آب و هوایی شدید در می سی سی پی: طوفان و سیل و تگرگ و یک چرخش ابر طوفان

لدگر | No comments

Mississippians محکم تر شدید آب و یکشنبه یک هفته پس از تورنادو, طوفان و بادهای قوی کتک دولت در عید پاک یکشنبه منجر به مرگ و میر 14.

اتاق امن در سراسر کشور باز شد و خیلی از مرکزی می سی سی پی بود تحت یک گردباد دیده بان از ناهار به شب.

از اوایل جمعه شب می سی سی پی به نظر می رسد نسبتا صدمه ندیده — اگر چه بیشتر از آب و هوایی شدید باقی مانده امکان از طریق شب و قطع درختان فلش, جاری شدن سیل در خیابان ها و تگرگ گزارش شده در سراسر کشور.

می سی سی پی آب و هوا: بیشتر طوفان شدید پیش بینی شده در روز یکشنبه ، تگرگ و تندباد گردباد ممکن است

زنده به روز رسانی: گردباد هشدار برای Clarke County, گردباد به تماشای سیل هشدارهای. تگرگ گزارش شده

بزرگترین ترس از تکرار تاریخ و زمان آخرین یکشنبه. نزدیکترین می سی سی پی آمد که خطر صورت گرفت در اواسط بعد از ظهر.

طوفان در نقطه نقطه در Clarke County گزارش دیدن یک چرخش طوفان در شمال شرقی شهر, Quitman, با توجه به آلن کمپبل یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا.

طوفان لمس کردن در زمین برای حدود 20 تا 30 ثانیه در هر نقطه و سپس برداشت و منتقل شرق کمپبل گفت: بدون ایجاد هر گونه آسیب در صحنه است.

هنوز کمپبل گفت: بخش مرکزی می سی سی پی دیدم خط مستقیم باد یا بارندگی که منجر به جاری شدن سیل و طوفان شد و انتظار می رود به حرکت را از طریق شب.

“طوفان به انتظارنشسته بودند تا یکی پس از دیگری,” او گفت:. “… همه از این شده اند بسیار کارآمد باران تولید کنندگان.”

یک سخنگوی سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گفت که خیلی زود در یکشنبه شب به آسیب برآورد از طوفان اما MEMA امیدوار به مقدماتی اعداد با جمعه.

تگرگ به اندازه dimes به چهارم گزارش کاهش یافت و در, Scott Leake و مدیسون شهرستانهای استان است. عکس از جاده های می سی سی پی آب گرفتگی بیش منتشر شده در رسانه های اجتماعی. یک ویکسبرگ افسر پلیس به waded سیلاب بعد از ظهر یکشنبه به نجات افراد به دام افتاده در یک ماشین Vicksburg, اخبار روزانه گزارش شده است.

بسیاری از شهرستانهای استان مرکزی می سی سی پی شد تحت یک فلش سیل دیده بان یکشنبه. هشدارهای صادر شده در وارن, Lowndes, وینستون و Noxubee شهرستان کمپبل گفت: بیشتر استان ها می تواند قرار داده شده در زیر سیل هشدارهای به عنوان طوفان و باران حرکت شرق و از می سی سی پی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>