چند coronavirus موارد داخل Tunica County, پرستاری در خانه, شهردار می گوید

لدگر | No comments

حداقل سه نفر در یک Tunica شهرستان در خانه سالمندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و یکی از آنها کرده و با توجه به Tunica شهردار چاک Cariker.

مقامات بهداشتی دولت و شهرستان COVID-19 نیروی کار در اوایل این هفته گفت: یک زن بین 75 و 80 فوت کرده و در دراز مدت مراقبت از تسهیلات 21 مارس است. بدن فرستاده شد به یک مراسم تشییع جنازه به خانه و بعد از تست متوجه شد او مثبت بود. آزمون انجام شد به عنوان یک احتیاط بعد از زن مرده چون شخص دیگری در این مرکز تا به حال آزمایش مثبت یک روز قبل از آن یک وظیفه نیروی بیانیه ای گفت:.

Cariker از این گفته شده بود حداقل دو مورد — در علاوه بر این به زنی که مرده — در Tunica شهرستان بهداشت و درمان و بازتوانی نیز نامیده می شود Tunica خانه سالمندان است. این تسهیلات فقط در خارج از شمال شهر می سی سی پی از حدود 1000.

مرتبط با: کروناویروس در می سی سی پی: 579 موارد با 8 مرگ و میر. 94 جدید موارد گزارش شده است.

مرتبط با: بیمارستان های روستایی در می سی سی پی در حال حاضر بر روی یک صخره. Coronavirus می تواند فشار آنها را بیش از.

“Tunica خانه سالمندان است که یک مرکز بزرگ و آنها را به مقدار زیادی از غرور و افتخار خود را در مراقبت از بیمار” Cariker گفت. پس اولین مورد گزارش شده حدود یک هفته پیش “آنها شده اند در مستند یا محدود کردن بازدید کنندگان و اعضای خانواده است.”

خانه سالمندان مقامات کارگردانی سوال در مورد این موارد و پاسخ خود را به می سی سی پی مراقبت های بهداشتی در ارتباط است. MSHCA مقامات کاهش یافته است, برای پاسخ به هر گونه سوال در مورد این وضعیت از جمله تعداد موارد تایید شده که تعدادی از ساکنان در خانه سالمندان و چه نوع اقدامات احتیاطی گرفته شده در داخل خانه است.

“می سی سی پی مراقبت های بهداشتی در ارتباط است و در ارتباط مستمر با همه از ما مراقبت دراز مدت مرکز, اعضای, به اطمینان حاصل شود آنها همه از دولت فدرال و راهنمایی در مورد استانداردهای ایمنی برای محافظت از ساکنان ما است که همیشه هدف نهایی” Vanessa Henderson, مدیر اجرایی این انجمن در بیانیه ای گفت: در پاسخ به شیپور لجر سوالات. “با توجه به حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات ما قادر به اظهار نظر در هر یک افراد خاص در هر گونه امکانات است.”

Panola پزشکی قانونی شهرستان Gracie Gulledge گفت: او تضمین سختگیرانه دولت دستورالعمل های بهداشتی قرار گرفتند زمانی که بدن زن — که در نهایت آزمایش مثبت — منتشر شد به یک مراسم تشییع جنازه در یکی دیگر از شهرستان.

پس از تماس با دولت در بخش بهداشت و درمان برای بیشتر دستورالعمل Gulledge و Tunica پزشکی قانونی شهرستان گلن اعطای توصیه می شود زن به آزمایش می شود و پس از یادگیری از دیگر مثبت coronavirus آزمون در تاسیسات.

رسمی با مدرک سازمان مدیریت اضطراری حاضر را به نام او و کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در خانه سالمندان موارد از جمله اینکه بیشتر ساکنان بودند که تست شده است. EMA مقامات تا به حال شده است در تماس با وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و زیر بخش دستورالعمل, او گفت:.

Tunica County, پاپ. 10,000 که از جمعه تا به حال گزارش شش coronavirus موارد و مرگ است. دولت بود و گزارش 579 موارد و هشت مرگ و میر.

Cariker اعلام کرد در Facebook شهر اولین مورد از coronavirus مارس 20. این زن جوان که تست مثبت بود و آوازی در مورد آن از شهردار گفت: برای هشدار دادن به مردم او ممکن است در تماس با آمده.

“به عنوان Tunicans ما همیشه قادر به تکیه بر روی یک دیگر در شرایط دشوار,” او نوشت. “در حال حاضر ما باید یک بار دیگر کار جمعی را به شکست COVID-19 بیماری همه گیر.”

در روز سه شنبه شهردار امضا منظور محدود کردن تجمعات به 10 یا کمتر از افراد غیر از فروشگاه های مواد غذایی. او گفت: این شهرستان گرفته شده مراحل دیگر مانند مداخله کردن زمین بازی و حصول اطمینان از ساکنان فضا خود را در پیاده روی آهنگ. یک رستوران, او گفت:, هنوز هم اجازه می دهد یک تعداد بسیار محدودی از شام به داخل غذا خوردن اما دو رستوران های فست فود تبدیل شده بود به درایو از طریق تنها یا منظقه خدمات.

کسب و کارهای محلی باید سعی در وفق دهند. فروشگاه سخت افزار راه اندازی یک جدول در مقابل کارکنان سفارشات و دریافت اقلام خود را. یک داروخانه های محلی در زمان اقدامات مشابه است. فروشندگان در حال کار از راه دور در محلی ساخت و ساز تجهیزات نمایندگی.

“بخش های اقتصادی از این است که رفتن به فاجعه,” Cariker گفت: “اما ما در حال رفتن را از طریق آن آمده.”

خانه های پرستاری را ثابت کرده اند به ویژه آسیب پذیر به گسترش سریع این ویروس در هفته های اخیر. شیوع در Kirkland, Washington مرکز در اواخر فوریه به 129 نفر, کشته شدن 35. که مردم در خانه های پرستاری در چند کشورهای دیگر ناشی از ویروس است. با توجه به ABC News حداقل یک خانه سالمندان زنجیره ای در تلاش بود تا استراتژی های جدید برای مهار شیوع بیماری از جمله دیوارها کردن بخش های هر خانه با پلاستیک ایجاد انزوا واحد برای ساکنان با علائم.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز مورد بحث با خبرنگاران روز شنبه به طور کلی خطر را به خانه های سالمندان در دولت است.

“ما کار کرده اند با ما پرستاری در خانه های ما شده اند به شدت دلسرد بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان و در اوایل این هفته من در واقع با صدور یک فرمان اجرایی که گفت: هیچ ملاقات در هر خانه سالمندان” ریوز گفت. “بدیهی است که آسیب پذیر ترین جمعیت به عنوان آنها تمایل به بزرگتر و یا با سیستم ایمنی بدن است که منطقه ما در حال تماشای بسیار نزدیک است.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-317-7476 یا [email protected] تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>