هفت داستان riverfront محل سکونت ساختمان های آینده به ملبورن در ایالات متحده 1 پست نزدیک جاده

فلوریدا تودی | No comments

یک کوارتت از هفت داستان مشاع ساختمان — از جمله پنت هاوس های ذکر شده برای $2.6 میلیون — در آثار امتداد رودخانه هند تالاب ساحلی درست در جنوب پست جاده در ملبورن.

این کشش از مجاور خواص همراه ایالات متحده 1 نهفته است فقط در ملبورن شمالی در محدوده شهرستان. سوار رها ساختار بستر این بسته امروز که در آن ضخامت پوشش گیاهی است پیشی گیرد و نرده ها و “هیچ خاطی” نشانه.

“توسعه مسکونی در اسکله است که همیشه بسیار پرطرفدار. اقتصاد ما انجام داده است به خوبی در چند سال گذشته — که به همین دلیل شما در حال شروع به دیدن پروژه های شبیه به آن گفت:” سیندی Dittmer, جامعه, مدیر توسعه.

“علاوه بر این از کسانی که آپارتمانهای را از توسعه اسکله برای ما شمالی بخشی از شهر است که دیده نشده است که چند مجتمع مسکونی-style توسعه است. و آن اینکه پیشنهاد در راه است که نه بیش از حد در ارتفاع در تراکم” Dittmer گفت.

قبل از ساخت و ساز فروش در حال انجام برای Diamonte آپارتمان یک 10 میلیون دلار پروژه شامل 10 واحد لوکس. ساخت و ساز ممکن است لگد کردن در ماه اکتبر گفت: Jason هارت مالک Hart to Hart املاک و مستغلات.

هارت گفت: Diamonte طراحی شده است به ویژگی های “خانه های تک خانواری با یک حکومت مشترک و شیوه زندگی است.” اعم از 2,934 به 5,110 فوت مربع — و نه از جمله بالکن — هر واحد شامل دو ماشین گاراژ خصوصی و تهویه مطبوع واحد ذخیره سازی.

“این درپوش ملبورن. آن شده است یک جای خواب برای همیشه” هارت گفت: این منطقه ارائه Diamonte ارائه در کف دست خود را سواحل ،

“ایده این است که برای شروع به داشتن بیشتر از این نوع از آپارتمانهای ساخته شده در این شهرستان است. شما رو بسیاری از مردم از پایین جنوبی و شمالی آماده برای حرکت به شهرستان ما استفاده می شود که به این شیوه و ما ارائه نمی دهد آن را در اینجا. ما در حال رفتن به سعی کنید به آن را در اینجا در نهایت” هارت گفت.

“این کوکی-برش آنها مسائل به عنوان بسیاری از واحد به عنوان آنها می تواند مناسب در ساختمان است. و همه آنها از 1500 – تا 2000 فوت مربع واحد. و آنها هنوز هم در حال پرداخت یک و نیم میلیون دلار و $700,000 برای این چیزها. و آنها خوب بود,” او گفت:.

در ملبورن شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب یک طرح سایت تغییر که کاهش تعداد Diamonte آپارتمان از 12 به 10. تجدید نظر طرح نیز اضافه شده 10 پارکینگ دو ماشین در پایه ساختمان است.

لیست محدوده قیمت از $1.3 میلیون به $2.6 میلیون نفر است. جکسون Kirschner معماران این پروژه معمار و محمدحسين ویلیامز گروه ساختمانی پیمانکار عمومی.

بیشتر: Highline مجتمع آپارتمانی برای باز کردن برای مستاجران در اواسط ماه جولای در مرکز شهر ملبورن

بیشتر: الیس جاده گسترش پروژه لیست آگهی از Space Coast road, برنامه های بهبود

در آوریل 2019 در شورای شهر به تصویب rezoning و سایت پلان رودخانه نسیم آپارتمان هفت طبقه ساختمان با 36 واحد در کنار درب به Diamonte اموال.

کسانی که برنامه های اصلاح خواهد شد گفت: Yane Zana, رئيس جمهور از Coastmark ساخت و ساز در ساحل Vero و کاکائو در ساحل. او به زودی به دنبال سالن شهر اجازه به جای ساخت دو ساختمان مشابه ارتفاع با مجموع 24 واحد 33% کاهش.

قیمت جدید نکته: در مورد $1 میلیون نفر در سکونت Zana گفت.

نزدیک, نشانه جنوبی ایالات متحده 1 تبلیغ ویلا در کف سواحل آینده پیچیده 18 سه سطح خانه.

این توسعه دهنده در حال حاضر برنامه ای برای ساخت یک داستان هفت riverfront مشاع ساختمان در عوض گفت: الن Rubino مسکن با RE/MAX هوافضا ملک در کیپ کاناورال.

ساختمان شامل سطح زمین گاراژ و مشابه در ارتفاع به Diamonte و رودخانه نسیم.

یکی دیگر از ایالات متحده 1 ثبت تبلیغ آینده یک رودخانه در محل سه طبقه ساختمان اداری با پارکینگ زیرزمینی. اما هارت گفت که پروژه باقی مانده نامحدود نگه دارید و با توجه به تاثیر COVID-19 در بازار تجاری املاک و مستغلات.

به جنوب در ملبورن مراتب بزرگتر برترین Riverfront آپارتمان در حال شکل گرفتن در نزدیکی ترش بلوار. ساخته شده توسط Tricon توسعه Brevard این دوقلو 100-پا برج را شبیه اوشنا Oceanfront آپارتمان در قدیمی Ramada Inn سایت بر روی جاده دولت A1A در ستلایت بیچ.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>