طوفان شدید در حال حرکت به می سی سی پی. Tornado warning, ساعت صادر

لدگر | No comments

این داستان در حال به روز شد.

طوفان در حال حرکت بودند از طریق سی سی پی در یکشنبه آوردن بادهای قوی امکان گردباد و تگرگ و انتظار می رود برای ادامه به دوشنبه صبح.

خدمات ملی آب و هوا در اواخر شنبه شب با صدور گردباد هشدار برای آدامز و فرانکلین شهرستانهای تا 11:30 p. m. A “مسیر طولانی Supercell” قادر به ایجاد گردباد بود و انتظار می رود به رویکرد غرب می سی سی پی, قبل از نیمه شب.

یک گردباد تماشای صادر شده است, برای, Adams, کلیبورن, Copiah, Covington, فارست, Franklin, Hinds, Jefferson, Jefferson Davis, جونز, Lamar, سیمپسون, اسمیت و شهرستانهای وارن تا 5 صبح پنج شنبه.

وجود دارد به گزارش یکشنبه شب چهارم-اندازه تگرگ در شهرستان لینکلن

در اوایل یکشنبه شب سیل مربوط به مرگ گزارش شده از طوفان سیستم در منسفیلد لوئیزیانا با توجه به شریوپورت بار. همچنین گزارشهایی وجود داشت از خانه های تخریب شده در Rapides Parish, Louisiana.

آخرین طوفان به دنبال گردباد شیوع بیماری در مارس 12 و 19 که به کشته شدن 15 نفر در می سی سی پی و باعث میلیون ها دلار خسارت.

یک فلش سیل تماشای باقی مانده است در اثر از رودخانه می سی سی پی از طریق مرکزی می سی سی پی به گوشه شمال شرقی دولت از طریق پنج شنبه صبح و طوفان شدید هستند و ممکن است در جنوب می سی سی پی از طریق پنجشنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>