آب و هوایی شدید در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم در مورد مارس 19 گردباد

لدگر | No comments

یک هفته پس از بیش از یک دوجین گردباد در عید پاک در زمان 14 زندگی می کند و باعث بیش از 10 میلیون دلار در آسیب دور دیگری از آب و هوایی شدید یکشنبه زد می سی سی پی و دیگر نقاط جنوب. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چه اتفاقی افتاده است ؟

آغاز زود یکشنبه, بسیاری از دولت تحت شدید آب و هوا و ساعت و هشدار. برخی از مناطق نیز قرار داده شد و تحت یک گردباد سازمان دیده بان برای بسیاری از روز و به شب.

رعد و برق و تگرگ و جاری شدن سیل اول هولناک شمالی و مرکزی می سی سی پی با دور دیگری از طوفان چیدن بعد در شب با آوردن آن حداقل دو گردباد و خط مستقیم بادها که باعث آسیب به ده ها تن از خانه و کسب و کار در حداقل پنج استان ها.

چقدر بزرگ بودند گردباد?

یک گردباد تایید شد در Walthall شهرستان توسط خدمات ملی آب و هوا در نیواورلئان. این یک EF1 که زده در نزدیکی Dexter با حداکثر سرعت باد از 110 مایل در ساعت.

اندازه ماریون/Lamar/فارست شهرستان گردباد در دست بررسی است.

بود کسی کشته و یا مجروح در گردباد?

70 ساله کشته شد در ماریون از آسیب های پایدار در گردباد. شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب های دیگر.

در آلاباما 61 ساله کشته شد هنگامی که یک گردباد از طریق رفت Henry County, آسوشیتد پرس گزارش داد.

در جنوب گرجستان فروردین شهرستان کلانتر دفتر گفت: رعد و برق زده به یک خانه روستایی در طول یک طوفان اوایل روز دوشنبه باعث یک آتش سوزی که منجر به کشته شدن یک نفر AP گزارش شده است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

که در آن گردباد باعث آسیب ؟

گردباد اولین لمس کردن در دبستان سندی هوک در طوفان نهر و کاج با مته سوراخ کردن جوامع قبل از حرکت به Lamar County نزدیکی Purvis و قابل توجه فارست شهرستان در نزدیکی Dixie جامعه و اردوگاه شلبی که در آن به نظر می رسد به تضعیف قبل از ساخت راه خود را به Perry County است.

می سی سی پی, مدیریت اضطراری گفت: در گزارش اولیه که حداقل پنج شهرستان باید گزارش خسارت از مارس 19 طوفان.

در سه نفر از کسانی که در شهرستانهای نزدیک به 30 خانه نابود شده اند تا کنون با دیگران حفظ خسارت عمده. حداقل 45 جاده را بسته بودند به دلیل درختان و باقی مانده از طوفان.

در اینجا این است که شکست از شهرستانهای گزارش خسارت:

  • فارست: هشت خانه های آسیب دیده, 25 جاده های بسته با توجه به باقی مانده
  • ماریون: 20 خانه آسیب دیده و بیش از 20 جاده های بسته به دلیل باقی مانده و ایستگاه های آتش نشانی در طوفان نهر جاده نابود
  • جکسون: یک خانه تخریب یک خانه با آسیب های عمده
  • هنکاک و اسمیت شهرستانهای همچنین گزارش آسیب

گزارش در دسترس نیست برای آسیب در Lamar یا Walthall شهرستانهای استان است.

در مورد 8000 مشتریان باقی مانده است بدون قدرت از بعد از ظهر دوشنبه.

یکشنبه عید پاک: 2 آستین آهنگ گردباد پاره پاره طریق می سی سی پی NWS گزارش

چگونه می توانم گزارش آسیب به خانه من و یا سایر اموال ؟

اگر خانه یا ملک خود را آسیب دیده بود در مارس 19 شدید آب و هوا می توان آن را به صورت مستند از طریق MEMA خود ابزار گزارش: msema.org/contact/crisistrackcsr.

بیشتر در آب و هوایی شدید در آینده ای نزدیک ؟

این امکان وجود دارد. خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفت: طوفان دیگری سیستم را امکان آب و هوایی شدید یکشنبه شب از جمله آسیب رساندن به خط مستقیم و وزش باد و تگرگ و گردباد.

مارس 19 شدید آب و هوا: 70 سال می سی سی پی کشته شد, کلیسا, خانه های تخریب شده پس از یکشنبه شب تورنادو

آیا مردم گفت: در مورد مارس 19 از طوفان ؟

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>