شدید و رعد و برق برای شهرستان Brevard به جلو به ارمغان می آورد بادهای قوی اندکی شانس برای گردباد

فلوریدا تودی | No comments

همه در فلوریدای مرکزی از جمله Space Coast, است تحت یک گردباد به عنوان دیده بان آب و هوایی شدید باعث می شود راه خود را در سراسر کشور یک شبه. یک باران شدید اخطار نیز صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا درست پس از نیمه شب جمعه.

دیده بان است در اثر Brevard و آن آبهای ساحلی تا ساعت 3 صبح جمعه. ساکنان توصیه برای نظارت بر آب و هوا به عنوان یک سری از squall خطوط هل جنوب در امتداد فلوریدا Penisula تولید طوفان قوی.

در حال حاضر جبهه سرد سوخت طوفان آورده توفانی بادها به این منطقه است. وجود دارد خطر اندکی برای تورنادو به عنوان یک جبهه سرد رول به دولت در اواخر روز پنجشنبه آب و گمرکها.

بیشتر: طوفان به ارمغان می آورد گردباد سیل برای جنوب; تا 20 اینچ از انتظار برف در شمال,

ساکنان توصیه به امن هوای موارد و به یک رادیو آب و هوا در نزدیکی و یا نظارت بر پیش بینی در طول روز آب و هوا خواهد داد. این سیستم همان است که پشت سر گذاشتن جاری شدن سیل سنگین بارندگی و امکان گردباد.

“ما واقعا قوی جبهه سرد در حال حرکت در سراسر دولت است. Brevard County, ما باید یک خط نزدیک بین 10 p. m. و ساعت 3 صبح است و low-end تهدید برای یک یا دو گردباد” گفت: Jessie اسمیت یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن.

بزرگترین تهدید به نظر می رسد در شمال غربی فلوریدا.

بیشتر: X-فایل حل ؟ حقیقت در پشت رزول ‘بیگانه’ ساخته شده است که یک زن ضعف

“ما هنوز هم تاثیر خواهد گذاشت اینجا. همه بروارد است اندکی خطر ابتلا به آب و هوایی شدید. در Indian River County وجود دارد یک حاشیه خطر” اسمیت گفت.

بروارد را ببینید 90 درصد احتمال بارش باران در طول پنج شنبه تا یک چهارم از یک اینچ می رود به عنوان جبهه می رسد.

یک باد مشورتی است که در اثر قوی southerly بادها از 20 تا 30 مایل در ساعت انتظار برای بخش های مرکزی فلوریدا.

باد می تواند تولید شرایط خطرناک برای boaters.

“قبل از جبهه سرد می شود در اینجا ما باید واقعا قوی باد. مردم متوجه خواهد شد که آن را به گرفتن باد می وزد” اسمیت گفت.

طوفان باید روشن با طلوع آفتاب.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>