آب و هوایی شدید می سی سی پی: دولت پرانتز برای دور دیگری از طوفان به عنوان جبهه سرد حرکت در

لدگر | No comments

خدمات ملی آب و هوا در جکسون است هشدار Mississippians به امکان دور دیگری از آب و هوایی شدید سه شنبه شب به صبح روز چهارشنبه.

خطر حاشیه مقامات می گویند اما ممکن است طوفان از سه نفر دیگر از آب و هوایی شدید حوادث پس از عید پاک یکشنبه.

غرب و شمال می سی سی پی را ببینید بزرگترین تهدید شنبه شب. خطر انتقال به جنوب شرقی صبح روز چهارشنبه, می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس گفت در توییتر.

روز سه شنبه سرویس ملی آب و هوا صادر شده به روز هوا هشدار ساکنان که جدا از طوفان شدید شد و ممکن است در سراسر کشور از جمله در جکسون منطقه مترو.

دولت می تواند انتظار می رود جدا شده به پراکنده شدید و رعد و برق با آسیب رساندن به وزش باد و تگرگ و گردباد به عنوان یک جبهه سرد حرکت می کند به این منطقه است.

حداقل 15 کشته در گردباد ویرانگر که ویران قسمت از می سی سی پی در 12 آوریل و مارس 19, باعث, دهها میلیون نفر در آسیب. دور دیگری از گردباد کتک دولت در مارس 22-23.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

نشانه ای از امید: عکس عروسی بازیافت پس از می سی سی پی گردباد ضربات آن 135 کیلومتر

زندگی از دست رفته: این قربانیان می سی سی پی به خشونت آب و هوا

در علاوه بر این به های اخیر شدید آب و چند رودخانه در دولت هستند در و یا بالاتر از مرحله سیل و می تواند نهفته قابل توجهی بارش. بزرگ سیاه و سفید رودخانه در Bentonia حدود 5 فوت بالاتر از سیل مرحله. مروارید رودخانه در نزدیکی مانتیسلو است 4.5 فوت بالاتر از سیل مرحله. رودخانه می سی سی پی در ویکسبرگ است 4 فوت بالاتر از سیل مرحله و 7 پا در نچیز.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>