‘خیابان کنجد’ اهدا آموزش از راه دور کیت جکسون پدر و مادر دانش آموزان

لدگر | No comments

“Sesame Street” اهدا کرده است 1,500 آموزش از راه دور کیت به شهر جکسون برای کمک به والدین و دانش آموزان بدون دسترسی به منابع آنلاین.

کیت بشود برای دانش آموزان 6 و زیر و به پدر و مادر یک ابزار برای آموزش کودکان خود را در خانه در طول شیوع کروناویروس و در طول تابستان ،

کمک مالی نیز بخشی از شهردار چکو Antar لومومبا دولت را هدف ارائه جهانی pre-K برای هر دانش آموز در این شهرستان است.

“ما سپاسگزار برای این منابع و توانایی ارائه آن به دانش آموزان در سراسر شهرستان. ما از خیابان کنجد بنیاد و نگاه به جلو به پرورش مستمر ارتباط با کنجد خیابان در حال حرکت رو به جلو” شهردار گفت.

شهر می شود pre-K آموزش grant: Kellogg بنیاد می دهد جکسون 1.2 میلیون دلار برای جهانی پیش دبستانی

هر کیت شامل کتاب ها و فعالیت جزوات بشود نسبت به کودکان است. آنها عبارتند از:

  • “صحبت کردن در آموزش” — کمک می کند تا کودکان خود را بیان افکار و یادگیری در مورد جهان اطراف آنها را.
  • “کتاب دوستان” ¡- به کودکان می آموزد خواندن و ساختمان های اساسی مهارت های واژگان.
  • “شجاع, قوی, انعطاف پذیر, راهنمای خانواده” — یک منبع فراهم می کند که عشق و حمایت به کودکان برای کمک به آنها در ایجاد اعتماد به نفس و غلبه بر چالش ها است.

شهر اولین رسیده به “Sesame Street” در ماه آوریل پس از یادگیری در مورد منابع آموزش به عنوان جکسون دانش آموزان گفته شد تا در خانه بمانند. بیشتر همکاری هستند به احتمال زیاد در ماه های آینده گفت: این شهر رئیس اداری افسر رابرت بلین.

خیابان کنجد یادگیری کیت در دسترس هستند برای مهد کودک ارائه دهندگان خدمات معلمان است و بخشی از خیابان کنجد در جوامع تلاش گسترده برای ارائه منابع با ارزش برای کودکان و پدر و مادر و مراقبان.

لومومبا گفت: این شهر تشکیل دهنده خدمات را شناسایی بسیاری در نیاز به والدین و دانش آموزان تعیین می شود که یک کیت.

جکسون مدارس دولتی سرپرست Errick گرین نیز نقش مهمی را در همکاری با کنجد خیابان.

“با این کیفیت بالا و بصری منابع اهدا شده توسط ‘Sesame Street,’ جکسون پدر و مادر بهتر است به عنوان همکاران در آموزش فرزندان خود را. مدرسه برای تابستان, اما این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که یادگیری پایان ندارد” گفت: گرین.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>