زمان.

استیو Heisler در بر داشت یک خط در حال حاضر در خارج از درب هنگامی که او را به باغ خیابان Publix در تیتوسویل در 7:03 صبح

“این شلوغ ترین من تا کنون دیده اند هر Publix, هر جا, همیشه,” او گفت:. “حتی فراتر از دوشنبه قبل از روز شکرگزاری است. کاملا شکست خورده ادعا هدف از نگه داشتن ما مردمی امن از طریق ‘اجتماعی فاصله.’ مردم bumping به یک دیگر در انتظار در خط برای 20 دقیقه به علاوه به بررسی اینچ از یکدیگر … باید منصفانه فکر نمی کنم Publix انتظار چنین حمله.”

دن پیرس از پالم بای به نام غرب ملبورن Publix “بسته بندی شده باغ وحش گفت:” همسر خود لوسیا پیرس.

او را نمی بینم واقعی مثبت است که با توجه به آسیب پذیری افراد مسن به کوروناویروس.

“صادقانه است ؟ این دوست داشتنی فکر می کردم اما اینجا در فلوریدا? یک لجستیکی ظروف سرباز یا مسافر است که به طور کامل شکست اجتماعی فاصله از آسیب پذیر ترین,” او گفت:.

Pubilx سخنگوی ماریا Brous گفت که شنبه اولین روز از خدمات, ارائه, ارشد, ساعت, “ما امیدوار بودیم به جای یک محیط است که کمتر گیج کننده و اجازه بزرگان ما به فروشگاه در سرعت خود را. ما دریافت تحویل به فروشگاه ما به صورت روزانه در طول روز تا سطوح موجودی متفاوت خواهد بود از محل به محل.”

صنعت مواد غذایی است که انعطاف پذیر Brous گفت: “اما ما می خواهیم برای کمک به مشتریان و تشویق آنها را به انبار.”

“ما نیاز به ارائه یک فرصت برای لوازم برای بازگشت به این خط لوله و ببینید عادی خرید, فعالیت,” او گفت:. “فروشگاه های مواد غذایی باز باقی می ماند بنابراین ما تشویق مشتریان به فروشگاه به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود. ما همچنان به را روزانه تحویل به فروشگاه های ما و همکاران ما به ادامه کار پشتکار به ارائه بهترین خدمات برای مشتریان خود.”

در Winn-Dixie در پورت سنت جان فقط قبل از ساعت 8 صبح چند آنقدر مضطرب در یک فروشگاه کاردانی به حال به کرک اتوماتیک درب جلو از یک نی نی و به آنها بگویید که ایستاده به طوری که او می تواند آن را باز کنید. هنگامی که در داخل یک کارمند دست چهار بسته از دستمال توالت که محو شد در یک ماده از ثانیه و پارچهای سفید کننده. برخی از خریداران مشخصه miffed آنها نمی, نمره, شکایت یک کارمند که مودبانه عذرخواهی کرد.

چند خریداران گفت: آنها می خواهم را ترجیح می دهند ارشد ساعت پاشیده در طول هفته به جای بازگشت به عقب در روز سه شنبه و چهارشنبه.

رابرت استیل دست خود را در دستکش آبی بود و حدود 20 نفر در خط در 7:54 صبح قبل از پورت سنت جان در فروشگاه را باز کرد. 67 سال تا به حال عمل جراحی قلب در حدود 20 سال پیش.

Winn-Dixie متعلق به جنوب شرقی فروشنده ارائه می دهد از دوشنبه تا جمعه ساعت ارشد اما استیل تحت تاثیر قرار است توسط فروشندگان ارائه ویژه بار تنها در یک روز هفته یا دو پشت به پشت.

“داشتن ارشد خرید در روز سه شنبه و چهارشنبه به معنی اگر شما نیاز به چیزی است که شما باید به صبر و پنج روز به عقب برگردید و آن را,” او گفت:. “آن را تنها حس می کند به انجام آن در روز شنبه, چهار شنبه و جمعه پس از آن گسترش کمی بیشتر و راحت تر برای سالمندان که بخش عظیمی از خرید و خرید.”

برخی از سالمندان مانند هری Behret از ویرا braved جمعیت و سپس خو نا امیدی با طنز.

73 ساله خرید در یک Publix در بارنز بلوار و سپس نوشت: در Facebook: “در 7 صبح درب را باز کرد و دیوانه وار و اوباش از سالمندان آمار راهرو مانند Visigoths اخراج رم. من موفق به رسیدن به ضروریات زندگی — نان (بدون low-cal), تخم مرغ, شیر, شیرین, پیاز, و پیتزا یخ زده.

“نیازی به گفتن اجتماعی فاصله رفت و از پنجره به بیرون و همه ما احتمالا به مرگ است. در سمت روشن, زمانی که من در مرگ من خواهد بود خوردن یک تکه از سنگ قبر پیتزا.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>