شدید, طوفان, گردباد می تواند ضربه می سی سی پی دوباره در روز یکشنبه پیش بینی هشدار

لدگر | No comments

یک هفته پس از مرگبار و ویرانگر یکشنبه عید پاک گردباد شیوع دور دیگری از شدید آب و هوا پیش بینی برای روز یکشنبه در سراسر بخش هایی از جنوب.

طوفان شدید به احتمال زیاد یکشنبه در سراسر سواحل خلیج فارس متحده طوفان مرکز پیش بینی گفت. “بزرگترین تهدید به نظر می رسد از لوئیزیانا به گرجستان با قابل طوفان شدید انتظار می رود از جمله ویرانگر و مخرب باد. تگرگ های بزرگ است که به احتمال زیاد به عنوان” مرکز هشدار داده است.

اضافه کردن به خطر خواهد بود و این خطر وجود دارد که برخی از گردباد می تواند پیچیده در باران و یا ممکن است رخ دهد پس از تاریک AccuWeather گفت.

شهرستانها در بزرگترین خطر منطقه شامل Jackson, می سی سی پی; Baton Rouge, لوئیزیانا; و مونتگمری و موبایل, Alabama. شهرهای بزرگ مانند نیواورلئان شیکاگو و آتلانتا نیز می تواند دیدن طوفان قدرتمند.

بیشتر: چگونه می سی سی پی را در عید پاک گردباد رتبه از نظر مرگ و میر آسیب و تخریب

خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفت: رعد و برق شدید در می سی سی پی به احتمال زیاد بعد از ظهر یکشنبه به یکشنبه. تهدید اصلی خواهد بود آسیب رساندن به باد تا به 60 تا 70 mph بزرگ, تگرگ به اندازه توپ تنیس و چند گردباد. 1 تا 3 اینچ از بارش باران را نیز ممکن است که می تواند منجر به جاری شدن سیل.

خیس باران را همراه آب و هوایی شدید به خصوص در بخش مرکزی آلاباما و مرکزی گرجستان که در آن جاری شدن سیل است آب و هوا خدمات ملی گفت. یک تا سه اینچ از بارش باران ممکن است در می سی سی پی

داستان ادامه دارد پس از, گالری عکس,

اما به طور کلی راه اندازی نگاه کنید نه به عنوان مطلوب برای عنوان های متعدد و شدید تورنادو به عنوان دیده می شد در سراسر جنوب در عید پاک یکشنبه و دوشنبه از کانال آب و هوا گفت.

در طول هفته گذشته شیوع بیش از 100 گردباد زده جنوب کشته شدن حداقل 36 نفر از خدمات ملی آب و هوا گفت. 14 نفر کشته شدند در می سی سی پی.

با نگاه به آینده دور اضافی شدید آب و هوا پیش بینی برای جنوب در هفته های آینده, AccuWeather گفت.

“در شرایط آب و هوایی شدید و گردباد خطر کلی الگوی آب و لود برای بقیه آوریل و مه” پل Pastelok, AccuWeather را بالا برد بلند forecaster گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>