شدید آب و هوا: طوفان پناهگاه باز می سی سی پی در سراسر

لدگر | No comments

به عنوان تهدید شدید آب و هوا پتو دولت در یکشنبه عید شهرستانهای استان در حال باز کردن پناهگاه طوفان. با توجه به خدمات ملی آب و هوا, ده ها تن از می سی سی پی شهرستانهای تحت یک گردباد سازمان دیده بان تا 8 بعد از ظهر

می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس خواسته کسانی که رفتن به یک پناهگاه برای “پوشیدن, ماسک, سربند یا روسری در اطراف بینی و دهان خود را.” به یاد داشته باشید به یک صندلی اگر ممکن است همراه با داروها تنقلات و اقلام برای نگه داشتن بچه ها سرگرم است.

در اینجا یک لیست از پناهگاه:

Rankin County

651 مارکت جاده برندن

کسانی که رفتن به پناهگاه مورد نیاز خواهد بود برای ضد عفونی کردن کفش های خود را و بهداشتی دست های خود را قبل از ورود. یک ماسک بسیار توصیه می شود. بلافاصله پس از ورود پیدا کردن یک صندلی و عمل اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است.

اگر شما یک تب اطلاع کارکنان قبل از ورود به ساختمان با تماس 601-825-1480.

Hinds شهرستان

این پناهگاه در کلینتون باز است در ایستگاه های آتش نشانی 4 در Pinehaven جاده برای کسانی که زندگی در خانه های تلفن همراه و یا ساختارهای مشابه این شهرستان اعلام کرد و از طریق رسانه های اجتماعی در صبح روز یکشنبه.

Copiah شهرستان

واقع در 1060 اپس لین در Hazlehurst پناهگاه باز در ساعت 11 صبح روز شنبه. با اشاره به COVID-19 مقامات خواسته است که مردم را ضد عفونی کننده دست و ماسک علاوه بر نوشیدنی و تنقلات. اجتماعی فاصله دستورالعمل به دنبال خواهد داشت.

Itawamba

این Fulton پردیس باند سالن پناه امن است باز در Itawamba جامعه دانشگاهی در Fulton. مقامات بخواهید که کسانی که به دنبال پناهگاه به یاد داشته باشید اجتماعی فاصله.

ممکن است این لیست به روز شد.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>